Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.1.2008 30.12.07

Nejnovější listina ELO FIDE, platná od 1. ledna 2008, zahrnuje výhradně jen výsledky jednotlivců, dosažené v průběhu podzimu 2007. Výsledky, dosažené ve všech soutěžích družstev sezony 2007/08, budou tentokrát zohledněny souhrnně až v červencové listině 2008.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2595 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2546 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2535 ŠK Rapid Pardubice
4 Mirumian Viguen 29.9.1977 IM 2525 ŠK Rapid Pardubice
5 Petr Martin 23.8.1988 IM 2438 ŠK Rapid Pardubice
6 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2349 ŠK Rapid Pardubice
7 Sabol Marian 18.8.1966 M 2333 ŠK Vysoké Mýto
8 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2322 ŠK Rapid Pardubice
9 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2318 2222 ŠK Polabiny
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2309 TJ Sokol Zaječice
11 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
12 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2298 TJ ŠO a DDM Chrudim
13 Bernard Borek 16.4.1982 M 2296 ŠK Rapid Pardubice
14 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2291 2222 ŠK Polabiny
15 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2285 2222 ŠK Polabiny
16 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2274 ŠK Rapid Pardubice
17 Němec Pavel 14.12.1956 M 2268 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2268 TJ Lanškroun
19 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2255 ŠK Rapid Pardubice
20 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2249 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2247 2222 ŠK Polabiny
22 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2243 TJ Sokol Zaječice
23 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2242 TJ ŠO a DDM Chrudim
24 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2240 2222 ŠK Polabiny
25 Navrátil František 7.5.1943 KM 2240 2222 ŠK Polabiny
26 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2239 TJ Sokol Zaječice
27 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2238 ŠK Rapid Pardubice
28 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2229 2222 ŠK Polabiny
29 Efler David 1.5.1972 KM 2228 2222 ŠK Polabiny
30 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2228 2222 ŠK Polabiny
31 Roško Luboš 19.4.1987 KM 2226 2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2212 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2202 ŠK Rapid Pardubice
34 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2198 2222 ŠK Polabiny
35 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2198 ŠK Rapid Pardubice
36 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2180 TJ Sokol Zaječice
37 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169 TJ Sokol Zaječice
38 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2167 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Černý Karel 15.5.1937 KM 2167 TJ Jablonné nad Orlicí
40 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2167 ŠK Rapid Pardubice
41 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2166 TJ Štefanydes Polička
42 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2163 ŠK Rapid Pardubice
43 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2158 2222 ŠK Polabiny
44 Movsesian Mouseg 23.9.1949 KM 2155 2222 ŠK Polabiny
45 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2145 ŠK Rapid Pardubice
46 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2143 ŠK Rapid Pardubice
47 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2140 TJ Štefanydes Polička
49 Onderek David 26.7.1970 KM 2138 TJ ŠO a DDM Chrudim
50 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2133 TJ Lanškroun
51 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2133 ŠK Rapid Pardubice
52 Komárek David 20.7.1976 KM 2131 TJ Štefanydes Polička
53 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2125 ŠK Rapid Pardubice
54 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2121 TJ Sokol Zaječice
55 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2115 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2109 2222 ŠK Polabiny
57 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2107 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
58 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2104 TJ Slovan Moravská Třebová
59 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2100 TJ Sokol Zaječice
60 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2099 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
61 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2096 ŠK Rapid Pardubice
62 Černý Jan 7.8.1957 KM 2095 2222 ŠK Polabiny
63 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 2092 TJ Spartak OEZ Letohrad
64 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2092 TJ Lokomotiva Česká Třebová
65 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2091 TJ Lokomotiva Česká Třebová
66 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2085 ŠK Rapid Pardubice
67 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2083 TJ Štefanydes Polička
68 Laušman Petr 22.10.1969 1 2081 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
69 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2078 2222 ŠK Polabiny
70 Kouba Petr 31.12.1966 1 2077 2222 ŠK Polabiny
71 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
72 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
73 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2072 2222 ŠK Polabiny
74 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2070 TJ Štefanydes Polička
75 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2066 ŠK Vysoké Mýto
76 Novák Aleš 28.9.1978 1 2064 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
77 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny
78 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2056 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2053 ŠK Vysoké Mýto
80 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2052 SK Žamberk
81 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2050 2222 ŠK Polabiny
82 Švub Jan 13.4.1953 KM 2048 TJ Štefanydes Polička
83 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2047 TJ Štefanydes Polička
84 Borek Pavel 18.2.1963 1 2043 TJ Lokomotiva Česká Třebová
85 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2037 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
86 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2036 TJ ŠO a DDM Chrudim
87 Just Pavel 13.8.1947 KM 2033 2222 ŠK Polabiny
88 Hromádko Martin 16.11.1979 1 2028 TJ Sokol Zaječice
89 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2024 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
90 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2021 TJ Jiskra Litomyšl
91 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2015 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
92 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011 SK Žamberk
93 Skokan Jan 2.9.1982 1 2011 SK Holcim Prachovice
94 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2011 ŠK Rapid Pardubice
95 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2002 2222 ŠK Polabiny
96 Karaba David 10.3.1987 1 1991 2222 ŠK Polabiny
97 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1988 SK Žamberk
98 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1987 ŠK Rapid Pardubice
99 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1986 TJ Lokomotiva Česká Třebová
100 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1984 TJ Jiskra Litomyšl
101 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1983 ŠK Rapid Pardubice
102 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1981 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
103 Hon Jiří 18.7.1958 1 1976 ŠK Rapid Pardubice
104 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1967 TJ Sokol Zaječice
105 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1967 ŠK Rapid Pardubice
106 Matouš Radek 28.6.1976 1 1962 ŠK Rapid Pardubice
107 Müller Petr 12.2.1985 1 1962 SK Holcim Prachovice
108 Dospíšil Patrik 8.4.1972 1 1959 TJ Štefanydes Polička
109 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1958 TJ Sokol Zaječice
110 Linhart Jan 6.4.1987 1 1958 TJ CHS Chotěboř
111 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1951 ŠO DDM Hlinsko
112 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1950 2222 ŠK Polabiny
113 Pekař Václav 30.3.1986 1 1947 TJ Jiskra Litomyšl
114 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1947 TJ Lanškroun
115 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1942 TJ Spartak OEZ Letohrad
116 Hanus Michal 30.1.1989 1 1941 TJ ŠO a DDM Chrudim
117 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1941 TJ CHS Chotěboř
118 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1925 ŠK Rapid Pardubice
119 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1911 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
120 Mrha Jan 17.9.1924 1 1909 TJ ŠO a DDM Chrudim
121 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
122 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1898 TJ Spartak Choceň
123 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1897 ŠK Rapid Pardubice
124 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1894 TJ Spartak OEZ Letohrad
125 Beneš Milan 23.8.1991 1 1889 ŠK Vysoké Mýto
126 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1872 TJ ŠO a DDM Chrudim
127 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1865 TJ Jiskra Litomyšl
128 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1857 ŠK Rapid Pardubice
129 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1830 SK Holcim Prachovice
130 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
131 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1800 2222 ŠK Polabiny
132 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1796 ŠO TROPIC Lanškroun
133 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1793 TJ CHS Chotěboř
134 Sabolová Gabriela 21.2.1992 2 1780 ŠK Vysoké Mýto
135 Bartošová Lucie 21.10.1989 1758 TJ Jiskra Litomyšl
136 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1755 2222 ŠK Polabiny
137 Taslar Karel 21.11.1953 2 1687 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
138 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1668 TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.