Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 3. kolo 18.11.07

Ve třetím kole 2. ligy skupina D zvítězily Polabiny B v Jihlavě nad místním B družstvem vysoko 6:2 a Polabiny C zvítězily doma nad Ořechovem 5:3. Další naše družstva už tak úspěšná nebyla - Vysoké Mýto podlehlo doma ŠK 64 Brno těsně 3,5:4,5 a Polička prohrála v Zakřanech vysoko 6,5:1,5. Další výsledky: Náměšť n/O. - Duras C 4:4, Žďár n/S. - Třebíč 4:4, Zakřany - Polička 6,5:1,5


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 3                                  18.11.2007      

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

4,0 - 4,0

            ŠK DURAS C

Paulenda Štefan

Bělohlávek Petr

1 : 0

Vyskočil Neklan V

Horák Miroslav

1 : 0

Zavadil Michal

Dittrich Pavel

0,5

Mlýnek Petr

Lampíř Tomáš

0,5

Rychtecký Miroslav

Kruml David

0 : 1

Tajovský Martin

Zezula Rudolf

0 : 1

Holušová Táňa H

Kratochvíl Josef

0 : 1

Donnert Milan

Feldvábl Vilém

1 : 0

Dvořák Karel

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

3,5 - 4,5

ŠK 64 BRNO A

Sabol Marian

Vařejčko Josef H

1 : 0

Tikovský Alexandr

Kosek Jiří

0 : 1

Sládek Vladislav

Sabol Marian

0,5

Spodný Josef

Doseděl Jiří

0 : 1

Berisha Fadil C

Fiedler Bedřich H

0,5

Nový Martin

Beneš Milan

0,5

Binder Jaroslav

Hrubeš Pavel H

0,5

Mareš Jaroslav

Lipavský Dušan

0,5

Sedláček Petr

2222 ŠK POLABINY C

5,0 - 3,0

OREL OŘECHOV A

Pyskatý Jiří

Roško Luboš V

1 : 0

Červený Martin H

Sýkora Josef H

1 : 0

Mudra Tomáš H

Kourek Josef

0 : 1

Nehybka Jiří

Korol Jiří

0 : 1

Kubát Pavel

Mojžíš Jaroslav

0,5

Číp Dalibor

Hostinský Jiří

1 : 0

Kubíček Pavel

Hošek Milan

0,5

Cagašík Tomáš

Just Pavel

1 : 0

Zoufalý Zdeněk

ŠK GORDIC JIHLAVA B

2,0 - 6,0

2222 ŠK POLABINY B

Pátek Ladislav

Karásek Lukáš H

0 : 1

Jedlička Aleš V

Jelínek Václav

0,5

Šťastný Jan

Šenkýř Vladimír V

0,5

Bujnoch Radek H

Hron Robert

0 : 1

Navrátil František

Bína Josef

0 : 1

Němec Pavel H

Hodač Pavel

0 : 1

Trojan Luboš

Vincze Roman

0 : 1

Novotný Michal

Vala Filip H

1 : 0

Černý Jan

 ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

4,0 - 4,0

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Siebenburger Jiří

Vašut Karel

0 : 1

Bednář Jaromír C

Siebenbürger Vl

0 : 1

Daněk Libor

Celý Jaroslav

0 : 1

Sedláček Oldřich H

Svoboda Ivo

1 : 0

Tesař Jan

Krondráf Karel

1 : 0

Čížek Antonín

Pavliš Jaromír

1 : 0

Uher Vladimír

Večeřa Pavel

0,5

Riška Lubomír H

Hájek Radovan

0,5

Milostný Miloš

BYDO ZAKŘANY A

6,5 - 1,5

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

Uhmann Jan

Blatný Pavel H

1 : 0

Kastner Oldřich

Skácelík Petr

1 : 0

Švub Jan

Zpěvák Pavel H

1 : 0

Lorenc Oldřich

Věchet Stanislav

0,5

Houška Bronislav

Jurka Miroslav H

1 : 0

Komárková Magda

Holemář David

0,5

Zeman Arnošt

Smištík Milan

1 : 0

Stodolová Kristýna H

Uhmann Jan

0,5

Dospíšil Patrik

 

 

 

 

 

 

1

BYDO ZAKŘANY A

3

3

0

0

9

12

17,5

2

ŠK 64 BRNO A

3

3

0

0

9

9

15

3

2222 ŠK POLABINY C

3

2

1

0

7

10

14,5

4

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

3

2

0

1

6

8

13,5

5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

3

2

0

1

6

7

12

6

2222 ŠK POLABINY B

3

1

1

1

4

9

13

7

ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

3

1

1

1

4

6

10,5

8

OREL OŘECHOV A

3

1

0

2

3

9

12,5

9

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

3

0

1

2

1

5

9,5

10

TJ NÁMĚŠŤ

3

0

1

2

1

5

9

 

ŠK DURAS C

3

0

1

2

1

5

9

12

ŠTEFANYDES POLIČKA

3

0

0

3

0

3

8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.