Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 6. kolo 20.01.08

V šestém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: V.Mýto B - Ústí n/O. 3,4:4,5, Č.Třebová - Polabiny D 7:1, SYNPO - Lanškroun 2,5:5,5, Polička B - Chrudim B 4:4, Žamberk - AKIS 5,5:2,5, Bohemia - Litomyšl 6:2


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

ŠK Vysoké Mýto B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Lokomotiva Česká Třebová – 2222 ŠK Polabiny D

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Beneš M.                    1911     1/2    Volf J.                         2170            1.  Šimek J.                      2092     1:0    Just P.                        2033

   2.  Kosek J.               V   2053     1:0    Holásek P.               2099            2.  Hurt L.                       2091     1:0    Trojan L.                   2050

   3.  Lipavský D.             1946     0:1    Šmajzr M.                  2141            3.  Petráž M.                   2015     1:0    Sýkora J.              H  2163

   4.  Trhal T.                      1884     1/2    Pečinka M.               2056            4.  Kolovratník M. H  2132     1:0    Šebesta P.                 2109

   5.  Švécar J.                     1927     0:1    Mareš P.                    2115            5.  Vondra L.                  1986     1:0    Mojžíš M.                 2072

   6.  Trhal M.                     1865     1/2    Poslušný M.            1981            6.  Borek P.                    2043     1/2    Škorpík J.                  1895

   7.  Kučera J.              H   1914     1/2    Kylar P.                    2037            7.  Šimek Z.                     1816     1:0    Dudek V.                   1732

   8.  Kosek M.                  1686     1/2    Smola J.                     1837            8.  Halbrštát D.        H  1706     1/2    Bauer J.                      1800

                                  3.5 : 4.5                                                                           7 : 1

        SYNPO Pardubice – TJ Lanškroun                   TJ Štefanydes Polička B – ŠO Chrudim B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Petuchov S.              2145     1/2    Pokorný T.               2268            1.  Houška B.                 2070     +:-     Koníček P.               2030

   2.  Pačovský M.            1967     0:1    Hrubeš P.                 2133            2.  Kastner V.           H  2002     0:1    Krys J.                        2073

   3.  Hon J.                         1976     1/2    Solil R.                      1944            3.  Zeman A.                   2069     1:0    Hanus M.                  1946

   4.  Starý L.                H   1830     1/2    Ambrož A.          H  2114            4.  Kastner K.           H  1950     0:1    Zámečník J.               1872

   5.  Krmenčík R.             1908     1/2    Šilar L.                      1947            5.  Smejkal J.                  1875     1/2    Linhart Z.                  1912

   6.  Kýhos A.                  1838     0:1    Procházka P.           1929            6.  Stodola Z.                 1777     1/2    Němec B.                   1833

   7.  Honek J.              H   1811     0:1    Petruň M.                 1719            7.  Klíma L.                    1564     1:0    Ždímal P.                   1707

   8.  Režný Z.                    1809     1/2    Paukert I.                  1786            8.  Zeman A.                   1675     0:1    Mužík F.                    1634

                                  2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

           SK Žamberk – AKIS Pardubice                     ŠK Bohemia Pardubice – TJ Jiskra Litomyšl

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Havrlík P.                 1988     0:1    Vobořil P.                2011            1.  Shilov S.              C   2266     0:1    Škeřík K.                   2138

   2.  Tuvšinbajar D.        2052     1:0    Provazník J.             1897            2.  Veselý T.              H  2123     1:0    Pekař V.                     1947

   3.  Černý K.              H   2167     1:0    Seidl Z.                      1916            3.  Zelenka J.             H  2086     1/2    Zeman M.                   1990

   4.  Papáček M.         H   1942     1:0    Slabý M.                   1925            4.  Daněk P.                   2024     1/2    Jirsa L.                       1984

   5.  Maceška B.               1859     1/2    Pyskatý J.                 1842            5.  Vodička P.                2012     1:0    Odstrčil J.                 1991

   6.  Wiesinger W.          1925     1/2    Hrnčiarik K.            1819            6.  Novák A.                  2064     1:0    Horák L.                    1698

   7.  Zámečník B.              1911     1:0    Janko J.                      1790            7.  Nadrchal T.               2015     1:0    Zeman L.                    2021

   8.  Kalous T.                  1840     1/2    Pyskatý J.                 1857            8.  Horáček M.               1792     1:0    Motáček J.                 1687

                                  5.5 : 2.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       6    6    0    0         18              26          32   :  16

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     6    5    0    1         15              20       29.5   :  18.5

                   3.   TJ Štefanydes Polička B                    6    3    1    2         10              19       24.5   :  23.5

                   4.   TJ Lanškroun                                    6    3    0    3           9              18          26   :  22

                   5.   ŠO Chrudim B                                    6    2    3    1           9              17       24.5   :  23.5

                   6.   ŠK Vysoké Mýto B                            6    3    0    3           9              15          25   :  23

                   7.   SK Žamberk                                       6    3    0    3           9              13          23   :  25

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         6    2    1    3           7              18       22.5   :  25.5

                   9.   2222 ŠK Polabiny D                          6    2    0    4           6              12       21.5   :  26.5

                 10.   SYNPO Pardubice                              6    1    2    3           5              15       23.5   :  24.5

                 11.   TJ Jiskra Litomyšl                             6    1    1    4           4              13       20.5   :  27.5

                 12.   AKIS Pardubice                                  6    1    0    5           3               8        15.5   :  32.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.