Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 1. kolo 28.10.07

V prvním kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Vysolé Mýto B 4,5:3,5, Žamberk - SYNPO 5:3, Bohemia - Č.Třebová 5,5:2,5, Litomyšl - Ústí n/O. 2:6, AKIS - Polabiny D 1,5:6,5, Chrudim B - Lanškroun 5:3


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

TJ Štefanydes Polička B – ŠK Vysoké Mýto B                 SK Žamberk – SYNPO Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kastner O.          V   2140     1:0    Beneš M.                   1911            1.  Havrlík P.                 1988     0:1    Petuchov S.              2145

   2.  Houška B.                 2070     0:1    Kosek J.               V   2053            2.  Tuvšinbajar D.        2052     1:0    Pačovský M.            1967

   3.  Kastner V.           H   2002     1:0    Lipavský D.            1946            3.  Černý K.              H  2167     1/2    Hon J.                         1976

   4.  Zeman A.                   2069     1/2    Trhal T.                      1884            4.  Veselý P.             H  1911     1:0    Müller P.             H  1962

   5.  Kastner K.          H   1950     1:0    Švécar J.                    1927            5.  Maceška B.               1859     1/2    Starý L.                H  1830

   6.  Smejkal J.                  1875     0:1    Trhal M.                    1865            6.  Wiesinger W.          1925     1:0    Kýhos A.                  1838

   7.  Stodola Z.                 1777     1:0    Marek J.                     1800            7.  Zámečník B.              1911     1:0    Honek J.               H  1811

   8.  Zeman A.                   1675     0:1    Kosek M.                  1686            8.  Mazura M.                 1908     0:1    Režný Z.                    1809

                                  4,5 : 3,5                                                                           5 : 3

ŠK Bohemia Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Jiskra Litomyšl – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Shilov S.             C   2266     0:1    Šimek J.                     2092            1.  Škeřík K.                   2138     0:1    Volf J.                         2170

   2.  Veselý T.             H   2123     0:1    Petráž M.                  2015            2.  Pekař V.                     1947     0:1    Holásek P.                2099

   3.  Zeinert M.           H   2133     1:0    Vondra L.                 1986            3.  Zeman M.                   1990     1/2    Šmajzr M.                  2141

   4.  Daněk P.                   2024     1/2    Borek P.                    2043            4.  Daniel M.            H  2058     0:1    Pečinka M.               2056

   5.  Vodička P.                2012     1:0    Šimek Z.                    1816            5.  Jirsa L.                       1984     1/2    Pokorný J.                1961

   6.  Novák A.                  2064     1:0    Halbrštát D.       H  1706            6.  Odstrčil J.                 1991     0:1    Blaško Š.                   1911

   7.  Laušman P.               2091     1:0    Petrželka K.             1931            7.  Bartošová L.            1758     0:1    Mareš P.                    2115

   8.  Třasák O.                   1986     1:0    Gregor P.                  1671            8.  Zeman L.                    2021     1:0    Poslušný M.            1981

                                  5,5 : 2,5                                                                           2 : 6

     AKIS Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D                          ŠO Chrudim B – TJ Lanškroun

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Vobořil P.                 2011     0:1    Šilar L.                 V   2158            1.  Komárková M.   H  2083     1:0    Pokorný T.               2268

   2.  Provazník J.             1897     0:1    Just P.                        2033            2.  Komárek D.         H  2131     1:0    Hrubeš P.                  2133

   3.  Seidl Z.                      1916     1:0    Trojan L.                   2050            3.  Koníček P.               2030     0:1    Solil R.                      1944

   4.  Slabý M.                    1925     0:1    Sýkora J.              H  2163            4.  Kokeš B.                   2036     1:0    Ambrož A.           H  2114

   5.  Hrnčiarik K.             1819     0:1    Šebesta P.                 2109            5.  Zámečník J.               1872     1/2    Šilar L.                       1947

   6.  Janko J.                      1790     0:1    Mojžíš M.                 2072            6.  Culek K.                    1829     0:1    Procházka P.            1929

   7.  Hennig T.                  1999     0:1    Vávra R.                    2059            7.  Němec B.                   1833     1:0    Petruň M.                  1719

   8.  Urbánek J.           H   1799     1/2    Škorpík J.                 1895            8.  Kůs M.                       1687     1/2    Heger M.                   1671

                                  1,5 : 6,5                                                                           5 : 3

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   2222 ŠK Polabiny D                          1    1    0    0           3               6          6,5   :  1,5

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     1    1    0    0           3               5             6   :  2

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice                       1    1    0    0           3               5          5,5   :  2,5

                   4.   ŠO Chrudim B                                    1    1    0    0           3               4             5   :  3

                   4.   SK Žamberk                                       1    1    0    0           3               4             5   :  3

                   6.   TJ Štefanydes Polička B                    1    1    0    0           3               4          4,5   :  3,5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto B                            1    0    0    1           0               3          3,5   :  4,5

                   8.   TJ Lanškroun                                    1    0    0    1           0               2             3   :  5

                   8.   SYNPO Pardubice                              1    0    0    1           0               2             3   :  5

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         1    0    0    1           0               2          2,5   :  5,5

                 11.   TJ Jiskra Litomyšl                             1    0    0    1           0               1             2   :  6

                 12.   AKIS Pardubice                                  1    0    0    1           0               1          1,5   :  6,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.