Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 2. kolo 04.11.07

Ve druhém kole 2. ligy skupina D si Vysoké Mýto přivezlo z Ořechova výhru 5:3, Polička doma podlehla Žďáru n/S. 3,5:4,5 a duel družstev Polabin skončil remizou. Další výsledky: Duras C - Zakřany 3:5, Třebíč - Jihlava B 3:5, 64 Brno - Náměšť n/O. 4,5:3,5


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 2                                  4.11.2007      

 

ŠK DURAS C

3,0 - 5,0

BYDO ZAKŘANY A

Mlýnek Petr

Vyskočil Neklan V

1 : 0

Blatný Pavel H

Zavadil Michal

0,5

Skácelík Petr

Mlýnek Petr

0,5

Zpěvák Pavel H

Rychtecký Mir

0 : 1

Holemář David

Tajovský Martin

0 : 1

Jurka Miroslav H

Holušová Táňa H

0,5

Uhmann Jan

Donnert Milan

0 : 1

Smištík Milan

Schwarz Milan H

0,5

Pospíšil Dušan

 

ŠTEFANYDES POLIČKA A

3,5 - 4,5

ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

Houška František

Kastner Oldřich

0 : 1

Vašut Karel

Komárková Mag

0,5

Siebenbürger Vlas

Lorenc Oldřich

0,5

Celý Jaroslav

Stodolová Kris H

0,5

Bílek Roman

Škeřík Karel H

0 : 1

Krondráf Karel

Švub Jan

0 : 1

Svoboda Ivo

Komárek David

1 : 0

Večeřa Pavel

Houška Bronislav

1 : 0

Hájek Radovan

 

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

3,0 - 5,0

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Buchníček Petr

Buchníček Petr H

0 : 1

Píza Vlastimil

Škaroupka Jiří

0,5

Bína Josef

Bednář Jaromír C

0,5

Kozlíček Lubomír V

Tesař Jan

1 : 0

Vincze Roman

Čížek Antonín

0,5

Karásek Lukáš H

Uher Vladimír

0,5

Jelínek Václav

Riška Lubomír H

0 : 1

Šenkýř Vladimír V

Bradáč Roman

0 : 1

Hodač Pavel

 

2222 ŠK POLABINY B

4,0 - 4,0

2222 ŠK POLABINY C

Volf Jaroslav

Jedlička Aleš V

0 : 1

Roško Luboš V

Šilar Lubomír

0 : 1

Hošek Milan

Bujnoch Radek H

0,5

Efler Lukáš

Trojan Luboš

0,5

Sýkora Josef H

Němec Pavel H

1 : 0

Kourek Josef

Černý Jan

1 : 0

Kastner Vojtěch

Novotný Michal

0,5

Mojžíš Jaroslav

Vávra Radim

0,5

Korol Jiří

 

OREL OŘECHOV A

3,0 - 5,0

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

Kubíček Pavel

Červený Martin H

0 : 1

Vařejčko Josef H

Cagašík Tomáš

1 : 0

Ptáček Luboš

Plát Vojtěch H

0,5

Sabol Marian

Mudra Tomáš H

0 : 1

Řezníček Jan H

Nehybka Jiří

0,5

Fiedler Bedřich H

Kubát Pavel

0 : 1

Doseděl Jiří

Číp Dalibor

0,5

Kosek Jiří

Kubíček Pavel

0,5

Beneš Milan

 

ŠK 64 BRNO A

4,5 - 3,5

TJ NÁMĚŠŤ

Čáp Martin

Spodný Josef

0,5

Dittrich Pavel

Berisha Fadil C

0,5

Zezula Rudolf

Nový Martin

0 : 1

Kruml David

Binder Jaroslav

0,5

Horák Miroslav

Mareš Jaroslav

1 : 0

Horák Miroslav

Sedláček Petr

1 : 0

Doležal Jiří

Sládek Vladislav

0,5

Krátký Petr

Čáp Martin

0,5

Feldvábl Vilém

 

1

BYDO ZAKŘANY A

2

2

0

0

6

7

11

2

ŠK 64 BRNO A

2

2

0

0

6

7

10,5

3

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

2

2

0

0

6

7

10

4

ŠK GORDIC JIHLAVA B

2

2

0

0

6

6

10

5

2222 ŠK POLABINY C

2

1

1

0

4

6

9,5

6

OREL OŘECHOV A

2

1

0

1

3

7

9,5

7

TJ ŽďÁR

2

1

0

1

3

3

6,5

8

2222 ŠK POLABINY B

2

0

1

1

1

4

7

9

POLIČKA

2

0

0

2

0

3

6,5

10

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

2

0

0

2

0

2

5,5

11

NÁMĚŠŤ n.O

2

0

0

2

0

2

5

12 

ŠK DURAS C

2

0

0

2

0

2

5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.