Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 5. kolo 16.12.07

V pátém kole 2. ligy skupina D přivezly Polabiny B tři body ze Zakřan za nečekanou výhru 5,5:2,5, Polabiny C zvítězily doma nad Náměští n/O. vysoko 6:2, Vysoké Mýto remizovalo doma s Durasem C 4:4 a tak naprázdno vyšla jen Polička, kterou doma deklasovala Třebíč v poměru 7:1. Další výsledky: Jihlava B - ŠK 64 Brno 6:2, Žďár n/S. - Ořechov 3:5


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 5                                  16.12.2007      

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

4,0 - 4,0

ŠK DURAS C

Sabol Marian

 

Vařejčko Josef H

0 : 1

Vyskočil Neklan V

Hájek Lukáš H

0 : 1

Holušová Táňa H

 

Sabol Marian

1 : 0

Tajovský Martin

Ptáček Luboš

0 : 1

Švihel Karel

 

Fiedler Bedřich H

0,5

Donnert Milan

Doseděl Jiří

0,5

Dvořák Karel

 

Kosek Jiří

1 : 0

Rychtecký Mir

Trhal Tomáš

1 : 0

Schwarz Milan H

 

2222 ŠK POLABINY C

6,0 - 2,0

TJ NÁMĚŠŤ n. OSLAVOU

Volf Jaroslav

Roško Luboš V

0,5

Dittrich Pavel

Sýkora Josef H

1 : 0

Mičulka Petr

Kourek Josef

0 : 1

Kruml David

Kastner Vojtěch

1 : 0

Mičulka David

Mojžíš Jaroslav

1 : 0

Kratochvíl Josef

Korol Jiří

0,5

Feldvábl Vilém

Hošek Milan

1 : 0

Horák Miroslav

Just Pavel

1F:0F

-

ŠK GORDIC JIHLAVA B

6,0 - 2,0

ŠK 64 BRNO A

Hodač Pavel

 

Kozlíček Lub V

1 : 0

Tikovský Alex

Jelínek Václav

1 : 0

Sládek Vladislav

 

Karásek Lukáš H

1 : 0

Spodný Josef

Běloušek Michal

1 : 0

Berisha Fadil C

 

Šenkýř Vlad V

0,5

Nový Martin

Brychta David

1 : 0

Binder Jaroslav

 

Bína Josef

0,5

Mareš Jaroslav

Hodač Pavel

0 : 1

Sedláček Petr

 

ŽĎÁR n. SÁZAVOU A

3,0 - 5,0

OREL OŘECHOV A

Celý Jaroslav

 

Vašut Karel

1 : 0

Červený Martin H

Fišar Josef

0,5

Cagašík Tomáš

 

Celý Jaroslav

0 : 1

Plát Vojtěch H

Bílek Roman

0 : 1

Mudra Tomáš H

 

Krondráf Karel

0 : 1

Nehybka Jiří

Svoboda Ivo

1 : 0

Kubát Pavel

 

Večeřa Pavel

0,5

Číp Dalibor

Hájek Radovan

0 : 1

Kubíček Pavel

 

BYDO ZAKŘANY A

2,5 - 5,5

2222 ŠK POLABINY B

Wehrenberg Petr

 

Blatný Pavel H

1 : 0

Jedlička Aleš V

Skácelík Petr

0 : 1

Navrátil František

 

Zpěvák Pavel H

0,5

Bujnoch Radek H

Věchet Stanislav

0,5

Šilar Lubomír

 

Jurka Miroslav H

0,5

Němec Pavel H

Holemář David

0 : 1

Trojan Luboš

 

Smištík Milan

0 : 1

Novotný Michal

Uhmann Jan

0 : 1

Černý Jan

 

TJ  POLIČKA A

1,0 - 7,0

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Houška František

 

Kastner Oldřich

0 : 1

Buchníček Petr H

Švub Jan

0 : 1

Tesař Jan

 

Lorenc Oldřich

0 : 1

Bednář Jaromír C

Houška Bron

0 : 1

Uher Vladimír

 

Komárková Mag

0,5

Čížek Antonín

Zeman Arnošt

0,5

Bradáč Roman

 

Stodolová Kris H

0 : 1

Beťko Lubomír C

Dospíšil Patrik

0 : 1

Milostný Miloš

 

1

BYDO ZAKŘANY A

5

4

0

1

12

17

25,5

2

ŠK 64 BRNO A

5

4

0

1

12

12

21,5

3

2222 ŠK POLABINY B

5

3

1

1

10

18

24,5

4

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

5

3

1

1

10

17

24

5

2222 ŠK POLABINY C

5

3

1

1

10

16

24

6

OREL OŘECHOV A

5

3

0

2

9

18

23,5

7

ŠK GORDIC JIHLAVA B

5

3

0

2

9

13

20

8

ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C

5

1

2

2

5

14

19,5

9

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

5

1

1

3

4

12

19

10

TJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

5

1

1

3

4

9

15,5

11

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

5

0

1

4

1

7

12,5

12

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

5

0

0

5

0

4

10,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.