Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 8 kolo 17.02.08

V osmém kole 2. ligy skupina D si první body připsala Polička za vítězství 5,5:2,5 v Brně nad A 64, Vysoké Mýto podlehlo doma Žďáru n/S. těsně 3,5:4,5, Polabiny C zvítězily doma nad Jihlavou B rovněž těsně 4,5:3,5 a Polabiny B deklasovaly v Brně nekompletní a neúplný Duras C 7,5:0,5. Další výsledky: Ořechov - Třebíč 4:4, Náměšť n/O. - Zakřany 2:6 (domácí jen v pěti !).


2

2.Liga D 07-08                 Kolo č. 8                                        17.2.2008      

ŠK DURAS C

0,5 - 7,5

2222 ŠK POLABINY B

Tajovský  Martin

Tajovský Martin

0 : 1

Jedlička Aleš V

Bakoš Eduard

0,5

Efler David

Donnert Milan

0 : 1

Bujnoch Radek H

Schwarz Milan H

0 : 1

Navrátil František

Rychtecký Mir

0 : 1

Němec Pavel H

Moulis Rudolf

0 : 1

Šilar Lubomír

Švihel Karel

0 : 1

Novotný Michal

-

0F:1F

Trojan Luboš

OREL OŘECHOV A

4,0 - 4,0

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Kubíček Pavel

 

Nehybka Jiří

0,5

Sedláček Oldřich H

Kubát Pavel

0 : 1

Tesař Jan

 

Číp Dalibor

0,5

Čížek Antonín

Moulis Mojmír

1 : 0

Uher Vladimír

 

Lacko Jan H

1 : 0

Riška Lubomír H

Kubíček Pavel

0 : 1

Bradáč Roman

 

Mudra Tomáš H

1 : 0

Škaroupka Jiří

Zoufalý Zdeněk

0 : 1

Milostný Miloš

 

ŠK 64 BRNO A

2,5 - 5,5

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA

Čáp Martin

 

Spodný Josef

0 : 1

Červený Petr

Berisha Fadil C

0,5

Švub Jan

 

Nový Martin

0 : 1

Kastner Oldřich

Binder Jaroslav

0 : 1

Houška Bronislav

 

Mareš Jaroslav

0 : 1

Lorenc Oldřich

Sedláček Petr

0,5

Zeman Arnošt

 

Sládek Vladislav

0,5

Stodolová Kr H

Čáp Martin

1 : 0

Dospíšil Patrik

 

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

2,0 - 6,0

BYDO ZAKŘANY A

Ditrich Pavel

Bělohlávek Petr

0,5

Zpěvák Pavel H

Feldvábl Vilém

0 : 1

Věchet Stanislav

Dittrich Pavel

0,5

Jurka Miroslav H

-

0F:1F

Uhmann Jan

Kruml David

1 : 0

Smištík Milan

-

0F:1F

Pospíšil Dušan

Doležal Jiří

0 : 1

Skácelík Petr

-

0F:1F

Novotný Jaroslav

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

3,5 - 4,5

ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

Kosek Jiří

 

Vařejčko Josef H

0 : 1

Vašut Karel

Kosek Jiří

0,5

Siebenbürger Vl

 

Sabol Marian

0,5

Celý Jaroslav

Ptáček Luboš

0 : 1

Bílek Roman

 

Hájek Jiří H

0,5

Krondráf Karel

Doseděl Jiří

1 : 0

Svoboda Ivo

 

Fiedler Bedřich H

0,5

Večeřa Pavel

Trhal Tomáš

0,5

Pavliš Jaromír

 

2222 ŠK POLABINY C

4,5 - 3,5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Pyskatý Jiří

 

Efler Lukáš

0,5

Kozlíček Lubomír V

Sýkora Josef H

1 : 0

Běloušek Michal

 

Kourek Josef

0 : 1

Karásek Lukáš H

Hostinský Jiří

1 : 0

Brychta David

 

Mojžíš Jaroslav

0,5

Bína Josef

Just Pavel

0,5

Hron Robert

 

Hošek Milan

1 : 0

Jelínek Václav

Pavlíček Mir H

0 : 1

Hodač Pavel

 

 

1

BYDO ZAKŘANY A

8

7

0

1

21

42,5

2

2222 ŠK POLABINY C

8

6

1

1

19

41,5

3

2222 ŠK POLABINY B

8

5

1

2

16

40

4

OREL OŘECHOV A

8

4

1

3

13

36

5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

8

4

1

3

13

34

6

TJ ŽďÁR n SÁZAVOU A

8

4

1

3

13

29

7

ŠK 64 BRNO A

8

4

0

4

12

30

8

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

8

3

2

3

11

33

9

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

8

3

2

3

11

32,5

10

ŠK DURAS BVK - C

8

1

2

5

5

25,5

11

ŠTEFANYDES POLIČKA

8

1

0

7

3

20,5

12

TJ NÁMĚŠŤ n.OSLAVOU

8

0

1

7

1

19,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.