Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2007/08 - 11. kolo 13.04.08

V posledním kole Krajského přeboru 1. třídy nenechala Bohemia Pardubice nic náhodě a po výhře 4,5:3,5 s hlavním konkurentem Ústím n/O. potvrdila první místo a postup do 2. ligy. Další výsledky: Chrudim B - V.Mýto B 3,5:4,5, Lanškroun - AKIS 2,5:5,5, Polabiny D - Litomyšl 4,5:3,5, Č.Třebová - Žamberk 4:4, SYNPO - Polička B 3:5. Poslední příčky obsadily celky Chrudimi B a SYNPO Pardubice a oba sestupují do Krajského přeboru 2. třídy.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

       ŠO Chrudim B – ŠK Vysoké Mýto B                          TJ Lanškroun – AKIS Pardubice

   1.  Komárek D.        H   2131     1/2    Beneš M.                   1911            1.  Pokorný T.               2268     1:0    Vobořil P.                 2011

   2.  Koníček P.               2030     1/2    Kosek J.               V   2053            2.  Solil R.                      1944     0:1    Seidl Z.                      1916

   3.  Krys J.                        2073     1:0    Ernes J.                H  1973            3.  Šilar L.                       1947     1/2    Pyskatý J.                 1842

   4.  Kokeš B.                   2036     0:1    Trhal T.                      1884            4.  Procházka P.            1929     0:1    Hrnčiarik K.             1819

   5.  Zámečník J.               1872     1/2    Švécar J.                    1927            5.  Petruň M.                  1719     1:0    Janko J.                      1790

   6.  Hájek J.                H   1976     1/2    Trhal M.                    1865            6.  Pohan L.                   1270     0:1    Hennig T.                  1999

   7.  Linhart Z.                  1912     0:1    Marek J.                     1800            7.  Brejša V.                    1250     0:1    Urbánek J.           H  1799

   8.  Bartoš M.                  1691     1/2    Kosek M.                  1686            8.  Komínek L.              1250     0:1    Pyskatý J.                 1857

                                  3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

   2222 ŠK Polabiny D – TJ Jiskra Litomyšl       TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – ŠK Bohemia Pardubice

   1.  Just P.                        2033     1/2    Škeřík K.                  2138            1.  Volf J.                         2170     1/2    Veselý T.              H  2123

   2.  Trojan L.                   2050     1:0    Pekař V.                    1947            2.  Holásek P.                2099     0:1    Zeinert M.            H  2133

   3.  Sýkora J.              H   2163     1:0    Zeman M.                  1990            3.  Šmajzr M.                  2141     1/2    Zelenka J.             H  2086

   4.  Mojžíš M.                 2072     0:1    Daniel M.            H  2058            4.  Pečinka M.               2056     1/2    Daněk P.                   2024

   5.  Dudek V.                   1732     0:1    Odstrčil J.                 1991            5.  Pokorný J.                1961     0:1    Novák A.                  2064

   6.  Bauer J.                      1800     1:0    Bartošová L.            1758            6.  Blaško Š.                   1911     1/2    Laušman P.               2091

   7.  Vančura D.                1000     1:0    Zeman L.                   2021            7.  Mareš P.                    2115     1:0    Třasák O.                   1986

   8.  Plecháč J.                  1000     0:1    Klejch F.                   1306            8.  Poslušný M.            1981     1/2    Horáček M.               1792

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Žamberk       SYNPO Pardubice – TJ Štefanydes Polička B

   1.  Hurt L.                       2091     1/2    Tuvšinbajar D.        2052            1.  Petuchov S.              2145     1:0    Kastner O.           V   2140

   2.  Petráž M.                   2015     1/2    Černý K.              H  2167            2.  Pačovský M.            1967     0:1    Houška B.                 2070

   3.  Vondra L.                  1986     1/2    Veselý P.             H  1911            3.  Hon J.                         1976     0:1    Kastner V.           H  2002

   4.  Borek P.                    2043     1/2    Wiesinger W.          1925            4.  Prokůpek M.            1936     -:+     Zeman A.                   2069

   5.  Šimek Z.                     1816     1/2    Tesař J.                 H  1877            5.  Müller P.             H  1962     0:1    Kastner K.           H  1950

   6.  Petrželka K.             1931     1/2    Mazura M.                1908            6.  Starý L.                H  1830     0:1    Smejkal J.                  1875

   7.  Křemenák J.              1758     1/2    Dungl P.                   1778            7.  Kýhos A.                  1838     1:0    Dospíšil P.               1959

   8.  Steinmetz R.             1000     1/2    Vohník M.                1671            8.  Honek J.               H  1811     1:0    Stodola Z.                 1777

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

ZÁVĚREČNÁ  TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice                11  11    0    0         33              47          61   :  27

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   11    9    0    2         27              38       54.5   :  33.5

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                          11    7    0    4         21              29       47.5   :  40.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička B                  11    5    1    5         16              31       42.5   :  45.5

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                        11    5    1    5         16              21          41   :  47

                   6.   SK Žamberk                                     11    4    2    5         14              21       42.5   :  45.5

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    4    1    6         13              30       42.5   :  45.5

                   8.   TJ Lanškroun                                  11    4    0    7         12              28       42.5   :  45.5

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová       11    3    3    5         12              26       40.5   :  47.5

                 10.   AKIS Pardubice                                11    4    0    7         12              23          35   :  53

                 11.   ŠO Chrudim B                             11    2    3    6           9              23       38.5   :  49.5

                 12.   SYNPO Pardubice                        11    1    3    7           6              22          40   :  48

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.