Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 6. kolo 13.01.08

V šestém kole 2. ligy skupina D byla na pořadu dvě krajská derby - v tom prvním Polabiny B zdolaly doma Poličku 5,5:2,5, v tom druhém Vysoké Mýto doma vysoce prohrálo s Polabinami C v poměru 1:7. Další výsledky: Duras C - Třebíč 3,5:4,5, Ořechov - Zakřany 2,5:5,5, 64 Brno - Žďár n/S. 3,5:4,5, Náměšť n/O. - Jihlava B 1,5:6,5


2

  2.Liga D 07-08                  Kolo č. 6                                  13.1.2008

ŠK DURAS C

3,5 - 4,5

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Vyskočil Neklan

 

Vyskočil Neklan V

0 : 1

Buchníček Petr H

Zavadil Michal

0,5

Tesař Jan

 

Mlýnek Petr

0 : 1

Sedláček Oldřich H

Rychtecký Mir

0,5

Uher Vladimír

 

Tajovský Martin

0 : 1

Čížek Antonín

Holušová Táňa H

0,5

Bradáč Roman

 

Donnert Milan

1 : 0

Beťko Lubomír C

Schwarz Milan H

1 : 0

Milostný Miloš

 

2222 ŠK POLABINY B

5,5 - 2,5

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA

Pyskatý Miloš

 

Jedlička Aleš V

1 : 0

Kastner Oldřich

Navrátil František

0,5

Švub Jan

 

Němec Pavel H

1 : 0

Lorenc Oldřich

Šilar Lubomír

0,5

Houška Bronislav

 

Novotný Michal

0,5

Komárková Mag

Trojan Luboš

0,5

Zeman Arnošt

 

Efler David

1 : 0

Stodolová Kr H

Černý Jan

0,5

Dospíšil Patrik

 

OREL OŘECHOV A

2,5 - 5,5

BYDO ZAKŘANY A

Kubíček Pavel

 

Červený Martin H

0 : 1

Blatný Pavel H

Cagašík Tomáš

1 : 0

Skácelík Petr

 

Plát Vojtěch H

0,5

Zpěvák Pavel H

Kubát Pavel

0 : 1

Věchet Stanislav

 

Nehybka Jiří

0,5

Jurka Miroslav H

Šimbera Jiří

0 : 1

Holemář David

 

Číp Dalibor

0 : 1

Smištík Milan

Kubíček Pavel

0,5

Uhmann Jan

 

ŠK 64 BRNO A

3,5 - 4,5

TJ ŽďAS ŽďÁR

Celý Jaroslav

Tikovský Alexandr

1 : 0

Vašut Karel

Berisha Fadil C

0 : 1

Siebenbürger Vlast

Spodný Josef

0,5

Celý Jaroslav

Binder Jaroslav

0,5

Fišar Josef

Nový Martin

0,5

Krondráf Karel

Sedláček Petr

1 : 0

Svoboda Ivo

Sládek Vladislav

0 : 1

Večeřa Pavel

-

0F:1F

Hájek Radovan

TJ NÁMĚŠŤ A

1,5 - 6,5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Paulenda Štefan

Kruml David

0 : 1

Píza Vlastimil

Zezula Rudolf

0,5

Vincze Roman

Kratochvíl Josef

0 : 1

Kozlíček Lubomír V

Doležal Jiří

0,5

Jelínek Václav

Horák Miroslav

0 : 1

Karásek Lukáš H

Feldvábl Vilém

0F:1F

Běloušek Michal

Krátký Petr

0,5

Šenkýř Vladimír V

-

0F:1F

Hodač Pavel

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

1,0 - 7,0

2222 ŠK POLABINY C

Volf Jaroslav

 

Vařejčko Josef H

0 : 1

Roško Luboš V

Ptáček Luboš

0 : 1

Hošek Milan

 

Hájek Jiří H

0 : 1

Efler Lukáš

Doseděl Jiří

0,5

Sýkora Josef H

 

Fiedler Bedřich H

0,5

Kourek Josef

Lipavský Dušan

0 : 1

Hostinský Jiří

 

Kosek Jiří

0 : 1

Mojžíš Jaroslav

Trhal Tomáš

0 : 1

Just Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

1

BYDO ZAKŘANY A

6

5

0

1

15

31

2

2222 ŠK POLABINY C

6

4

1

1

13

31

3

2222 ŠK POLABINY B

6

4

1

1

13

30

4

ŠK GORDIC JIHLAVA B

6

4

0

2

12

26.5

5

ŠK 64 BRNO A

6

4

0

2

12

25

6

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

6

3

1

2

10

25

7

OREL OŘECHOV A

6

3

0

3

9

26

8

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

6

2

1

3

7

23.5

9

TJ ŽďÁR N SÁZAVOU A

6

2

1

3

7

20

10

ŠK DURAS C

6

1

2

3

5

23

11

TJ NÁMĚŠŤ

6

0

1

5

1

14

12

TJ POLIČKA

6

0

0

6

0

13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.