Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 4. kolo 02.12.07

Ve čtvrtém kole 2. ligy skupina D využily Polabiny B výhodu domácího prostředí a zvítězily nad Žďárem n/S. vysoko 6:2. Ostatní družstva hrála venku se střídavými úspěchy - Vysoké Mýto vyválčilo všechny body za vysokou výhru 6,5:1,5 v Náměšti n/O., ale Polička podlehla stejným poměrem 6,5:1,5 v Brně Durasu C a také Polabiny C prohrály v Brně s A64 těsně 4,5:3,5. Další výsledky: Třebíč - Zakřany 2,5:5,5, Ořechov - Jihlava B 6:2


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 4                                 2.12.2007      

ŠK DURAS C

6,5 - 1,5

TJ POLIČKA A

Tajovský Martin

Tajovský Martin

1 : 0

Kastner Oldřich

Holušová T   H

1 : 0

Švub Jan

Donnert Milan

0 : 1

Lorenc Oldřich

Švihel Karel

1 : 0

Houška Bronislav

Zavadil Michal

1 : 0

Škeřík Karel H

Dvořák Karel

1 : 0

Zeman Arnošt

Rychtecký Mir

˝ : ˝

Komárková M

Schwarz M    H

1 : 0

Pekař Václav H

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

2,5 - 5,5

BYDO ZAKŘANY A

Wehrenberg Petr

Sedláček Old H

0 : 1

Blatný Pavel H

Tesař Jan

0 : 1

Skácelík Petr

Čížek Antonín

˝ : ˝

Zpěvák Pavel H

Uher Vladimír

0 : 1

Věchet Stanislav

Riška Lubomír H

˝ : ˝

Jurka Miroslav H

Bradáč Roman

˝ : ˝

Holemář David

Beťko Lubomír C

1 : 0

Smištík Milan

Petrů Lubomír

0 : 1

Uhmann Jan

2222 ŠK POLABINY B

6,0 - 2,0

ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

Volf Jaroslav

Jedlička Aleš V

1 : 0

Vašut Karel

Šťastný Jan

1 : 0

Siebenbürger Vl

Bujnoch Radek H

1 : 0

Celý Jaroslav

Šilar Lubomír

1 : 0

Fišar Josef

Němec Pavel H

˝ : ˝

Krondráf Karel

Trojan Luboš

0 : 1

Svoboda Ivo

Novotný Michal

1 : 0

Večeřa Pavel

Černý Jan

˝ : ˝

Pavliš Jaromír

OREL OŘECHOV A

6,0 - 2,0

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Kubíček Pavel

Červený Martin H

1 : 0

Píza Vlastimil

Cagašík Tomáš

1 : 0

Vincze Roman

Plát Vojtěch H

1 : 0

Kozlíček Lub V

Mudra Tomáš H

1 : 0

Jelínek Václav

Nehybka Jiří

˝ : ˝

Šenkýř Vladimír V

Kubát Pavel

˝ : ˝

Hodač Pavel

Číp Dalibor

1 : 0

Bína Josef

Kubíček Pavel

0 : 1

Vala Filip H

ŠK 64 BRNO A

4,5 - 3,5

2222 ŠK POLABINY C

Čáp Martin

Tikovský Alex

0 : 1

Roško Luboš V

Berisha Fadil C

˝ : ˝

Sýkora Josef H

Spodný Josef

˝ : ˝

Kourek Josef

Binder Jaroslav

1 : 0

Kastner Vojtěch

Nový Martin

˝ : ˝

Mojžíš Jaroslav

Sedláček Petr

1 : 0

Korol Jiří

Mareš Jaroslav

˝ : ˝

Hošek Milan

Čáp Martin

˝ : ˝

Just Pavel

TJ NÁMĚŠŤ A

1,5 - 6,5

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

Horák Miroslav st.

Bělohlávek Petr

0 : 1

Vařejčko Josef H

Horák Miroslav

˝ : ˝

Kosek Jiří

Dittrich Pavel

0 : 1

Sabol Marian

Lampíř Tomáš

0 : 1

Ptáček Luboš

Kruml David

0 : 1

Hájek Jiří H

Horák Miroslav

0 : 1

Doseděl Jiří

Kratochvíl Josef

1 : 0

Fiedler Bedřich H

Feldvábl Vilém

0 : 1

Lipavský Dušan

 

 

 

 

 

 

1

BYDO ZAKŘANY A

4

4

0

0

12

16

23

2

ŠK 64 BRNO A

4

4

0

0

12

11

19.5

3

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

4

3

0

1

9

14

20

4

2222 ŠK POLABINY B

4

2

1

1

7

14

19

5

2222 ŠK POLABINY C

4

2

1

1

7

11

18

6

OREL OŘECHOV A

4

2

0

2

6

14

18.5

7

ŠK GORDIC JIHLAVA B

4

2

0

2

6

8

14

8

ŠK DURAS C

4

1

1

2

4

11

15.5

9

TJ ŽďÁR n.SÁZAVOU A

4

1

1

2

4

7

12.5

10

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

4

0

1

3

1

6

12

11

TJ NÁMĚŠŤ n. OSL A

4

0

1

3

1

6

10.5

12

TJ POLIČKA A

4

0

0

4

0

4

9.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.