Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 10. kolo 16.03.08

Desáté kolo 2. ligy skupina D rozhodlo o vítězi a postupujícím do 1. ligy, kterým se po výhře 5:3 v Pardubicích nad Polabinymi C stalo favorizované družstvo BYDO Zakřany. Na druhou příčku se dostaly Polabiny B, které zvítězily v Brně nad A64 5,5:2,5. Sestup už nemine Poličku, která v krajském derby prohrála venku s Vysokým Mýtem 6:2 a to se tak za pět minut dvanáct v lize zachránilo. Dalším sestupujícím je již dlouho Náměšť n/O., která i tentokrát prohrála a to doma 2,5:5,5 s Třebíčí. Alespoň teoretickou naději na záchranu si uchoval Duras C, který doma pouze remizoval s Ořechovem 4:4 (musel by ovšem v posledním kole vyhrát a A64 prohrát - jinak i on má sestup jasný). Remiza 4:4 stačila oběma týmům k záchraně v souboji Jihlavy B se Žďárem n/S.


2

 2.Liga D 07-08                  Kolo č. 10                                  16.03.2008      

 

ŠK DURAS BVK C

4,0 - 4,0

OREL OŘECHOV A

Kubíček Pavel

Tajovský Martin

0 : 1

Plát Vojtěch H

Švihel Karel

0,5

Mudra Tomáš H

Donnert Milan

0,5

Nehybka Jiří

Bakoš Eduard

0,5

Kubát Pavel

Rychtecký Mir

0,5

Číp Dalibor

Schwarz Milan H

1F:0F

Moulis Mojmír

Holušová Táňa H

0,5

Lacko Jan H

Vojáček Zdeněk

0,5

Kubíček Pavel

ŠK 64 BRNO A

2,5 - 5,5

2222 ŠK POLABINY B

Spodný Josef

 

Spodný Josef

0,5

Jedlička Aleš V

Binder Jaroslav

0 : 1

Navrátil František

 

Nový Martin

0,5

Bujnoch Radek H

Sedláček Petr

0 : 1

Šilar Lubomír

 

Mareš Jaroslav

0 : 1

Němec Pavel H

Krejčí Petr

0,5

Trojan Luboš

 

Berisha Fadil C

1 : 0

Novotný Michal

Zejda Karel

0 : 1

Černý Jan

 

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

2,5 - 5,5

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

Paulenda Štefan

 

Dittrich Pavel

1 : 0

Buchníček Petr H

Zezula Rudolf

0 : 1

Daněk Libor

 

Kruml David

0 : 1

Sedláček Oldřich H

Horák Miroslav

0,5

Škaroupka Jiří

 

Kratochvíl Josef

0,5

Čížek Antonín

Doležal Jiří

0 : 1

Tesař Jan

 

Lampíř Tomáš

0 : 1

Riška Lubomír H

Feldvábl Vilém

0,5

Milostný Miloš

 

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

6,0 - 2,0

ŠTEFANYDES POLIČKA A

Volf Jaroslav

 

Vařejčko Josef H

0 : 1

Červený Petr

Kosek Jiří

1 : 0

Stodolová Kristýna H

 

Sabol Marian

1 : 0

Kastner Oldřich

Ptáček Luboš

1 : 0

Švub Jan

 

Hájek Jiří H

1 : 0

Lorenc Oldřich

Lipavský Dušan

0,5

Houška Bronislav

 

Hrubeš Pavel H

1 : 0

Komárek David

Trhal Tomáš

0,5

Zeman Arnošt

 

2222 ŠK POLABINY C

3,0 - 5,0

BYDO ZAKŘANY A

Ester Lubomír

 

Roško Luboš V

1 : 0

Blatný Pavel H

Hošek Milan

0,5

Skácelík Petr

 

Efler Lukáš

0 : 1

Zpěvák Pavel H

Sýkora Josef H

0,5

Věchet Stanislav

 

Kourek Josef

0 : 1

Jurka Miroslav H

Korol Jiří

0 : 1

Holemář David

 

Mojžíš Jaroslav

0 : 1

Smištík Milan

Hostinský Jiří

1 : 0

Uhmann Jan

 

ŠK GORDIC JIHLAVA B

4,0 - 4,0

TJ ŽďÁR NAD SÁZAVOU A

Fiala

 

Kozlíček Lub V

0,5

Vašut Karel

Jelínek Václav

0,5

Siebenbürger Vl

 

Karásek Lukáš H

0,5

Celý Jaroslav

Běloušek Michal

0,5

Bílek Roman

 

Šenkýř Vladimír V

0,5

Krondráf Karel

Brychta David

0,5

Svoboda Ivo

 

Vincze Roman

0,5

Večeřa Pavel

Hodač Pavel

0,5

Pavliš Jaromír

 

 

1

BYDO ZAKŘANY A

10

9

0

1

27

37

2

2222 ŠK POLABINY B

10

7

1

2

22

37

3

2222 ŠK POLABINY C

10

6

2

2

20

33

4

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

10

5

2

3

17

29

5

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

10

4

3

3

15

18

6

OREL OŘECHOV A

10

4

2

4

14

30

7

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

10

4

2

4

14

27

8

ŠK GORDIC JIHLAVA B

10

4

2

4

14

25

9

ŠK 64 BRNO A

10

4

0

6

12

17

10

ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C

10

2

3

5

9

22

11

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

10

2

0

8

6

15

12

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

10

0

1

9

1

12

 

     


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.