Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.10.2007 01.10.07

Aktivita hráčů během letní sezony se promítla i do nejnovější listiny ELA FIDE a v některých případech s ní i řádně zamíchala. Potěšitelné je, že řady nositelů ELA FIDE se opět rozrostly o další nové hráče a v našem kraji je jich celkem již 144 !


Poř. Příjmení a jméno Narozen(a) Titul FIDE Oddíl / klub
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2610 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2546 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2530 ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2440 ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2349 ŠK Rapid Pardubice
6 Sabol Marian 18.8.1966   2333 ŠK Vysoké Mýto
7 Stehno Pavel 10.10.1983   2322 ŠK Rapid Pardubice
8 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2309 TJ Sokol Zaječice
9 Jedlička Aleš 5.2.1972   2304 2222 ŠK Polabiny
10 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
11 Tůma Jiří 6.11.1986   2298 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Bernard Borek 16.4.1982   2296 ŠK Rapid Pardubice
13 Hošek Milan 21.7.1971   2285 2222 ŠK Polabiny
14 Novotný Michal 26.4.1978   2278 2222 ŠK Polabiny
15 Pačovský Jiří 1.7.1959   2274 ŠK Rapid Pardubice
16 Pokorný Tomáš 22.10.1969   2268 TJ Lanškroun
17 Němec Pavel 14.12.1956   2268 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Šklíba Martin 22.11.1981   2255 ŠK Rapid Pardubice
19 Bujnoch Radek 15.4.1978   2251 TJ ŠO a DDM Chrudim
20 Hlaváček Robert 6.4.1975   2249 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Efler Lukáš 30.3.1974   2247 2222 ŠK Polabiny
22 Řezníček Jan 22.1.1958   2243 TJ Sokol Zaječice
23 Kourek Josef 25.3.1965   2240 2222 ŠK Polabiny
24 Navrátil František 7.5.1943   2240 2222 ŠK Polabiny
25 Vařejčko Josef 13.9.1964   2239 TJ Sokol Zaječice
26 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2238 ŠK Rapid Pardubice
27 Baudyš Ondřej 16.9.1972   2238 ŠO DDM Hlinsko
28 Roško Luboš 19.4.1987   2232 2222 ŠK Polabiny
29 Hostinský Jiří 3.9.1955   2229 2222 ŠK Polabiny
30 Efler David 1.5.1972   2228 2222 ŠK Polabiny
31 Šťastný Jan 15.11.1979   2228 2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980   2212 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Pošta Petr 23.9.1983   2202 ŠK Rapid Pardubice
34 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2198 2222 ŠK Polabiny
35 Outulný Pavel 23.1.1959   2198 ŠK Rapid Pardubice
36 Hájek Jiří 22.4.1952   2180 TJ Sokol Zaječice
37 Malivánek Jiří 16.4.1969   2178 ŠK Rapid Pardubice
38 Volf Jaroslav 26.6.1944   2170 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Šustr Jaromír 2.9.1951   2169 TJ Sokol Zaječice
40 Šír Zbyněk 7.9.1971   2167 ŠK Rapid Pardubice
41 Černý Karel 15.5.1937   2167 TJ Jablonné nad Orlicí
42 Lorenc Oldřich 19.11.1955   2166 TJ Štefanydes Polička
43 Sýkora Josef 16.3.1946   2163 ŠK Rapid Pardubice
44 Šilar Lubomír 10.2.1954   2158 2222 ŠK Polabiny
