Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 10. kolo 30.03.08

Předposlední desáté kolo Krajského přeboru 1. třídy již prakticky rozhodlo o vítězi a postupujícím do 2. ligy, když vedoucí Bohemia rozdrtila doma Polabiny D 7:1 a v posledním zápase jí stačí získat jedinou remizu. Další výsledky: V.Mýto - SYNPO 5:3, Polička B - Č.Třebová 3,5:4,5, Žamberk - Ústí n/O. 5,5:2,5, Litomyšl - Lanškroun 4,5:3,5, AKIS - Chrudim B 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

    ŠK Vysoké Mýto B – SYNPO Pardubice   TJ Štefanydes Polička B – TJ Lokomotiva Česká Třebová

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Beneš M.                   1911     1/2    Petuchov S.             2145            1.  Kastner O.           V   2140     1:0    Šimek J.                      2092

   2.  Kosek J.               V   2053     1/2    Pačovský M.           1967            2.  Houška B.                 2070     0:1    Hurt L.                       2091

   3.  Lipavský D.             1946     1/2    Hon J.                        1976            3.  Kastner V.           H  2002     1:0    Petráž M.                   2015

   4.  Trhal T.                      1884     1/2    Müller P.             H  1962            4.  Zeman A.                   2069     0:1    Vondra L.                  1986

   5.  Švécar J.                     1927     1/2    Starý L.                H  1830            5.  Smejkal J.                  1875     1:0    Borek P.                    2043

   6.  Trhal M.                     1865     1/2    Krmenčík R.             1908            6.  Stodola Z.                 1777     0:1    Šimek Z.                     1816

   7.  Marinov P.         H   1760     1:0    Matouš R.                 1962            7.  Jerman M.                  1720     0:1    Halbrštát D.        H  1706

   8.  Jílek V.                       1422     1:0    Honek J.              H  1811            8.  Klíma L.                    1564     1/2    Petrážová K.            1601

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

   SK Žamberk – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí            ŠK Bohemia Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Havrlík P.                 1988     0:1    Volf J.                         2170            1.  Shilov S.              C   2266     1:0    Šilar L.                 V   2158

   2.  Papáček M.         H   1942     0:1    Holásek P.               2099            2.  Veselý T.              H  2123     1/2    Just P.                        2033

   3.  Wiesinger W.          1925     0:1    Šmajzr M.                  2141            3.  Zeinert M.            H  2133     1:0    Trojan L.                   2050

   4.  Tesař J.                 H   1877     0:1    Pečinka M.               2056            4.  Daněk P.                   2024     1/2    Šebesta P.                 2109

   5.  Zámečník B.              1911     1:0    Blaško Š.                  1911            5.  Vodička P.                2012     1:0    Mojžíš M.                 2072

   6.  Kalous T.                  1840     0:1    Mareš P.                    2115            6.  Novák A.                  2064     1:0    Černý J.                      2095

   7.  Mazura M.                 1908     1/2    Poslušný M.            1981            7.  Laušman P.               2091     1:0    Roub B.                     1896

   8.  Vohník M.                1671     1:0    Řehák J.               H  1894            8.  Třasák O.                   1986     1:0    Bauer J.                      1800

                                  2.5 : 5.5                                                                           7 : 1

        TJ Jiskra Litomyšl – TJ Lanškroun                          AKIS Pardubice – ŠO Chrudim B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Škeřík K.                   2138     0:1    Pokorný T.               2268            1.  Vobořil P.                 2011     +:-     Komárková M.   H  2083

   2.  Pekař V.                     1947     1/2    Hrubeš P.                 2133            2.  Provazník J.             1897     0:1    Krys J.                        2073

   3.  Zeman M.                   1990     1:0    Solil R.                      1944            3.  Seidl Z.                      1916     1/2    Kokeš B.                   2036

   4.  Daniel M.            H   2058     1/2    Ambrož A.          H  2114            4.  Slabý M.                    1925     1/2    Hájek J.                H  1976

   5.  Jirsa L.                       1984     1/2    Šilar L.                      1947            5.  Hrnčiarik K.             1819     1:0    Linhart Z.                  1912

   6.  Odstrčil J.                 1991     0:1    Procházka P.           1929            6.  Janko J.                      1790     1:0    Kohoutek T.             1848

   7.  Bartošová L.            1758     1:0    Petruň M.                 1719            7.  Hennig T.                  1999     1/2    Němec B.                   1833

   8.  Šváb J.                        1856     1:0    Paukert I.                  1786            8.  Pyskatý J.                 1857     0:1    Mužík F.                    1634

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                     10  10    0    0         30              45       56.5   :  23.5

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   10    9    0    1         27              37          51   :  29

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                          10    6    0    4         18              27          43   :  37

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl                           10    4    1    5         13              27          39   :  41

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                  10    4    1    5         13              26       37.5   :  42.5

                   6.   SK Žamberk                                     10    4    1    5         13              21       38.5   :  41.5

                   7.   2222 ŠK Polabiny D                        10    4    1    5         13              17       36.5   :  43.5

                   8.   TJ Lanškroun                                  10    4    0    6         12              26          40   :  40

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová       10    3    2    5         11              26       36.5   :  43.5

                 10.   ŠO Chrudim B                                  10    2    3    5           9              22          35   :  45

                 11.   AKIS Pardubice                                10    3    0    7           9              18       29.5   :  50.5

                 12.   SYNPO Pardubice                            10    1    3    6           6              19          37   :  43

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.