Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 4. kolo 09.12.07

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - Bohemia 2:6, Poltčka B - Litomyšl 4,5:3,5, SYNPO -AKIS 6,5:1,5, Č.Třebová - Chrudim B 4:4, Ústí n/O. - Lanškroun 3,5:4,5, V.Mýto B - Polabiny D 4,5:3,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

   ŠK Vysoké Mýto B – 2222 ŠK Polabiny D               TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Lanškroun

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Beneš M.                   1911     1/2    Just P.                        2033            1.  Volf J.                         2170     1/2    Pokorný T.               2268

   2.  Kosek J.               V   2053     1/2    Trojan L.                   2050            2.  Holásek P.                2099     0:1    Hrubeš P.                  2133

   3.  Lipavský D.             1946     1/2    Sýkora J.              H  2163            3.  Šmajzr M.                  2141     1:0    Solil R.                      1944

   4.  Trhal T.                      1884     1/2    Mojžíš M.                 2072            4.  Pečinka M.               2056     0:1    Ambrož A.           H  2114

   5.  Švécar J.                     1927     0:1    Bělohlav J.               1971            5.  Pokorný J.                1961     1:0    Šilar L.                       1947

   6.  Trhal M.                     1865     1/2    Škorpík J.                 1895            6.  Blaško Š.                   1911     0:1    Procházka P.            1929

   7.  Marek J.                     1800     1:0    Bauer J.                      1800            7.  Mareš P.                    2115     0:1    Petruň M.                  1719

   8.  Ptáček M.                  1796     1:0    Vančura D.               1000            8.  Poslušný M.            1981     1:0    Brejša V.                    1000

                                  4,5 : 3,5                                                                        3,5 : 4,5

TJ Lokomotiva Česká Třebová – ŠO Chrudim B          SYNPO Pardubice – AKIS Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Šimek J.                      2092     1:0    Komárková M.   H  2083            1.  Petuchov S.              2145     1:0    Vobořil P.                 2011

   2.  Petráž M.                   2015     +:-     Komárek D.        H  2131            2.  Pačovský M.            1967     1:0    Provazník J.             1897

   3.  Vondra L.                  1986     1/2    Krys J.                       2073            3.  Hon J.                         1976     1:0    Seidl Z.                      1916

   4.  Borek P.                    2043     1/2    Kokeš B.                   2036            4.  Prokůpek M.            1936     1/2    Slabý M.                    1925

   5.  Šimek Z.                     1816     0:1    Hájek J.                H  1976            5.  Müller P.             H  1962     1/2    Pyskatý J.                 1842

   6.  Halbrštát D.       H   1706     1:0    Culek K.                   1829            6.  Starý L.                H  1830     1:0    Hrnčiarik K.             1819

   7.  Petrážová K.            1601     0:1    Němec B.                   1833            7.  Matouš R.                 1962     1/2    Janko J.                      1790

   8.  Schmid M.                 1431     0:1    Kůs M.                      1687            8.  Honek J.               H  1811     1:0    Urbánek J.           H  1799

                                     4 : 4                                                                           6,5 : 1,5

TJ Štefanydes Polička B – TJ Jiskra Litomyšl            SK Žamberk – ŠK Bohemia Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kastner O.          V   2140     1:0    Škeřík K.                  2138            1.  Havrlík P.                 1988     1/2    Veselý T.              H  2123

   2.  Houška B.                 2070     1:0    Pekař V.                    1947            2.  Tuvšinbajar D.        2052     0:1    Zeinert M.            H  2133

   3.  Kastner V.           H   2002     0:1    Zeman M.                  1990            3.  Černý K.              H  2167     1/2    Zelenka J.             H  2086

   4.  Zeman A.                   2069     1:0    Jirsa L.                       1984            4.  Maceška B.               1859     1/2    Daněk P.                   2024

   5.  Kastner K.          H   1950     1/2    Odstrčil J.                 1991            5.  Wiesinger W.          1925     1/2    Novák A.                  2064

   6.  Smejkal J.                  1875     1:0    Bartošová L.            1758            6.  Zámečník B.              1911     0:1    Laušman P.               2091

   7.  Dospíšil P.               1959     0:1    Horák L.                   1698            7.  Kalous T.                  1840     0:1    Nadrchal T.               2015

   8.  Stodola Z.                 1777     0:1    Zeman L.                   2021            8.  Kacálek K.                1822     0:1    Třasák O.                   1986

                                  4,5 : 3,5                                                                           2 : 6

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       4    4    0    0         12              17          21   :  11

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     4    3    0    1           9              16       20,5   :  11,5

                   3.   TJ Štefanydes Polička B                    4    3    0    1           9              14          17   :  15

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            4    3    0    1           9              12       18,5   :  13,5

                   5.   ŠO Chrudim B                                    4    2    1    1           7              12       16,5   :  15,5

                   6.   2222 ŠK Polabiny D                          4    2    0    2           6              11          17   :  15

                   7.   SYNPO Pardubice                              4    1    1    2           4              13          17   :  15

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl                             4    1    1    2           4              12       15,5   :  16,5

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         4    1    1    2           4              11          14   :  18

                 10.   TJ Lanškroun                                    4    1    0    3           3               9           14   :  18

                 11.   SK Žamberk                                       4    1    0    3           3               7        12,5   :  19,5

                 12.   AKIS Pardubice                                  4    0    0    4           0               4          8,5   :  23,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.