Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 5. kolo 06.01.08

V pátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia - V.Mýto B 5:3, Litomyšl - Žamberk 3:5, AKIS - Polička B 4,5:3,5, Chrudim B - SYNPO 4:4, Lanškroun - Č.Třebová 6,5:1,5, Polabiny D - Ústí n/O. 3,5:4,5


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Vysoké Mýto B                  TJ Jiskra Litomyšl – SK Žamberk

                              Rozhodčí:                                                         Rozhodčí: Bartošová Lucie

   1.  Veselý T.             H   2123     0:1    Beneš M.                   1911            1.  Škeřík K.                   2138     1/2    Havrlík P.                 1988

   2.  Zeinert M.           H   2133     1:0    Kosek J.               V   2053            2.  Zeman M.                   1990     1/2    Tuvšinbajar D.        2052

   3.  Zelenka J.            H   2086     1/2    Lipavský D.            1946            3.  Jirsa L.                       1984     1/2    Černý K.              H  2167

   4.  Daněk P.                   2024     1/2    Trhal T.                      1884            4.  Odstrčil J.                 1991     1/2    Veselý P.             H  1911

   5.  Vodička P.                2012     1:0    Švécar J.                    1927            5.  Bartošová L.            1758     0:1    Maceška B.               1859

   6.  Novák A.                  2064     1:0    Trhal M.                    1865            6.  Zeman L.                    2021     1/2    Zámečník B.              1911

   7.  Nadrchal T.               2015     1:0    Marek J.                     1800            7.  Šváb J.                        1856     1/2    Kalous T.                  1840

   8.  Třasák O.                   1986     0:1    Kosek M.                  1686            8.                                                     -:+     Dungl P.                   1778

                                     5 : 3                                                                              3 : 5

AKIS Pardubice – TJ Štefanydes Polička B                  ŠO Chrudim B – SYNPO Pardubice

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                               Rozhodčí: Hájek Jaroslav

   1.  Vobořil P.                 2011     1:0    Kastner O.          V   2140            1.  Komárková M.   H  2083     0:1    Petuchov S.              2145

   2.  Provazník J.             1897     0:1    Houška B.                2070            2.  Kokeš B.                   2036     1/2    Hon J.                         1976

   3.  Seidl Z.                      1916     1:0    Kastner V.           H  2002            3.  Hájek J.                H  1976     1:0    Prokůpek M.            1936

   4.  Slabý M.                    1925     0:1    Zeman A.                   2069            4.  Linhart Z.                  1912     1:0    Müller P.             H  1962

   5.  Hrnčiarik K.             1819     1/2    Kastner K.          H  1950            5.  Kohoutek T.             1848     1/2    Starý L.                H  1830

   6.  Janko J.                      1790     1/2    Smejkal J.                  1875            6.  Němec B.                   1833     1/2    Kýhos A.                  1838

   7.  Hennig T.                  1999     1:0    Dospíšil P.              1959            7.  Bartoš M.                  1691     1/2    Pavlovec V.              1850

   8.  Urbánek J.           H   1799     1/2    Stodola Z.                 1777            8.  Kůs M.                       1687     0:1    Honek J.               H  1811

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

TJ Lanškroun – TJ Lokomotiva Česká Třebová   2222 ŠK Polabiny D – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                 Rozhodčí: Pokorný Tomáš                                              Rozhodčí: Trojan Luboš

   1.  Pokorný T.               2268     1:0    Šimek J.                     2092            1.  Šilar L.                 V   2158     1/2    Volf J.                         2170

   2.  Hrubeš P.                  2133     1:0    Petráž M.                  2015            2.  Just P.                        2033     1/2    Holásek P.                2099

   3.  Švub J.                 H   2048     0:1    Vondra L.                 1986            3.  Trojan L.                   2050     0:1    Šmajzr M.                  2141

   4.  Solil R.                      1944     1:0    Borek P.                    2043            4.  Sýkora J.              H  2163     1/2    Pečinka M.               2056

   5.  Ambrož A.          H   2114     1:0    Šimek Z.                    1816            5.  Šebesta P.                 2109     1:0    Pokorný J.                1961

   6.  Šilar L.                       1947     1/2    Halbrštát D.       H  1706            6.  Černý J.                      2095     1/2    Mareš P.                    2115

   7.  Procházka P.            1929     1:0    Petrželka K.             1931            7.  Vávra R.                     2059     0:1    Poslušný M.            1981

   8.  Heger M.                   1671     1:0    Gregor P.                  1671            8.  Bauer J.                      1800     1/2    Smola J.                      1837

                                  6.5 : 1.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       5    5    0    0         15              21          26   :  14

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     5    4    0    1         12              18          25   :  15

                   3.   TJ Štefanydes Polička B                    5    3    0    2           9              16       20.5   :  19.5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            5    3    0    2           9              14       21.5   :  18.5

                   5.   ŠO Chrudim B                                    5    2    2    1           8              14       20.5   :  19.5

                   6.   TJ Lanškroun                                    5    2    0    3           6              15       20.5   :  19.5

                   7.   2222 ŠK Polabiny D                          5    2    0    3           6              12       20.5   :  19.5

                   8.   SK Žamberk                                       5    2    0    3           6               9        17.5   :  22.5

                   9.   SYNPO Pardubice                              5    1    2    2           5              15          21   :  19

                 10.   TJ Jiskra Litomyšl                             5    1    1    3           4              12       18.5   :  21.5

                 11.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         5    1    1    3           4              12       15.5   :  24.5

                 12.   AKIS Pardubice                                  5    1    0    4           3               7           13   :  27

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.