Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2008 01.07.08

K prvnímu červenci 2008 vydala FIDE novou listinu ELO FIDE, v níž jsou započteny nejen všechny partie sehrané dotyčnými hráči v posledním období, ale především jejich výsledky v celé uplynulé sezoně soutěží družstev. K dispozici je aktualizovaný seznam, v němž jsou doplněni všichni noví nositelé ELA FIDE a vyřazeni neaktivní hráči a cizinci.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2601  ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2542  ŠK Rapid Pardubice
3 Mirumian Viguen 29.9.1977 IM 2508  ŠK Rapid Pardubice
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2491  ŠK Rapid Pardubice
5 Petr Martin 23.8.1988 IM 2451  ŠK Rapid Pardubice
6 Roško Luboš 19.4.1987 M 2387  2222 ŠK Polabiny
7 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2351  ŠK Rapid Pardubice
8 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2345  ŠK Vysoké Mýto
9 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2343  ŠK Rapid Pardubice
10 Bernard Borek 16.4.1982 M 2316  ŠK Rapid Pardubice
11 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2309  TJ Sokol Zaječice
12 Šklíba Martin 22.11.1981 M 2303  ŠK Rapid Pardubice
13 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2293  2222 ŠK Polabiny
14 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2285  TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2282  2222 ŠK Polabiny
16 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2277  2222 ŠK Polabiny
17 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2268  ŠK Rapid Pardubice
18 Navrátil František 7.5.1943 KM 2262  2222 ŠK Polabiny
19 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2256  2222 ŠK Polabiny
20 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2245  2222 ŠK Polabiny
21 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2245  TJ Lanškroun
22 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2241  TJ ŠO a DDM Chrudim
23 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2239  TJ Sokol Zaječice
24 Němec Pavel 14.12.1956 M 2234  TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Efler David 1.5.1972 KM 2222  2222 ŠK Polabiny
26 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2217  2222 ŠK Polabiny
27 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2205  TJ Sokol Zaječice
28 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2204  ŠK Rapid Pardubice
29 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2201  TJ ŠO a DDM Chrudim
30 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2200  TJ Sokol Zaječice
31 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2198  TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2197  ŠK Rapid Pardubice
33 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2187  2222 ŠK Polabiny
34 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2176  ŠK Rapid Pardubice
35 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2173  ŠK Rapid Pardubice
36 Onderek David 26.7.1970 KM 2171  TJ ŠO a DDM Chrudim
37 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2170  ŠK Rapid Pardubice
38 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169  TJ Sokol Zaječice
39 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2168  2222 ŠK Polabiny
40 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2161  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2149  ŠK Rapid Pardubice
42 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2147  TJ Lanškroun
43 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2147  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Černý Karel 15.5.1937 KM 2146  TJ Jablonné nad Orlicí
45 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2145  TJ Štefanydes Polička
46 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2140  2222 ŠK Polabiny
47 Komárek David 20.7.1976 KM 2138  TJ Štefanydes Polička
48 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2130  TJ Štefanydes Polička
49 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2126  TJ Lokomotiva Česká Třebová
50 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2122  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2118  ŠK Bohemia Pardubice
52 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2110  ŠK Rapid Pardubice
53 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2109  TJ Sokol Zaječice
54 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2107  2222 ŠK Polabiny
55 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2100  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2099  ŠK Bohemia Pardubice
57 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2096  TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2096  ŠK Vysoké Mýto
59 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2092  ŠK Bohemia Pardubice
60 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2092  2222 ŠK Polabiny
61 Černý Jan 7.8.1957 KM 2091  2222 ŠK Polabiny
62 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2088  2222 ŠK Polabiny
63 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087  TJ Štefanydes Polička
64 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2083  TJ ŠO a DDM Chrudim
65 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2082  TJ Sokol Zaječice
66 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 2081  TJ Spartak OEZ Letohrad
67 Laušman Petr 22.10.1969 1 2075  ŠK Bohemia Pardubice
68 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2074  TJ Slovan Moravská Třebová
69 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074  TJ ŠO a DDM Chrudim
70 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2068  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
71 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2068  ŠK Vysoké Mýto
