Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 1. kolo 14.10.07

V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. C - Ústí n/O. B 3,5:4,5, M.Třebová - Kunvald 4:4, Č.Třebová B - Letohrad 3,5:3,5 (!), Svitavy - M.Trnávka 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Lanškroun B 3:5, Žamberk B - Žamberk C 4:4


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

 Jiskra Ústí nad Orlicí C –  Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Kunvald

   1.  Pečinka M.         V   2048     1/2    Chládek V.          H  2163            1.  Urbášek O.          H  2030     0:1    Keprta S.              H  1981

   2.  Pokorný J.          V   1961     1/2    Volf J.                   V   2119            2.  Endl V.                      2018     1/2    Vymetálek P.            1783

   3.  Kameník D.              1795     0:1    Smola J.                     1837            3.  Sojma Z.                     1918     1:0    Štěpán S.                   1693

   4.  Mareš P.                    1708     1/2    Kylar P.                    1950            4.  Glöckner J.          H  1909     1/2    Dvořák E.                 1737

   5.  Halbrštát D.             1706     1:0    Petrželka K.       H  1931            5.  Grepl P.                     1845     0:1    Hodek R.                   1675

   6.  Mastný T.                  1643     1:0    Glembek B.              1754            6.  Chvojka A.               1729     1/2    Tobiška J.                  1627

   7.  Dostál L.                   1574     0:1    Taslar K.                   1645            7.  Endl V.                      1624     1:0    Mlynář M.                 1458

   8.  Écsiová D.                1534     0:1    Vencl J.                      1777            8.  Vícha K.                    1000     1/2    Vymetálek T.            1520

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Lokomotiva Česká Třebová B – Spartak OEZ Letohrad ŠK Svitavy – Sokol Městečko Trnávka

   1.  Vondra L.            V   1915     1/2    Mikyska K.              1838            1.  Havel F.                     1810     1:0    Burian M.                  1847

   2.  Šimek Z.               V   1800     1:0    Papáček M.              1910            2.  Bartoš K.                   1718     0:1    Šmíd F.                       1802

   3.  Křemenák J.              1758     1/2    Řehák J.                     1867            3.  Strachoň L.               1716     0:1    Navrátil M.               1720

   4.  Gregor P.                  1671     1/2    Sysr P.                       1620            4.  Rosenkranz J.           1736     1/2    Lattenberg F.           1000

   5.  Pěkník M.           H   1882     0:1    Janeček V.                 1539            5.  Veselý O.                  1686     0:1    Izák M.                       1703

   6.  Jasanský K.              1816     1:0    Janeček O.                1525            6.  Beneš L.                    1605     1:0    Bureš V.                     1651

   7.  Palla S.                H   1702     -:+     Lorenc J.                   1266            7.  Jedlička E.                1654     1:0    Franc F.                      1631

   8.  Flos P.                       1668      -:-     Slavíček M.        H  1766            8.  Svatoš Z.                   1686     0:1    Pavlů P.                    1581

                                  3.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

  TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Lanškroun B                      ŠK Žamberk B – ŠK Žamberk C

   1.  Černý K.                    1969     1/2    Šilar L.                 V   1956            1.  Kalous T.                  1840     1/2    Wiesinger W.     V   1925

   2.  Tuvšinbajar D.  H   1969     0:1    Solil R.                V   1944            2.  Zámečník B.              1911     1/2    Mazura M.                 1908

   3.  Tesař J.                       1877     1/2    Šebrle J.                     1772            3.  Dungl P.                   1778     1/2    Vohník M.                1671

   4.  Černohous J.            1724     1/2    Paukert I.                  1786            4.  Martinec J.                1734     1/2    Felcman T.                 1737

   5.  Kubíček V.               1626     1/2    Marek M.                  1622            5.  Plíva J.                       1746     0:1    Výprachtický D.     1591

   6.  Černý V.                    1524     0:1    Fabian K.                  1560            6.  Toman A.                   1636     1/2    Felcman M.               1439

   7.  Vorlíček P.               1598     1:0    Křivohlávek D.      1532            7.  Brdíček D.                1697     1:0    Hynek P.                   1405

   8.  Bartoš T.                    1000     0:1    Krátký J.                   1250            8.  Mazura J.                   1628     1/2    Mazura O.                 1280

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   1    1    0    0           3               4          4.5   :  3.5

                   2.   TJ Lanškroun B                                 1    1    0    0           3               3             5   :  3

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 1    1    0    0           3               3          4.5   :  3.5

               4.-7.   TJ Slovan Moravská Třebová            1    0    1    0           1               2             4   :  4

               4.-7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      1    0    1    0           1               2          3.5   :  3.5

               4.-7.   ŠK Kunvald                                        1    0    1    0           1               2             4   :  4

               4.-7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  1    0    1    0           1               2          3.5   :  3.5

               8.-9.   ŠK Žamberk B                                   1    0    1    0           1               1             4   :  4

               8.-9.   ŠK Žamberk C                                   1    0    1    0           1               1             4   :  4

                 10.   ŠK Svitavy                                         1    0    0    1           0               3          3.5   :  4.5

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 1    0    0    1           0               2          3.5   :  4.5

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       1    0    0    1           0               1             3   :  5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.