Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 2. kolo 11.11.07

Ve druhém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: V.Mýto B - Lanškroun 5:3, Polabiny D - Chrudim B 2,5:5,5, Ústí n/O. - AKIS 5:3, Č.Třebová - Litomyšl 2:6, SYNPO - Bohemia 3,5:4,5, Polička B - Žamberk 5:3


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

        ŠK Vysoké Mýto B – TJ Lanškroun                       2222 ŠK Polabiny D – ŠO Chrudim B

   1.  Beneš M.                   1911     1/2    Solil R.                      1944            1.  Just P.                        2033     1/2    Komárková M.   H  2083

   2.  Kosek J.               V   2053     1/2    Ambrož A.          H  2114            2.  Trojan L.                   2050     0:1    Komárek D.         H  2131

   3.  Lipavský D.             1946     1/2    Šilar L.                      1947            3.  Sýkora J.              H  2163     0:1    Krys J.                        2073

   4.  Trhal T.                      1884     1/2    Procházka P.           1929            4.  Mojžíš M.                 2072     1/2    Kokeš B.                   2036

   5.  Švécar J.                     1927     0:1    Petruň M.                 1719            5.  Černý J.                      2095     1/2    Zámečník J.               1872

   6.  Marek J.                     1800     +:-     Marek M.                  1844            6.  Vávra R.                     2059     1:0    Culek K.                    1829

   7.  Kučera J.              H   1914     +:-     Paukert V.                1702            7.  Bauer J.                      1800     0:1    Linhart Z.                  1912

   8.  Ptáček M.                  1796     1:0    Novotný K.             1611            8.  Kvapil P.                  1502     0:1    Němec B.                   1833

                                     5 : 3                                                                           2,5 : 5,5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – AKIS Pardubice    TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ Jiskra Litomyšl

   1.  Volf J.                         2170     1:0    Vobořil P.                2011            1.  Šimek J.                      2092     0:1    Škeřík K.                   2138

   2.  Holásek P.                2099     1/2    Provazník J.             1897            2.  Petráž M.                   2015     1:0    Pekař V.                     1947

   3.  Šmajzr M.                  2141     0:1    Seidl Z.                      1916            3.  Vondra L.                  1986     1/2    Zeman M.                   1990

   4.  Pečinka M.               2056     1/2    Slabý M.                   1925            4.  Borek P.                    2043     0:1    Daniel M.            H  2058

   5.  Pokorný J.                1961     1/2    Hrnčiarik K.            1819            5.  Šimek Z.                     1816     1/2    Jirsa L.                       1984

   6.  Blaško Š.                   1911     1/2    Janko J.                      1790            6.  Halbrštát D.        H  1706     0:1    Odstrčil J.                 1991

   7.  Mareš P.                    2115     1:0    Hennig T.                 1999            7.  Petrželka K.             1931     0:1    Bartošová L.            1758

   8.  Poslušný M.            1981     1:0    Urbánek J.           H  1799            8.  Gregor P.                  1671     0:1    Zeman L.                    2021

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

SYNPO Pardubice – ŠK Bohemia Pardubice              TJ Štefanydes Polička B – SK Žamberk

   1.  Petuchov S.              2145     1:0    Shilov S.             C   2266            1.  Kastner O.           V   2140     1:0    Tuvšinbajar D.        2052

   2.  Pačovský M.            1967     0:1    Veselý T.             H  2123            2.  Houška B.                 2070     1:0    Černý K.              H  2167

   3.  Hon J.                         1976     1/2    Zeinert M.           H  2133            3.  Kastner V.           H  2002     0:1    Papáček M.         H  1942

   4.  Müller P.             H   1962     1:0    Daněk P.                   2024            4.  Zeman A.                   2069     0:1    Maceška B.               1859

   5.  Starý L.                H   1830     1:0    Vodička P.               2012            5.  Kastner K.           H  1950     1:0    Wiesinger W.          1925

   6.  Krmenčík R.             1908     0:1    Novák A.                  2064            6.  Smejkal J.                  1875     1/2    Zámečník B.              1911

   7.  Honek J.              H   1811     0:1    Nadrchal T.              2015            7.  Stodola Z.                 1777     1/2    Kalous T.                  1840

   8.  Režný Z.                    1809     0:1    Horáček M.              1792            8.  Charouz M.               1756     1:0    Kacálek K.                1822

                                  3,5 : 4,5                                                                           5 : 3

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       2    2    0    0           6               9           10   :  6

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     2    2    0    0           6               8           11   :  5

                   3.   ŠO Chrudim B                                    2    2    0    0           6               8        10,5   :  5,5

                   4.   TJ Štefanydes Polička B                    2    2    0    0           6               8          9,5   :  6,5

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          2    1    0    1           3               7             9   :  7

                   6.   ŠK Vysoké Mýto B                            2    1    0    1           3               6          8,5   :  7,5

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                             2    1    0    1           3               6             8   :  8

                   7.   SK Žamberk                                       2    1    0    1           3               6             8   :  8

                   9.   SYNPO Pardubice                              2    0    0    2           0               5          6,5   :  9,5

                 10.   TJ Lanškroun                                    2    0    0    2           0               3             6   :  10

                 11.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         2    0    0    2           0               3          4,5   :  11,5

                 12.   AKIS Pardubice                                  2    0    0    2           0               2          4,5   :  11,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.