45 Movsesian Mouseg 23.9.1949   2155 2222 ŠK Polabiny
46 Petuchov Sergej 21.8.1954   2145 ŠK Rapid Pardubice
47 Kaderka Radek 20.4.1982   2143 ŠK Rapid Pardubice
48 Šmajzr Martin 6.3.1970   2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
49 Kastner Oldřich 9.2.1961   2140 TJ Štefanydes Polička
50 Onderek David 26.7.1970   2138 TJ ŠO a DDM Chrudim
51 Zeinert Michal 15.9.1989   2133 ŠK Rapid Pardubice
52 Hrubeš Pavel 12.1.1971   2133 TJ Lanškroun
53 Komárek David 20.7.1976   2131 TJ Štefanydes Polička
54 Veselý Tomáš 5.1.1971   2123 ŠK Rapid Pardubice
55 Hájek Lukáš 9.7.1983   2121 TJ Sokol Zaječice
56 Mareš Petr 25.12.1955   2115 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
57 Šebesta Petr 11.4.1971   2109 2222 ŠK Polabiny
58 Kotva Milan 20.1.1948   2104 TJ Slovan Moravská Třebová
59 Jelínek Milan 25.4.1960   2100 TJ Sokol Zaječice
60 Makeš Martin 9.3.1962   2099 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
61 Holásek Pavel 11.7.1972   2099 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
62 Hejkrlík Filip 18.9.1979   2096 ŠK Rapid Pardubice
63 Černý Jan 7.8.1957   2095 2222 ŠK Polabiny
64 Šimek Jan 4.7.1989   2092 TJ Lokomotiva Česká Třebová
65 Bříza Miloš 4.3.1975   2092 TJ Spartak OEZ Letohrad
66 Laušman Petr 22.10.1969   2091 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Hurt Lukáš 4.6.1984   2091 TJ Lokomotiva Česká Třebová
68 Zelenka Jaroslav 2.8.1962   2086 ŠK Rapid Pardubice
69 Komárková Magdaléna 10.8.1977   2083 TJ Štefanydes Polička
70 Vlasáková Petra 25.6.1965   2080 TJ Sokol Zaječice
71 Korol Jiří 19.3.1961   2078 2222 ŠK Polabiny
72 Kouba Petr 31.12.1966   2077 2222 ŠK Polabiny
73 Petrovič Pavel 6.1.1969   2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
74 Krys Jaromír 29.1.1965   2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
75 Mojžíš Martin 2.7.1972   2072 2222 ŠK Polabiny
76 Houška Bronislav 2.1.1980   2070 TJ Štefanydes Polička
77 Zeman Arnošt 16.4.1957   2069 TJ Štefanydes Polička
78 Ptáček Luboš 9.4.1975   2066 ŠK Vysoké Mýto
79 Šlosar Jan 20.12.1970   2065 ŠK Rapid Pardubice
80 Novák Aleš 28.9.1978   2064 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Vávra Radim 15.7.1972   2059 2222 ŠK Polabiny
82 Pečinka Martin 16.9.1990   2056 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
83 Kosek Jiří 17.8.1960   2053 ŠK Vysoké Mýto
84 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961   2052 SK Žamberk
85 Kalousek Vladimír 20.2.1969   2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
86 Trojan Luboš 23.11.1942   2050 2222 ŠK Polabiny
87 Švub Jan 13.4.1953   2048 TJ Štefanydes Polička
88 Muster Lukáš 19.2.1963   2045 ŠK Rapid Pardubice
89 Borek Pavel 18.2.1963   2043 TJ Lokomotiva Česká Třebová
90 Kylar Pavel 18.12.1954   2037 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 Kokeš Bohuslav 3.7.1968   2036 TJ ŠO a DDM Chrudim
92 Just Pavel 13.8.1947   2033 2222 ŠK Polabiny
93 Belobrad Ivan 30.5.1966   2030 SK Žamberk
