Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 7. kolo 10.02.08

V sedmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - V.Mýto B 3,5:4,5, AKIS - Bohemia 2:6, Chrudim B - Žamberk 2,5:5,5, Lanškroun - Polička B 3,5:4,5, Polabiny D - SYNPO 4,5:3,5, Ústí n/O. - Č.Třebová 5,5:2,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

    TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Vysoké Mýto B               AKIS Pardubice – ŠK Bohemia Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Pekař V.                     1947     1:0    Beneš M.                   1911            1.  Vobořil P.                 2011     1/2    Zeinert M.            H  2133

   2.  Zeman M.                   1990     0:1    Kosek J.               V   2053            2.  Provazník J.             1897     1/2    Outulný P.          H  2198

   3.  Daniel M.            H   2058     0:1    Lipavský D.            1946            3.  Slabý M.                    1925     0:1    Zelenka J.             H  2086

   4.  Jirsa L.                       1984     1/2    Trhal T.                      1884            4.  Pyskatý J.                 1842     0:1    Daněk P.                   2024

   5.  Odstrčil J.                 1991     1/2    Švécar J.                    1927            5.  Hrnčiarik K.             1819     0:1    Vodička P.                2012

   6.  Bartošová L.            1758     0:1    Trhal M.                    1865            6.  Janko J.                      1790     1/2    Novák A.                  2064

   7.  Horák L.                    1698     1:0    Marek J.                     1800            7.  Hennig T.                  1999     1/2    Laušman P.               2091

   8.  Zeman L.                    2021     1/2    Kosek M.                  1686            8.  Urbánek J.           H  1799     0:1    Třasák O.                   1986

                                  3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

            ŠO Chrudim B – SK Žamberk                         TJ Lanškroun – TJ Štefanydes Polička B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Komárek D.        H   2131     1:0    Havrlík P.                1988            1.  Pokorný T.               2268     1/2    Kastner O.           V   2140

   2.  Kokeš B.                   2036     1/2    Černý K.              H  2167            2.  Solil R.                      1944     1:0    Houška B.                 2070

   3.  Zámečník J.               1872     1/2    Papáček M.         H  1942            3.  Šilar L.                       1947     0:1    Kastner V.           H  2002

   4.  Culek K.                    1829     0:1    Maceška B.               1859            4.  Procházka P.            1929     1/2    Zeman A.                   2069

   5.  Kohoutek T.             1848     0:1    Wiesinger W.          1925            5.  Petruň M.                  1719     1:0    Smejkal J.                  1875

   6.  Němec B.                   1833     1/2    Zámečník B.             1911            6.  Paukert I.                  1786     0:1    Dospíšil P.               1959

   7.  Mužík F.                    1634     0:1    Mazura M.                1908            7.  Heger M.                   1671     1/2    Stodola Z.                 1777

   8.                                                      -:+     Dungl P.                   1778            8.  Pohan L.                   1270     0:1    Zeman A.                   1675

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

   2222 ŠK Polabiny D – SYNPO Pardubice TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Lokomotiva Česká Třebová

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Šilar L.                 V   2158     1/2    Petuchov S.             2145            1.  Volf J.                         2170     1/2    Šimek J.                      2092

   2.  Just P.                        2033     0:1    Pačovský M.           1967            2.  Holásek P.                2099     0:1    Petráž M.                   2015

   3.  Trojan L.                   2050     1/2    Hon J.                        1976            3.  Šmajzr M.                  2141     1:0    Kolovratník M. H  2132

   4.  Sýkora J.              H   2163     1/2    Müller P.             H  1962            4.  Pečinka M.               2056     1/2    Vondra L.                  1986

   5.  Mojžíš M.                 2072     1/2    Starý L.                H  1830            5.  Pokorný J.                1961     1:0    Šimek Z.                     1816

   6.  Černý J.                      2095     1/2    Matouš R.                 1962            6.  Blaško Š.                   1911     1/2    Petrželka K.             1931

   7.  Vávra R.                     2059     +:-     Honek J.              H  1811            7.  Mareš P.                    2115     1:0    Gregor P.                  1671

   8.  Škroch M.                 1819     1:0    Režný Z.                    1809            8.  Poslušný M.            1981     1:0    Petrážová K.            1601

                                  4.5 : 3.5                                                                        5.5 : 2.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       7    7    0    0         21              30          38   :  18

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     7    6    0    1         18              24          35   :  21

                   3.   TJ Štefanydes Polička B                    7    4    1    2         13              22          29   :  27

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    4    0    3         12              18       29.5   :  26.5

                   5.   SK Žamberk                                       7    4    0    3         12              17       28.5   :  27.5

                   6.   TJ Lanškroun                                    7    3    0    4           9              20       29.5   :  26.5

                   7.   ŠO Chrudim B                                    7    2    3    2           9              18          27   :  29

                   8.   2222 ŠK Polabiny D                          7    3    0    4           9              14          26   :  30

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         7    2    1    4           7              19          25   :  31

                 10.   SYNPO Pardubice                              7    1    2    4           5              16          27   :  29

                 11.   TJ Jiskra Litomyšl                             7    1    1    5           4              15          24   :  32

                 12.   AKIS Pardubice                                  7    1    0    6           3               8        17.5   :  38.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.