Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 8. kolo 24.02.08

V osmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: V.Mýto B - Č.Třebová 5:3, SYNPO - Ústí n/O. 3:5, Polička B - Polabiny D 2,5:5,5, Žamberk - Lanškroun 3,5:4,5, Bohemia - Chrudim B 6:2, Litomyšl - AKIS 5:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

ŠK Vysoké Mýto B – TJ Lokomotiva Česká Třebová SYNPO Pardubice – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Beneš M.                   1911     -:+     Šimek J.                     2092            1.  Petuchov S.              2145     1:0    Volf J.                         2170

   2.  Kosek J.               V   2053     1:0    Petráž M.                  2015            2.  Pačovský M.            1967     0:1    Holásek P.                2099

   3.  Lipavský D.             1946     0:1    Vondra L.                 1986            3.  Hon J.                         1976     0:1    Šmajzr M.                  2141

   4.  Trhal T.                      1884     1:0    Borek P.                    2043            4.  Müller P.             H  1962     1/2    Pečinka M.               2056

   5.  Švécar J.                     1927     1:0    Šimek Z.                    1816            5.  Starý L.                H  1830     1:0    Pokorný J.                1961

   6.  Marek J.                     1800     1/2    Halbrštát D.       H  1706            6.  Kýhos A.                  1838     1/2    Blaško Š.                   1911

   7.  Kučera J.              H   1914     1:0    Pelcl K.                     1660            7.  Honek J.               H  1811     0:1    Mareš P.                    2115

   8.  Kosek M.                  1686     1/2    Petrážová K.            1601            8.  Režný Z.                    1809     0:1    Poslušný M.            1981

                                     5 : 3                                                                              3 : 5

TJ Štefanydes Polička B – 2222 ŠK Polabiny D                   SK Žamberk – TJ Lanškroun

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kastner O.          V   2140     0:1    Šilar L.                 V   2158            1.  Černý K.              H  2167     1/2    Pokorný T.               2268

   2.  Houška B.                 2070     1/2    Just P.                        2033            2.  Papáček M.         H  1942     1/2    Hrubeš P.                  2133

   3.  Zeman A.                   2069     0:1    Trojan L.                   2050            3.  Maceška B.               1859     1:0    Solil R.                      1944

   4.  Smejkal J.                  1875     1/2    Sýkora J.              H  2163            4.  Tesař J.                  H  1877     0:1    Šilar L.                       1947

   5.  Stodola Z.                 1777     1/2    Šebesta P.                 2109            5.  Kalous T.                  1840     1/2    Procházka P.            1929

   6.  Jerman M.                  1720     1/2    Škorpík J.                 1895            6.  Mazura M.                 1908     0:1    Petruň M.                  1719

   7.  Klíma L.                    1564     1/2    Škroch M.                 1819            7.  Kacálek K.                1822     +:-     Heger M.                   1671

   8.  Navrátil L.                1705     0:1    Bauer J.                      1800            8.  Vohník M.                1671     0:1    Marek M.                   1844

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

   ŠK Bohemia Pardubice – ŠO Chrudim B                  TJ Jiskra Litomyšl – AKIS Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Shilov S.             C   2266     1:0    Krys J.                       2073            1.  Škeřík K.                   2138     1:0    Vobořil P.                 2011

   2.  Zeinert M.           H   2133     1:0    Zámečník J.               1872            2.  Pekař V.                     1947     0:1    Seidl Z.                      1916

   3.  Outulný P.         H   2198     1/2    Hájek J.                H  1976            3.  Zeman M.                   1990     1:0    Slabý M.                    1925

   4.  Daněk P.                   2024     1/2    Culek K.                   1829            4.  Daniel M.            H  2058     1:0    Pyskatý J.                 1842

   5.  Novák A.                  2064     1:0    Linhart Z.                 1912            5.  Jirsa L.                       1984     1:0    Hrnčiarik K.             1819

   6.  Nadrchal T.               2015     0:1    Němec B.                   1833            6.  Odstrčil J.                 1991     1:0    Janko J.                      1790

   7.  Třasák O.                   1986     1:0    Kůs M.                      1687            7.  Bartošová L.            1758     0:1    Hennig T.                  1999

   8.  Horáček M.               1792     1:0    Mužík F.                   1634            8.  Zeman L.                    2021     0:1    Pyskatý J.                 1857

                                     6 : 2                                                                              5 : 3

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       8    8    0    0         24              35          44   :  20

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     8    7    0    1         21              28          40   :  24

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            8    5    0    3         15              22       34.5   :  29.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička B                    8    4    1    3         13              22       31.5   :  32.5

                   5.   TJ Lanškroun                                    8    4    0    4         12              23          34   :  30

                   6.   SK Žamberk                                       8    4    0    4         12              19          32   :  32

                   7.   2222 ŠK Polabiny D                          8    4    0    4         12              17       31.5   :  32.5

                   8.   ŠO Chrudim B                                    8    2    3    3           9              19          29   :  35

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         8    2    1    5           7              21          28   :  36

                 10.   TJ Jiskra Litomyšl                             8    2    1    5           7              20          29   :  35

                 11.   SYNPO Pardubice                              8    1    2    5           5              18          30   :  34

                 12.   AKIS Pardubice                                  8    1    0    7           3              11       20.5   :  43.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.