Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 3. kolo 25.11.07

Ve třetím kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - V.Mýto B 2,5:5,5, Bohemia - Polička B 5:3, Litomyšl - SYNPO 4:4, AKIS - Č.Třebová 2,5:5,5, Chrudim B - Ústí n/O. 2:6, Lanškroun - Polabiny D 3,5:4,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

         SK Žamberk – ŠK Vysoké Mýto B              ŠK Bohemia Pardubice – TJ Štefanydes Polička B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Havrlík P.                 1988     0:1    Beneš M.                   1911            1.  Shilov S.              C   2266     1/2    Kastner O.           V   2140

   2.  Tuvšinbajar D.        2052     0:1    Kosek J.               V   2053            2.  Veselý T.              H  2123     1:0    Houška B.                 2070

   3.  Černý K.              H   2167     1/2    Lipavský D.            1946            3.  Zeinert M.            H  2133     1/2    Kastner V.           H  2002

   4.  Veselý P.             H   1911     0:1    Trhal T.                      1884            4.  Daněk P.                   2024     0:1    Zeman A.                   2069

   5.  Maceška B.               1859     1/2    Trhal M.                    1865            5.  Novák A.                  2064     1:0    Kastner K.           H  1950

   6.  Wiesinger W.          1925     0:1    Marek J.                     1800            6.  Laušman P.               2091     0:1    Smejkal J.                  1875

   7.  Zámečník B.              1911     1/2    Kučera J.              H  1914            7.  Nadrchal T.               2015     1:0    Dospíšil P.               1959

   8.  Kalous T.                  1840     1:0    Kosek M.                  1686            8.  Horáček M.               1792     1:0    Stodola Z.                 1777

                                  2,5 : 5,5                                                                           5 : 3

    TJ Jiskra Litomyšl – SYNPO Pardubice          AKIS Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Škeřík K.                   2138     0:1    Petuchov S.             2145            1.  Vobořil P.                 2011     0:1    Šimek J.                      2092

   2.  Pekař V.                     1947     1/2    Pačovský M.           1967            2.  Provazník J.             1897     0:1    Petráž M.                   2015

   3.  Zeman M.                   1990     1:0    Hon J.                        1976            3.  Seidl Z.                      1916     -:+     Borek P.                    2043

   4.  Daniel M.            H   2058     0:1    Prokůpek M.           1936            4.  Slabý M.                    1925     0:1    Šimek Z.                     1816

   5.  Jirsa L.                       1984     0:1    Müller P.             H  1962            5.  Pyskatý J.                 1842     1/2    Halbrštát D.        H  1706

   6.  Odstrčil J.                 1991     1/2    Starý L.                H  1830            6.  Hrnčiarik K.             1819     1:0    Gregor P.                  1671

   7.  Bartošová L.            1758     1:0    Krmenčík R.             1908            7.  Janko J.                      1790     1:0    Pelcl K.                     1660

   8.  Zeman L.                    2021     1:0    Režný Z.                    1809            8.  Kolář J.                      1712     -:+     Petrážová K.            1601

                                     4 : 4                                                                           2,5 : 5,5

ŠO Chrudim B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                  TJ Lanškroun – 2222 ŠK Polabiny D

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Komárková M.   H   2083     1/2    Holásek P.               2099            1.  Pokorný T.               2268     0:1    Šilar L.                 V   2158

   2.  Koníček P.               2030     0:1    Šmajzr M.                  2141            2.  Hrubeš P.                  2133     1/2    Just P.                        2033

   3.  Krys J.                        2073     0:1    Pečinka M.               2056            3.  Švub J.                  H  2048     1/2    Trojan L.                   2050

   4.  Kokeš B.                   2036     1:0    Pokorný J.                1961            4.  Solil R.                      1944     1:0    Sýkora J.              H  2163

   5.  Zámečník J.               1872     0:1    Mareš P.                    2115            5.  Ambrož A.           H  2114     1:0    Mojžíš M.                 2072

   6.  Linhart Z.                  1912     1/2    Poslušný M.            1981            6.  Šilar L.                       1947     0:1    Černý J.                      2095

   7.  Němec B.                   1833     0:1    Kylar P.                    2037            7.  Petruň M.                  1719     0:1    Škorpík J.                  1895

   8.  Mužík F.                    1634     0:1    Smola J.                     1837            8.  Paukert I.                  1786     1/2    Bauer J.                      1800

                                     2 : 6                                                                           3,5 : 4,5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     3    3    0    0           9              13          17   :  7

                   2.   ŠK Bohemia Pardubice                       3    3    0    0           9              13          15   :  9

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            3    2    0    1           6              10          14   :  10

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                          3    2    0    1           6              10       13,5   :  10,5

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                    3    2    0    1           6              10       12,5   :  11,5

                   6.   ŠO Chrudim B                                    3    2    0    1           6               9        12,5   :  11,5

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                             3    1    1    1           4               9           12   :  12

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         3    1    0    2           3               8           10   :  14

                   9.   SK Žamberk                                       3    1    0    2           3               7        10,5   :  13,5

                 10.   SYNPO Pardubice                              3    0    1    2           1               8        10,5   :  13,5

                 11.   TJ Lanškroun                                    3    0    0    3           0               5          9,5   :  14,5

                 12.   AKIS Pardubice                                  3    0    0    3           0               4             7   :  17

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.