Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 9 kolo 02.03.08

V devátém kole 2. ligy skupina D zvítězily Polabiny B doma nad nekompletním Ořechovem 5:3, Polička porazila doma Náměšť n/O. 6:2, Polabiny C ve Žďáru n/S. překvapivě pouze remizovaly 4:4 a tak jen Vysoké Mýto prohrálo v Zakřanech 5,5:2,5. Další výsledky: Jihlava B - Duras C 3:5, Třebíč - ŠK 64 Brno 5:3


2

2.Liga D 07-08                  Kolo č. 9                                  2.3.2008

ŠK GORDIC JIHLAVA B

3,0 - 5,0

ŠK DURAS C

Vincze Roman

 

Kozlíček LubV

0 : 1

Vyskočil Neklan V

Jelínek Václav

0,5

Zavadil Michal

 

Karásek Lukáš H

0 : 1

Mlýnek Petr

Brychta David

0 : 1

Rychtecký Miroslav

 

Bína Josef

0,5

Tajovský Martin

Hron Robert

1 : 0

Holušová Táňa H

 

Vincze Roman

0 : 1

Donnert Milan

Vala Filip H

1 : 0

Schwarz Milan H

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

4,0 - 4,0

2222 ŠK POLABINY C

Pavliš Jaromír

 

Vašut Karel

0 : 1

Roško Luboš V

Siebenbürger Vlas

0,5

Hošek Milan

 

Celý Jaroslav

0,5

Efler Lukáš

Svoboda Ivo

0,5

Sýkora Josef H

 

Krondráf Karel

0,5

Kourek Josef

Matýsek Alois

0,5

Korol Jiří

 

Večeřa Pavel

1 : 0

Mojžíš Jaroslav

Hájek Radovan

0,5

Just Pavel

 

BYDO ZAKŘANY A

5,5 - 2,5

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

Wehrenberg Petr

 

Blatný Pavel H

1 : 0

Vařejčko Josef H

Skácelík Petr

1 : 0

Ptáček Luboš

 

Zpěvák Pavel H

0,5

Sabol Marian

Věchet Stanislav

0,5

Řezníček Jan H

 

Jurka Miroslav H

1 : 0

Fiedler Bedřich H

Holemář David

1 : 0

Doseděl Jiří

 

Smištík Milan

0 : 1

Kosek Jiří

Uhmann Jan

0,5

Lipavský Dušan

 

ŠTEFANYDES POLIČKA

6,0 - 2,0

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

Houška František

Červený Petr

0,5

Dittrich Pavel

Švub Jan

1 : 0

Horák Jiří

Kastner Oldřich

1 : 0

Kruml David

Houška Bronislav

1 : 0

Doležal Jiří

Lorenc Oldřich

0 : 1

Kratochvíl Josef

Zeman Arnošt

0,5

Feldvábl Vilém

Stodolová Kr H

1 : 0

Horák Miroslav

Smejkal Jan

1F:0F

-

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

5,0 - 3,0

ŠK 64 BRNO A

Paulenda Štefan

 

Bednář Jaromír C

0,5

Tikovský Alexandr

Škaroupka Jiří

1 : 0

Berisha Fadil C

 

Sedláček Oldřich H

1 : 0

Spodný Josef

Beťko Lubomír C

1 : 0

Binder Jaroslav

 

Čížek Antonín

0,5

Nový Martin

Tesař Jan

0 : 1

Sedláček Petr

 

Daněk Libor

0,5

Sládek Vladislav

Bradáč Roman

0,5

Zejda Karel

 

2222 ŠK POLABINY B

5,0 - 3,0

OREL OŘECHOV A

Kubíček Pavel

Jedlička Aleš V

0 : 1

Červený Martin H

Šťastný Jan

0,5

Cagašík Tomáš

Bujnoch Radek H

0,5

Plát Vojtěch H

Efler David

1 : 0

Mudra Tomáš H

Němec Pavel H

0 : 1

Nehybka Jiří

Trojan Luboš

1 : 0

Kubíček Pavel

Novotný Michal

1 : 0

Číp Dalibor

Černý Jan

1F:0F

-

 

1

BYDO ZAKŘANY A

9

8

0

1

24

33

2

2222 ŠK POLABINY C

9

6

2

1

20

31

3

2222 ŠK POLABINY B

9

6

1

2

19

33

4

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

9

4

2

3

14

25

5

TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU

9

4

2

3

14

18

6

OREL OŘECHOV A

9

4

1

4

13

29

7

ŠK GORDIC JIHLAVA B

9

4

1

4

13

25

8

ŠK 64 BRNO A

9

4

0

5

12

16

9

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

9

3

2

4

11

22

10

ŠK DURAS C

9

2

2

5

8

21

11

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

9

2

0

7

6

14

12

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

9

0

1

8

1

11

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.