Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 2. kolo 04.11.07

Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Žamberk C 4,5:3,5, Lanškroun B - Žamberk B 4,5:3,5, M.Trnávka - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Letohrad - Svitavy 5:3, Kunvald - Č.Třebová B 4:4, Ústí n/O. C - M.Třebová 5:3


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B – ŠK Žamberk C                  TJ Lanškroun B – ŠK Žamberk B

   1.  Mareš P.              V   2001     1/2    Wiesinger W.    V   1925            1.  Pokorný T.          V   2310     1:0    Havrlík P.           V   1967

   2.  Smola J.                      1837     1:0    Vohník M.                1671            2.  Šilar L.                 V   1956     1/2    Kalous T.                  1840

   3.  Kylar P.                     1950     1/2    Felcman T.                1737            3.  Solil R.                 V   1944     0:1    Zámečník B.              1911

   4.  Petrželka K.       H   1931     0:1    Výprachtický D.     1591            4.  Šebrle J.                     1772     1/2    Dungl P.                   1778

   5.  Glembek B.               1754     1/2    Felcman M.               1439            5.  Paukert I.                  1786     1:0    Martinec J.                1734

   6.  Taslar K.                    1645     1/2    Lorenc J.                   1371            6.  Marek M.                   1622     1/2    Jeništa J.                    1834

   7.  Dudla M.                   1516     1:0    Kainek J.                   1307            7.  Novotný K.              1611     1:0    Brdíček D.                1697

   8.  Víglaský J.                1313     1/2    Kubalík M.              1250            8.  Paukert V.                 1702     0:1    Kopal V.                    1467

                                  4,5 : 3,5                                                                        4,5 : 3,5

Sokol Městečko Trnávka – TJ Jablonné nad Orlicí    TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Svitavy

   1.  Burian M.                  1847     1:0    Černý K.                   1969            1.  Veselý P.                   1911     1:0    Maděra S.                  1832

   2.  Šmíd F.                       1802     1:0    Tuvšinbajar D.  H  1969            2.  Mikyska K.              1838     1/2    Riedl T.                      1728

   3.  Lattenberg F.           1000     0:1    Tesař J.                       1877            3.  Papáček M.               1910     1/2    Strachoň L.               1716

   4.  Izák M.                       1703     1:0    Filip L.                      1751            4.  Maceška B.          H  1859     1:0    Rosenkranz J.           1736

   5.  Bureš V.                     1651     1:0    Černohous J.            1724            5.  Krumer M.                 1944     1:0    Veselý O.                  1686

   6.  Franc F.                      1631     0:1    Kubíček V.               1626            6.  Řehák J.                     1867     0:1    Beneš L.                    1605

   7.  Pavlů P.                    1581     0:1    Černý V.                    1524            7.  Sysr P.                       1620     1/2    Riedl V.                     1645

   8.  Bušina V.                  1553     1/2    Vorlíček P.               1598            8.  Janeček V.                 1539     1/2    Jedlička E.                1654

                                  4,5 : 3,5                                                                           5 : 3

ŠK Kunvald – Lokomotiva Česká Třebová B   Jiskra Ústí nad Orlicí C – Slovan Moravská Třebová

   1.  Keprta S.             H   1981     1:0    Křemenák J.              1758            1.  Pečinka M.          V   2048     1:0    Urbášek O.          H  2030

   2.  Vymetálek P.            1783     1/2    Gregor P.                  1671            2.  Pokorný J.           V   1961     1/2    Sojma Z.                     1918

   3.  Štěpán S.                   1693     0:1    Pěkník M.           H  1882            3.  Krummer D.              1838     1/2    Glöckner J.          H  1909

   4.  Dvořák E.                 1737     1/2    Petrážová K.            1601            4.  Kameník D.              1795     1/2    Grepl P.                     1845

   5.  Hodek R.                   1675     1/2    Pelcl K.                     1660            5.  Mareš P.                    1708     1:0    Chvojka A.               1729

   6.  Tobiška J.                  1627     1/2    Jasanský K.              1816            6.  Mastný T.                  1643     1:0    Endl V.                      1624

   7.  Šlezingr V.                1680     0:1    Palla S.                H  1702            7.  Dostál L.                   1574     1/2    Vícha K.                    1000

   8.  Rusz G.                      1607     1:0    Paluda J.                   1531            8.  Écsiová D.                1534     0:1    Valíček K.                 1696

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   2    2    0    0           6               8             9   :  7

                   2.   TJ Lanškroun B                                 2    2    0    0           6               6          9,5   :  6,5

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 2    2    0    0           6               5             9   :  7

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  2    1    1    0           4               5          8,5   :  6,5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 2    1    0    1           3               5          8,5   :  7,5

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      2    0    2    0           2               4          7,5   :  7,5

                   6.   ŠK Kunvald                                        2    0    2    0           2               4             8   :  8

                   8.   ŠK Žamberk B                                   2    0    1    1           1               3          7,5   :  8,5

                   9.   TJ Slovan Moravská Třebová            2    0    1    1           1               3             7   :  9

                 10.   ŠK Žamberk C                                   2    0    1    1           1               2          7,5   :  8,5

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       2    0    0    2           0               4          6,5   :  9,5

                 11.   ŠK Svitavy                                         2    0    0    2           0               4          6,5   :  9,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.