72 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2068  ŠK Rapid Pardubice
73 Doseděl Jiří 18.11.1966 1 2067  ŠK Vysoké Mýto
74 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2060  TJ Štefanydes Polička
75 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2059  ŠK Vysoké Mýto
76 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2052  TJ Jiskra Litomyšl
77 Zeman Martin 10.1.1975 1 2051  TJ Jiskra Litomyšl
78 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2050  2222 ŠK Polabiny
79 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2048  TJ ŠO a DDM Chrudim
80 Kouba Petr 31.12.1966 1 2046  2222 ŠK Polabiny
81 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2043  SK Žamberk
82 Just Pavel 13.8.1947 KM 2040  2222 ŠK Polabiny
83 Borek Pavel 18.2.1963 1 2039  TJ Lokomotiva Česká Třebová
84 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2037  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
85 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2031  TJ Štefanydes Polička
86 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2029  ŠK Bohemia Pardubice
87 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2029  ŠK Rapid Pardubice
88 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 2029  TJ Lokomotiva Česká Třebová
89 Petráž Martin 28.1.1991 1 2020  TJ Lokomotiva Česká Třebová
90 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2019  2222 ŠK Polabiny
91 Švub Jan 13.4.1953 KM 2019  TJ Štefanydes Polička
92 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2015  ŠK Bohemia Pardubice
93 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011  SK Žamberk
94 Skokan Jan 2.9.1982 1 2011  SK Holcim Prachovice
95 Hromádko Martin 16.11.1979 1 2006  TJ Sokol Zaječice
96 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2002  2222 ŠK Polabiny
97 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2001  TJ Jiskra Litomyšl
98 Karaba David 10.3.1987 1 1991  2222 ŠK Polabiny
99 Müller Petr 12.2.1985 1 1988  SK Holcim Prachovice
100 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1987  ŠK Rapid Pardubice
101 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1985  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
102 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1969  ŠK Rapid Pardubice
103 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1967  TJ Sokol Zaječice
104 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1965  SK Žamberk
105 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965  ŠK Rapid Pardubice
106 Pekař Václav 30.3.1986 1 1964  TJ Jiskra Litomyšl
107 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1962  TJ Jiskra Litomyšl
108 Hon Jiří 18.7.1958 1 1961  ŠK Rapid Pardubice
109 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1961  ŠK Vysoké Mýto
110 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1959  TJ Spartak OEZ Letohrad
111 Linhart Jan 6.4.1987 1 1958  TJ CHS Chotěboř
112 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1955  TJ ŠO a DDM Chrudim
113 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1951  ŠO DDM Hlinsko
114 Beneš Milan 23.8.1991 1 1944  ŠK Vysoké Mýto
115 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1942  TJ Sokol Zaječice
116 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1939  2222 ŠK Polabiny
117 Hanus Michal 30.1.1989 1 1933  TJ ŠO a DDM Chrudim
118 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1929  TJ Lanškroun
119 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1927  TJ Spartak OEZ Letohrad
120 Petruň Milan 9.3.1980 1 1923  TJ Lanškroun
121 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1915  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
122 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1911  TJ CHS Chotěboř
123 Mrha Jan 17.9.1924 1 1909  TJ ŠO a DDM Chrudim
124 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1898  TJ Spartak Choceň
125 Dvořák Eduard 6.2.1953 2 1891  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
126 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1890  TJ ŠO a DDM Chrudim
127 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1883  ŠK Rapid Pardubice
128 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1881  ŠK Rapid Pardubice
129 Buriánek Petr 2.1.1972 2 1879  TJ Slovan Moravská Třebová
130 Zelený Dalibor 1.11.1983 2 1873  TJ Lokomotiva Česká Třebová
131 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1868  ŠK Rapid Pardubice
132 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1861  ŠK Rapid Pardubice
133 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1850  TJ Jiskra Litomyšl
134 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1847  ŠK Bohemia Pardubice
135 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1840  SK Holcim Prachovice
136 Bartošová Lucie 21.10.1989 1833  TJ Jiskra Litomyšl
137 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1828  2222 ŠK Polabiny
138 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1824  TJ Lokomotiva Česká Třebová
139 Sabolová Gabriela 21.2.1992 1814  ŠK Vysoké Mýto
140 Halbrštát David 4.11.1989 2 1806  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
141 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1796  ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
142 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1793  TJ CHS Chotěboř
143 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1780  ŠK Rapid Pardubice
144 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1751  2222 ŠK Polabiny
145 Taslar Karel 21.11.1953 2 1687  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
146 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1668  TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.