94 Hromádko Martin 16.11.1979   2028 TJ Sokol Zaječice
95 Daněk Pavel 2.3.1962   2024 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
96 Zeman Ladislav 29.10.1944   2021 TJ Jiskra Litomyšl
97 Nadrchal Tomáš 30.5.1979   2015 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
98 Skokan Jan 2.9.1982   2011 SK Holcim Prachovice
99 Vobořil Pavel 27.11.1941   2011 ŠK Rapid Pardubice
100 Kastner Vojtěch 21.4.1989   2002 2222 ŠK Polabiny
101 Karaba David 10.3.1987   1991 2222 ŠK Polabiny
102 Havrlík Pavel 21.1.1944   1988 SK Žamberk
103 Ester Ladislav 10.5.1941   1987 ŠK Rapid Pardubice
104 Vondra Lukáš 9.12.1990   1986 TJ Lokomotiva Česká Třebová
105 Jirsa Lukáš 29.4.1987   1984 TJ Jiskra Litomyšl
106 Mazura Tomáš 29.7.1978   1983 ŠK Rapid Pardubice
107 Poslušný Martin 22.12.1975   1981 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
108 Hon Jiří 18.7.1958   1976 ŠK Rapid Pardubice
109 Hájek Jaroslav 16.2.1941   1976 TJ Sokol Zaječice
110 Pačovský Martin 3.11.1982   1967 ŠK Rapid Pardubice
111 Müller Petr 12.2.1985   1962 SK Holcim Prachovice
112 Matouš Radek 28.6.1976   1962 ŠK Rapid Pardubice
113 Dospíšil Patrik 8.4.1972   1959 TJ Štefanydes Polička
114 Linhart Jan 6.4.1987   1958 TJ CHS Chotěboř
115 Česenek Jiří 25.7.1954   1958 TJ Sokol Zaječice
116 Roušar Zdeněk 30.5.1957   1951 ŠO DDM Hlinsko
117 Kastner Kamil 30.4.1986   1950 2222 ŠK Polabiny
118 Pekař Václav 30.3.1986   1947 TJ Jiskra Litomyšl
119 Šilar Ladislav 17.6.1949   1947 TJ Lanškroun
120 Hanus Michal 30.1.1989   1946 TJ ŠO a DDM Chrudim
121 Papáček Miloš 20.1.1960   1942 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Zvěřina Jan 7.7.1966   1941 TJ CHS Chotěboř
123 Slabý Miloš 20.1.1945   1925 ŠK Rapid Pardubice
124 Beneš Milan 23.8.1991   1911 ŠK Vysoké Mýto
125 Blaško Štěpán 22.6.1987   1911 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
126 Mrha Jan 17.9.1924   1909 TJ ŠO a DDM Chrudim
127 Krmenčík Roman 15.1.1964   1908 ŠK Rapid Pardubice
128 Provazník Jiří 3.3.1966   1897 ŠK Rapid Pardubice
129 Řehák Jiří 27.3.1950   1894 TJ Spartak OEZ Letohrad
130 Vavroušek Petr 14.7.1942   1892 TJ Spartak Choceň
131 Zelený Dalibor 1.11.1983   1873 TJ Lokomotiva Česká Třebová
132 Zámečník Jan 24.1.1990   1872 TJ ŠO a DDM Chrudim
133 Pyskatý Jindřich 13.1.1946   1857 ŠK Rapid Pardubice
134 Starý Lukáš 14.9.1982   1830 SK Holcim Prachovice
135 Šimek Zdeněk 14.2.1988   1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
136 Bauer Jindřich 12.1.1985   1800 2222 ŠK Polabiny
137 Palla Stanislav 10.8.1946   1796 ŠO TROPIC Lanškroun
138 Pour Břetislav 31.5.1954   1793 TJ CHS Chotěboř
139 Kapoun Milan 9.7.1963   1787 TJ Jiskra Litomyšl
140 Sabolová Gabriela 21.2.1992   1780 ŠK Vysoké Mýto
141 Bartošová Lucie 21.10.1989   1758 TJ Jiskra Litomyšl
142 Vorel Bohuslav 16.1.1961   1755 2222 ŠK Polabiny
143 Taslar Karel 21.11.1953   1687 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
144 Zeman Arnošt 9.8.1985   1675 TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.