Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.4.2008 02.04.08

K datu 1. dubna 2008 vydala FIDE novou listinu ELO FIDE, v níž jsou započteny (s výjimkou soutěží družstev) všechny partie sehrané dotyčnými hráči v posledním období.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2578 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2546 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2530 ŠK Rapid Pardubice
4 Mirumian Viguen 29.9.1977 IM 2511 ŠK Rapid Pardubice
5 Petr Martin 23.8.1988 IM 2444 ŠK Rapid Pardubice
6 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2349 ŠK Rapid Pardubice
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2342 ŠK Vysoké Mýto
8 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2324 2222 ŠK Polabiny
9 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2322 ŠK Rapid Pardubice
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2309 TJ Sokol Zaječice
11 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2298 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2297 2222 ŠK Polabiny
13 Bernard Borek 16.4.1982 M 2296 ŠK Rapid Pardubice
14 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2285 2222 ŠK Polabiny
15 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2283 ŠK Rapid Pardubice
16 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2274 ŠK Rapid Pardubice
17 Němec Pavel 14.12.1956 M 2268 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2268 TJ Lanškroun
19 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2249 TJ ŠO a DDM Chrudim
20 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2247 2222 ŠK Polabiny
21 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2243 TJ Sokol Zaječice
22 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2240 2222 ŠK Polabiny
23 Navrátil František 7.5.1943 KM 2240 2222 ŠK Polabiny
24 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2239 TJ Sokol Zaječice
25 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2229 2222 ŠK Polabiny
26 Efler David 1.5.1972 KM 2228 2222 ŠK Polabiny
27 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2228 2222 ŠK Polabiny
28 Roško Luboš 19.4.1987 KM 2226 2222 ŠK Polabiny
29 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2212 TJ ŠO a DDM Chrudim
30 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2202 ŠK Rapid Pardubice
31 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2198 2222 ŠK Polabiny
32 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2198 ŠK Rapid Pardubice
33 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2197 TJ ŠO a DDM Chrudim
34 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2180 TJ Sokol Zaječice
35 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169 TJ Sokol Zaječice
36 Černý Karel 15.5.1937 KM 2167 TJ Jablonné nad Orlicí
37 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2167 ŠK Rapid Pardubice
38 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2167 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2166 TJ Štefanydes Polička
40 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2163 ŠK Rapid Pardubice
41 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2158 2222 ŠK Polabiny
42 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2145 ŠK Rapid Pardubice
43 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2140 TJ Štefanydes Polička
45 Onderek David 26.7.1970 KM 2138 TJ ŠO a DDM Chrudim
46 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2133 TJ Lanškroun
47 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2133 ŠK Rapid Pardubice
48 Komárek David 20.7.1976 KM 2131 TJ Štefanydes Polička
49 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2125 ŠK Rapid Pardubice
50 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2121 TJ Sokol Zaječice
51 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2115 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
52 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2109 2222 ŠK Polabiny
53 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2107 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
54 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2100 TJ Sokol Zaječice
55 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2099 ŠK Bohemia Pardubice
56 Černý Jan 7.8.1957 KM 2095 2222 ŠK Polabiny
57 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2092 TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2091 TJ Lokomotiva Česká Třebová
59 Vodička Pavel 5.3.1970 1 2088 ŠK Bohemia Pardubice
60 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2085 ŠK Rapid Pardubice
61 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2083 TJ Štefanydes Polička
62 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 2081 TJ Spartak OEZ Letohrad
63 Laušman Petr 22.10.1969 1 2081 ŠK Bohemia Pardubice
64 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2078 2222 ŠK Polabiny
65 Kouba Petr 31.12.1966 1 2077 2222 ŠK Polabiny
66 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2076 2222 ŠK Polabiny
67 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2074 TJ Slovan Moravská Třebová
68 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
69 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
70 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2072 2222 ŠK Polabiny
71 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2070 TJ Štefanydes Polička
72 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2066 ŠK Vysoké Mýto
73 Novák Aleš 28.9.1978 1 2064 ŠK Bohemia Pardubice
74 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny
75 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2056 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2053 ŠK Vysoké Mýto
77 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2052 SK Žamberk
78 Švub Jan 13.4.1953 KM 2048 TJ Štefanydes Polička
79 Borek Pavel 18.2.1963 1 2043 TJ Lokomotiva Česká Třebová
80 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2037 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
81 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2036 TJ ŠO a DDM Chrudim
82 Just Pavel 13.8.1947 KM 2033 2222 ŠK Polabiny
83 Hromádko Martin 16.11.1979 1 2028 TJ Sokol Zaječice
84 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2027 TJ Štefanydes Polička
85 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2024 ŠK Bohemia Pardubice
86 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2021 TJ Jiskra Litomyšl
87 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2015 ŠK Bohemia Pardubice
88 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011 SK Žamberk
89 Skokan Jan 2.9.1982 1 2011 SK Holcim Prachovice
90 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2011 ŠK Rapid Pardubice
91 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2002 2222 ŠK Polabiny
92 Karaba David 10.3.1987 1 1991 2222 ŠK Polabiny
93 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1988 SK Žamberk
94 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1987 ŠK Rapid Pardubice
95 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1986 TJ Lokomotiva Česká Třebová
96 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1984 TJ Jiskra Litomyšl
97 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1981 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 Hon Jiří 18.7.1958 1 1976 ŠK Rapid Pardubice
99 Pekař Václav 30.3.1986 1 1974 TJ Jiskra Litomyšl
100 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1967 ŠK Rapid Pardubice
101 Matouš Radek 28.6.1976 1 1962 ŠK Rapid Pardubice
102 Müller Petr 12.2.1985 1 1962 SK Holcim Prachovice
103 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1958 TJ Sokol Zaječice
104 Linhart Jan 6.4.1987 1 1958 TJ CHS Chotěboř
105 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1952 TJ ŠO a DDM Chrudim
106 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1951 ŠO DDM Hlinsko
107 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1950 2222 ŠK Polabiny
108 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1947 TJ Sokol Zaječice
109 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1947 TJ Lanškroun
110 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1942 TJ Spartak OEZ Letohrad
111 Hanus Michal 30.1.1989 1 1941 TJ ŠO a DDM Chrudim
112 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1941 TJ CHS Chotěboř
113 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1927 TJ Spartak OEZ Letohrad
114 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1925 ŠK Rapid Pardubice
115 Petruň Milan 9.3.1980 1 1912 TJ Lanškroun
116 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1911 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
117 Mrha Jan 17.9.1924 1 1909 TJ ŠO a DDM Chrudim
118 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
119 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1898 TJ Spartak Choceň
120 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1897 ŠK Rapid Pardubice
121 Beneš Milan 23.8.1991 1 1889 ŠK Vysoké Mýto
122 Zelený Dalibor 1.11.1983 2 1873 TJ Lokomotiva Česká Třebová
123 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1872 TJ ŠO a DDM Chrudim
124 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1857 ŠK Rapid Pardubice
125 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1853 TJ Jiskra Litomyšl
126 Bartošová Lucie 21.10.1989 1831 TJ Jiskra Litomyšl
127 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1830 SK Holcim Prachovice
128 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
129 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1800 2222 ŠK Polabiny
130 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1796 ŠO TROPIC Lanškroun
131 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1793 TJ CHS Chotěboř
132 Sabolová Gabriela 21.2.1992 2 1780 ŠK Vysoké Mýto
133 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1755 2222 ŠK Polabiny
134 Taslar Karel 21.11.1953 2 1687 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
135 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1668 TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.