Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu - rapid na lodi 12.04.08

V sobotu 12. dubna 2008 se na výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil 5. ročník otevřeného turnaje v rapidu O Pardubickou kotvu. Za účasti 38 hráčů zvítězil Michal Novotný před Alešem Jedličkou (oba z pořádajícího klubu 2222 ŠK Polabiny) třetí skončil Tomáš Veselý z Rapidu Pardubice.


Rk   Name Rtg Club/City Pts.  TB2   TB3 
1 NOVOTNÝ Michal 2283 2222 Šk Polabiny 6,5 23 30,75
2 JEDLICKA Aleš 2305 2222 Šk Polabiny 6 22,5 26,5
3 VESELÝ Tomáš 2139 Šk Rapid Pardubice 5 22 19
4 HORÁCEK Michal 1792 Šk Bohemia Pardubice 5 19 15,5
5 FM MOJŽÍŠ Jaroslav 2187 2222 Šk Polabiny 4,5 23 18
6 PTÁCEK Luboš 2083 Šk Vysoké Mýto 4,5 22,5 18,75
7 JERMAN Richard 2129 Šk Kladno 4,5 21,5 17,75
8 MOJŽÍŠ Martin 2025 2222 Šk Polabiny 4,5 19,5 15,25
9 BAUER Jindrich 1825 2222 Šk Polabiny 4,5 19 14,5
10 BROUSEK Jan 1766 Šk Sokol Klatovy 4,5 17 14,5
11 VODICKA Pavel 2088 Šk Bohemia Pardubice 4 22 15
12 KOTVA Milan 2072 Tj Slovan Moravská Trebova 4 20 14
13 ŠOTT Pavel 2129 Šk Sokol Klatovy 4 19 12,75
14 DANEK Pavel 2000 Šk Bohemia Pardubice 4 18 12
15 HON Jirí 1911 Šk Rapid Pardubice 4 17,5 11,25
16 ROUB Bohumil 1896 2222 Šk Polabiny 4 16,5 11,5
17 JANKO Jan 1790 Šk Rapid Pardubice 4 16 10,25
18 PIRKLOVÁ Misha 1961 Šk Lípa 4 13,5 9,75
19 MAZUCH Jan 1960 Šk Bohemia Pardubice 3,5 17 10,75
20 ŠKROCH Martin 1819 2222 Šk Polabiny 3,5 17 9,25
21 KVAPIL Pavel 1502 2222 Šk Polabiny 3,5 16,5 9
22 KRAUS Ondrej 1392 Šk Rapid Pardubice 3,5 16,5 8,25
23 TROJAN Luboš 2083 2222 Šk Polabiny 3 20 11
24 MARINOV Peter 1760 Tj Spartak Chocen 3 18 8,5
25 KREJCÍ Jan 1617 2222 Šk Polabiny 3 17 7,5
26 DOSEDEL Zdenek 1684 Tj Spartak Chocen 3 16,5 6,5
27 ZELENKA Pavel 1486 Šk Bohemia Pardubice 3 16,5 6
28 ALFERI Marcel_st 1517 Kc Kaskáda Bílina 3 13 5,5
29 LONDINOVÁ Jana 1100 2222 Šk Polabiny 2,5 18,5 7,75
30 KRIŠTÁL Zdenek 1412 2222 Šk Polabiny 2,5 18,5 5,5
31 JUCHELKA Petr 1551 Šk Bohemia Pardubice 2,5 17,5 7,25
32 NEDELCEV Radim 1587 Tj Spartak Chocen 2,5 12,5 4
33 FAJOVÁ Alice 1250 Šk Bohemia Pardubice 2,5 12,5 3,25
34 INDRA Antonín 1100 2222 Šk Polabiny 2 17 6
35 KROUPA Tomáš 1100 2222 Šk Polabiny 2 13,5 2
36 NOŽICKA Karel 1358 2222 Šk Polabiny 1 12,5 1
37 ALFERI Marcel_ml 1000 1 11,5 1
38 VOLDÁNOVÁ Barbora 1100 Šk Bohemia Pardubice 1 11,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.