Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 11. kolo 06.04.08

V posledním jedenáctém kole 2. ligy skupina D potvrdily Zakřany svůj postup do 1. ligy vítězstvím 5,5:2,5 nad Jihlavou B a poslední 'Černý Petr' zůstal družstvu A64 Brno, které podlehlo v Ořechově 5,5:2,5. Polabiny B zvítězily nad nekompletní Náměští n/O. 5:3, Poličce nebylo nic platné ani překvapivé vítězství 4,5:3,5 nad Polabinami C a vytáhlo se i Vysoké Mýto remizou 4:4 v Třebíči. Další výsledky: Žďár n/S. - Duras C 3,5:4,5


2

 2.Liga D 07-08                  Kolo č. 11                                  4.4.2008      

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

3,5 - 4,5

ŠK DURAS C

Siebenburger Jiří

Vašut Karel

0 : 1

Vyskočil Neklan V

Siebenbürger Vl

0,5

Holušová Táňa H

Celý Jaroslav

0,5

Mlýnek Petr

Svoboda Ivo

1 : 0

Švihel Karel

Krondráf Karel

1 : 0

Donnert Milan

Hájek Radovan

0,5

Dvořák Karel

Večeřa Pavel

0 : 1

Rychtecký Miroslav

Obůrka Vladislav

0 : 1

Bakoš Eduard

BYDO ZAKŘANY A

5,5 - 2,5

ŠK GORDIC JIHLAVA B

Wehrenberg Petr

Blatný Pavel H

0 : 1

Píza Vlastimil

Skácelík Petr

1 : 0

Vincze Roman

Zpěvák Pavel H

1 : 0

Kozlíček Lubomír V

Věchet Stanislav

0,5

Jelínek Václav

Jurka Miroslav H

0,5

Šenkýř Vladimír V

Holemář David

1 : 0

Hron Robert

Smištík Milan

1 : 0

Bína Josef

Uhmann Jan

0,5

Vala Filip H

POLIČKA A

4,5 - 3,5

2222 ŠK POLABINY C

Houška František

Červený Petr

0 : 1

Roško Luboš V

Švub Jan

0,5

Sýkora Josef H

Kastner Oldřich

0,5

Kourek Josef

Houška Bronislav

0,5

Just Pavel

Lorenc Oldřich

1 : 0

Mojžíš Jaroslav

Zeman Arnošt

1 : 0

Šebesta Petr

Stodolová Kri H

0 : 1

Hošek Milan

Smejkal Jan

1 : 0

Hofman Oskar

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

4,0 - 4,0

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

Hampel David

Buchníček Petr H

1 : 0

Vařejčko Josef H

Tesař Jan

1 : 0

Ptáček Luboš

Bednář Jaromír C

0 : 1

Sabol Marian

Uher Vladimír

0 : 1

Doseděl Jiří

Sedláček Oldřich H

1 : 0

Hájek Jiří H

Bradáč Roman

0,5

Hromádko Martin H

Čížek Antonín

0,5

Kosek Jiří

Milostný Miloš

0 : 1

Beneš Milan

 

2222 ŠK POLABINY B

5,0 - 3,0

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

Ester Ladislav

Jedlička Aleš V

0 : 1

Bělohlávek Petr

Navrátil František

1 : 0

Doležal Jiří

Bujnoch Radek H

0,5

Dittrich Pavel

Trojan Luboš

1 : 0

Feldvábl Vilém

Němec Pavel H

0 : 1

Kruml David

Černý Jan

1F:0F

-

Novotný Michal

0,5

Kratochvíl Josef

Vávra Radim

1F:0F

-

OREL OŘECHOV A

5,5 - 2,5

ŠK 64 BRNO A

Kubíček Pavel

 

Plát Vojtěch H

0,5

Spodný Josef

Cagašík Tomáš

0,5

Berisha Fadil C

 

Nehybka Jiří

0,5

Nový Martin

Mudra Tomáš H

1 : 0

Binder Jaroslav

 

Číp Dalibor

1 : 0

Mareš Jaroslav

Kubát Pavel

0 : 1

Sedláček Petr

 

Lacko Jan H

1 : 0

Sládek Vladislav

Kubíček Pavel

1 : 0

Masařík Jan

 

 

 

Konečné pořadí

 

1

BYDO ZAKŘANY A

11

10

0

1

30

41

58,5

2

2222 ŠK POLABINY B

11

8

1

2

25

41

55,5

3

2222 ŠK POLABINY C

11

6

2

3

20

35

52

4

ŠK CAISSA TŘEBÍČ A

11

5

3

3

18

32

47,5

5

OREL OŘECHOV A

11

5

2

4

17

34

48,5

6

ŠK VYSOKÉ MÝTO A

11

4

3

4

15

30

45

7

TJ ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU A

11

4

3

4

15

20

40,5

8

ŠK GORDIC JIHLAVA B

11

4

2

5

14

26

43,5

9

ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C

11

3

3

5

12

25

39

10

ŠK 64 BRNO A

11

4

0

7

12

18

38

11

TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A

11

3

0

8

9

18

33

12

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A

11

0

1

10

1

14

27

     


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.