Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 1. kolo 14.10.07

V prvním kole nového ročníku 2. ligy skup. D zvítězil nováček soutěže Vysoké Mýto nad Polabinami B 5:3, Polabiny C přehrály Třebíč 5,5:2,5 a Polička podlehla v Jihlavě B družstvu Gordicu 3:5. Další výsledky : 64 Brno - Duras Brno C 6:2, Náměšť n/O. - Ořechov 1,5:6,5, Žďár n/S, - Zakřany 2:6


ŠK 64 BRNO A

ŠK 64 BRNO A

6,0 - 2,0

ŠK DURAS C

Čáp Martin

Spodný Josef

0,5

Zavadil Michal

Berisha Fadil C

0 : 1

Schwarz Milan H

Nový Martin

0,5

Rychtecký Mir

Binder Jaroslav

1 : 0

Pekárková Eva H

Mareš Jaroslav

1 : 0

Holušová Táňa H

Sedláček Petr

1 : 0

Vojáček Zdeněk

Sládek Vladislav

1 : 0

Švihel Karel

Čáp Martin

1 : 0

Moulis Rudolf

TJ NÁMĚŠŤ

1,5 - 6,5

OREL OŘECHOV A

Paulenda Štefan

Bělohlávek Petr

0 : 1

Červený Martin H

Horák Miroslav

0 : 1

Mudra Tomáš H

Dittrich Pavel

0,5

Plát Vojtěch H

Mičulka Petr

0 : 1

Kubát Pavel

Kruml David

0 : 1

Nehybka Jiří

Zezula Rudolf

0 : 1

Šimbera Jiří

Kratochvíl Josef

0 : 1

Číp Dalibor

Mičulka David

1 : 0

Kubíček Pavel

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

5,0 - 3,0

2222 ŠK POLABINY B

Kosek Jiří

Vařejčko Josef H

0,5

Jedlička Aleš V

Kosek Jiří

0 : 1

Navrátil František

Sabol Marian

1 : 0

Bujnoch Radek H

Ptáček Luboš

1 : 0

Trojan Luboš

Hájek Jiří H

0,5

Němec Pavel H

Doseděl Jiří

1 : 0

Kastner Kamil

Fiedler Bedřich H

0 : 1

Novotný Michal

Lipavský Dušan

1 : 0

Liduch Filip

2222 ŠK POLABINY C

5,5 - 2,5

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Ester Ladislav

Roško Luboš V

1 : 0

Buchníček Petr H

Hošek Milan

0,5

Beťko Lubomír C

Efler Lukáš

0,5

Sedláček Old H

Sýkora Josef H

1 : 0

Tesař Jan

Kourek Josef

0 : 1

Čížek Antonín

Kastner Vojtěch

0,5

Uher Vladimír

Mojžíš Jaroslav

1 : 0

Škaroupka Jiří

Korol Jiří

1 : 0

Bradáč Roman

ŠK GORDIC JIHLAVA B

5,0 - 3,0

ŠTEFANYDES POLIČKA A

Vincze Roman

Kozlíček Lub V

0,5

Kastner Oldřich

Vincze Roman

0,5

Komárková Magda

Karásek Lukáš H

1 : 0

Lorenc Oldřich

Jelínek Václav

1 : 0

Stodolová Krist H

Šenkýř Vlad V

0,5

Škorpík Martin H

Běloušek Michal

0,5

Švub Jan

Bína Josef

1 : 0

Škeřík Karel H

Hodač Pavel

0 : 1

Houška Bronislav

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

2,0 - 6,0

BYDO ZAKŘANY A

Pátek Ladislav

Vašut Karel

0,5

Blatný Pavel H

Siebenbürger V

0,5

Skácelík Petr

Celý Jaroslav

0 : 1

Zpěvák Pavel H

Fišar Josef

0 : 1

Holemář David

Krondráf Karel

0,5

Jurka Miroslav H

Pavliš Jaromír

0,5

Uhmann Jan

Večeřa Pavel

0 : 1

Smištík Milan

Hájek Radovan

0 : 1

Pospíšil Dušan

1

OREL OŘECHOV A

1

1

0

0

3

6

6,5

2

ŠK 64 BRNO A

1

1

0

0

3

5

6

3

BYDO ZAKŘANY A

1

1

0

0

3

4

6

4

2222 ŠK POLABINY C

1

1

0

0

3

4

5,5

5

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

1

1

0

0

3

4

5

6

ŠK GORDIC JIHLAVA B

1

1

0

0

3

3

5

7

2222 ŠK POLABINY B

1

0

0

1

0

2

3

8

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

1

0

0

1

0

1

3

9

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

1

0

0

1

0

1

2,5

10

ŠK DURAS BVK C

1

0

0

1

0

1

2

11

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

1

0

0

1

0

1

1,5

12

TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

1

0

0

1

0

0

2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.