Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 9. kolo 09.03.08

V devátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: AKIS - V.Mýto B 4,5:3,5, Chrudim B - Litomyšl 2,5:5,5, Lanškroun - Bohemia 2,5:5,5, Polabiny D - Žamberk 4:4, Ústí n/O. - Polička B 5,5:2,5, Č.Třebová - SYNPO 4:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

      AKIS Pardubice – ŠK Vysoké Mýto B                      ŠO Chrudim B – TJ Jiskra Litomyšl

   1.  Vobořil P.                 2011     1:0    Beneš M.                   1911            1.  Komárek D.         H  2131     1:0    Škeřík K.                   2138

   2.  Seidl Z.                      1916     1:0    Kosek J.               V   2053            2.  Krys J.                        2073     1/2    Pekař V.                     1947

   3.  Slabý M.                    1925     1:0    Lipavský D.            1946            3.  Zámečník J.               1872     0:1    Zeman M.                   1990

   4.  Pyskatý J.                 1842     0:1    Trhal T.                      1884            4.  Hájek J.                H  1976     0:1    Daniel M.            H  2058

   5.  Hrnčiarik K.             1819     0:1    Švécar J.                    1927            5.  Culek K.                    1829     1/2    Jirsa L.                       1984

   6.  Janko J.                      1790     0:1    Trhal M.                    1865            6.  Němec B.                   1833     1/2    Odstrčil J.                 1991

   7.  Urbánek J.           H   1799     1/2    Marek J.                     1800            7.  Ždímal P.                   1707     0:1    Bartošová L.            1758

   8.  Pyskatý J.                  1857     1:0    Marinov P.         H  1760            8.  Kůs M.                       1687     0:1    Zeman L.                    2021

                                  4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

    TJ Lanškroun – ŠK Bohemia Pardubice                      2222 ŠK Polabiny D – SK Žamberk

   1.  Pokorný T.               2268     1/2    Shilov S.             C   2266            1.  Šilar L.                 V   2158     1/2    Havrlík P.                 1988

   2.  Hrubeš P.                  2133     1:0    Veselý T.             H  2123            2.  Just P.                        2033     1/2    Tuvšinbajar D.        2052

   3.  Solil R.                      1944     0:1    Zeinert M.           H  2133            3.  Trojan L.                   2050     1/2    Černý K.              H  2167

   4.  Šilar L.                       1947     1/2    Daněk P.                   2024            4.  Mojžíš M.                 2072     1/2    Papáček M.         H  1942

   5.  Procházka P.            1929     1/2    Vodička P.               2012            5.  Škorpík J.                  1895     1/2    Maceška B.               1859

   6.  Heger M.                   1671     0:1    Novák A.                  2064            6.  Škroch M.                 1819     1/2    Tesař J.                  H  1877

   7.  Brejša V.                    1250     0:1    Laušman P.              2091            7.  Dudek V.                   1732     1/2    Kalous T.                  1840

   8.  Nečas L.                    1250     0:1    Třasák O.                  1986            8.  Kvapil P.                  1502     1/2    Dungl P.                   1778

                                  2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Štefanydes Polička B TJ Lokomotiva Česká Třebová – SYNPO Pardubice

   1.  Volf J.                         2170     1/2    Kastner O.          V   2140            1.  Šimek J.                      2092     1/2    Petuchov S.              2145

   2.  Holásek P.                2099     1:0    Houška B.                2070            2.  Hurt L.                       2091     0:1    Pačovský M.            1967

   3.  Šmajzr M.                  2141     0:1    Kastner V.           H  2002            3.  Petráž M.                   2015     1/2    Hon J.                         1976

   4.  Pečinka M.               2056     1:0    Zeman A.                   2069            4.  Kolovratník M. H  2132     1/2    Prokůpek M.            1936

   5.  Pokorný J.                1961     1/2    Kastner K.          H  1950            5.  Vondra L.                  1986     1/2    Müller P.             H  1962

   6.  Mareš P.                    2115     1/2    Smejkal J.                  1875            6.  Borek P.                    2043     1:0    Starý L.                H  1830

   7.  Kylar P.                     2037     1:0    Stodola Z.                 1777            7.  Šimek Z.                     1816     1/2    Krmenčík R.             1908

   8.  Smola J.                      1837     1:0    Klíma L.                    1564            8.  Halbrštát D.        H  1706     1/2    Matouš R.                 1962

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                       9    9    0    0         27              39       49.5   :  22.5

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     9    8    0    1         24              32       45.5   :  26.5

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    5    0    4         15              25          38   :  34

                   4.   TJ Štefanydes Polička B                    9    4    1    4         13              23          34   :  38

                   5.   SK Žamberk                                       9    4    1    4         13              19          36   :  36

                   6.   2222 ŠK Polabiny D                          9    4    1    4         13              17       35.5   :  36.5

                   7.   TJ Lanškroun                                    9    4    0    5         12              24       36.5   :  35.5

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    3    1    5         10              24       34.5   :  37.5

                   9.   ŠO Chrudim B                                    9    2    3    4           9              20       31.5   :  40.5

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         9    2    2    5           8              22          32   :  40

                 11.   SYNPO Pardubice                              9    1    3    5           6              19          34   :  38

                 12.   AKIS Pardubice                                  9    2    0    7           6              15          25   :  47

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.