Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 7 kolo 03.02.08

V sedmém kole 2. ligy skupina D si Polabiny C hladce poradily s Durasem C v poměru 6:2, Vysoké Mýto vybojovalo v Jihlavě bod za remizu 4:4 s místním B družstvem, Polička doma nestačila na Ořechov ani s novou posilou a prohrála vysoko 6:2 a prohrály i Polabiny B v Třebíči dost vysoko 5,5:2,5. Další výsledky: Žďár n/S. - Náměšť n/O. 4,5:3,5, Zakřany - ŠK 64 Brno 5,5:2,5


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 7                                  3.2.2008      

2222 ŠK POLABINY C

6,0 - 2,0

ŠK DURAS C

Ester Ladislav

Efler Lukáš

1 : 0

Vyskočil Neklan V

Sýkora Josef H

1 : 0

Holušová Táňa H

Kourek Josef

0,5

Mlýnek Petr

Korol Jiří

1 : 0

Švihel Karel

Mojžíš Jaroslav

0,5

Zavadil Michal

Just Pavel

1 : 0

Bakoš Eduard

Hošek Milan

1 : 0

Rychtecký Mir

Pavlíček Mir H

0 : 1

Schwarz Milan H

ŠK GORDIC JIHLAVA B

4,0 - 4,0

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

Vincze Roman

Kozlíček Lubr V

1 : 0

Vařejčko Josef H

Vincze Roman

0 : 1

Hájek Lukáš H

Karásek Lukáš H

1 : 0

Sabol Marian

Jelínek Václav

0 : 1

Ptáček Luboš

Šenkýř Vlad V

0,5

Hájek Jiří H

Brychta David

1 : 0

Beneš Milan

Bína Josef

0,5

Kosek Jiří

Hodač Pavel

0 : 1

Trhal Tomáš

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

4,5 - 3,5

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

Celý Jaroslav

Vašut Karel

0 : 1

Dittrich Pavel

Siebenbürger Vl

0 : 1

Mičulka Petr

Celý Jaroslav

0,5

Kruml David

Fišar Josef

1 : 0

Mičulka David

Krondráf Karel

1 : 0

Horák Miroslav

Svoboda Ivo

0,5

Doležal Jiří

Večeřa Pavel

0,5

Horák Jiří

Pavliš Jaromír

1 : 0

Feldvábl Vilém

BYDO ZAKŘANY A

5,5 - 2,5

ŠK 64 BRNO A

Uhmann Jan

Zpěvák Pavel H

1 : 0

Spodný Josef

Věchet Stanislav

0,5

Binder Jaroslav

Jurka Miroslav H

0,5

Nový Martin

Holemář David

0,5

Sedláček Petr

Smištík Milan

1 : 0

Mareš Jaroslav

Uhmann Jan

0,5

Čáp Martin

Skácelík Petr

1 : 0

Berisha Fadil C

Pospíšil Dušan

0,5

Zejda Karel

ŠTEFANYDES POLIČKA

2,0 - 6,0

OREL OŘECHOV A

Houška František

Červený Petr

1 : 0

Červený Martin H

Komárek David

0 : 1

Mudra Tomáš H

Kastner Oldřich

0 : 1

Plát Vojtěch H

Švub Jan

0,5

Kubát Pavel

Lorenc Oldřich

0 : 1

Nehybka Jiří

Houška Bron

0 : 1

Kubíček Pavel

Škeřík Karel H

0 : 1

Číp Dalibor

Zeman Arnošt

0,5

Cetkovský Petr

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

5,5 - 2,5

2222 ŠK POLABINY B

Paulenda Štefan

Buchníček Petr H

1 : 0

Jedlička Aleš V

Tesař Jan

0,5

Šťastný Jan

Bednář Jaromír C

0,5

Bujnoch Radek H

Uher Vladimír

0,5

Šilar Lubomír

Sedláček Old H

1 : 0

Němec Pavel H

Bradáč Roman

0 : 1

Trojan Luboš

Škaroupka Jiří

1 : 0

Novotný Michal

Milostný Miloš

1 : 0

Kastner Kamil

 

1

BYDO ZAKŘANY A

7

6

0

1

18

24

36,5

2

2222 ŠK POLABINY C

7

5

1

1

16

27

37

3

2222 ŠK POLABINY B

7

4

1

2

13

22

32,5

4

ŠK GORDIC JIHLAVA B

7

4

1

2

13

21

30,5

5

OREL OŘECHOV A

7

4

0

3

12

24

32

6

ŠK 64 BRNO A

7

4

0

3

12

14

27,5

7

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

7

3

2

2

11

20

29

8

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

7

3

1

3

10

19

29

9

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

7

3

1

3

10

15

24,5

10

ŠK DURAS BVK - C

7

1

2

4

5

17

25

11

TJ NÁMĚŠŤ

7

0

1

6

1

9

17,5

12

ŠTEFANYDES POLIČKA

7

0

0

7

0

5

15

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.