Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 3. kolo 18.11.07

Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Ústí n/O. B 4:4, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Svitavy - Kunvald 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Letohrad 1,5:6,5, Žamberk B - M.Trnávka 6,5:1,5, Žamberk C - Lanškroun B 1,5:6,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

Slovan Moravská Třebová – Jiskra Ústí n. Orl. B Lokomotiva Česká Třebová B – Jiskra Ústí n. Orl. C

   1.  Urbášek O.         H   2030     1/2    Chládek V.          H  2163            1.  Petráž M.             V   2015     +:-     Pečinka M.          V   2048

   2.  Endl V.                      2018     0:1    Volf J.                   V   2119            2.  Křemenák J.              1758     0:1    Pokorný J.           V   1961

   3.  Sojma Z.                     1918     0:1    Smola J.                     1837            3.  Gregor P.                  1671     1:0    Krummer D.              1838

   4.  Glöckner J.         H   1909     1:0    Kylar P.                    1950            4.  Pail M.                 H  1900     1/2    Kameník D.              1795

   5.  Grepl P.                     1845     1/2    Petrželka K.       H  1931            5.  Pěkník M.           H  1882     1/2    Poslušný R.             1787

   6.  Chvojka A.               1729     1/2    Glembek B.              1754            6.  Petrážová K.            1601     1/2    Mareš P.                    1708

   7.  Endl V.                      1624     1/2    Taslar K.                   1687            7.  Pelcl K.                     1660     1/2    Mastný T.                  1643

   8.  Vícha K.                    1000     1:0    Jániš P.                      1000            8.  Jasanský K.              1816     1/2    Dostál L.                   1574

                                     4 : 4                                                                           4,5 : 3,5

                ŠK Svitavy – ŠK Kunvald                    TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Havel F.                     1810     1/2    Vymetálek P.           1783            1.  Černý K.                    1969     1/2    Veselý P.                   1911

   2.  Riedl T.                      1728     1/2    Krupička V.        H  1804            2.  Tuvšinbajar D.   H  1969     -:+     Mikyska K.              1838

   3.  Bartoš K.                   1718     1:0    Štěpán S.                   1693            3.  Tesař J.                       1877     -:+     Krumer M.                 1944

   4.  Strachoň L.               1716     1:0    Dvořák E.                 1737            4.  Filip L.                      1751     0:1    Řehák J.                     1894

   5.  Rosenkranz J.           1736     1/2    Tobiška J.                 1627            5.  Černohous J.            1724     0:1    Sysr P.                       1620

   6.  Beneš L.                    1605     1/2    Šlezingr V.               1680            6.  Kubíček V.               1626     0:1    Janeček V.                 1539

   7.  Riedl V.                     1645     1:0    Rusz G.                     1607            7.  Černý V.                    1524     1:0    Lorenc J.                    1266

   8.  Jedlička E.                1654     1/2    Vymetálek T.            1520            8.  Vorlíček P.               1598     0:1    Slavíček M.         H  1766

                                  5,5 : 2,5                                                                        1,5 : 6,5

  ŠK Žamberk B – Sokol Městečko Trnávka                     ŠK Žamberk C – TJ Lanškroun B

   1.  Havrlík P.           V   1967     1:0    Šmíd F.                      1802            1.  Wiesinger W.     V   1925     0:1    Pokorný T.          V   2310

   2.  Kalous T.                  1840     1:0    Lattenberg F.           1000            2.  Mazura M.                 1908     1:0    Šilar L.                 V   1956

   3.  Zámečník B.              1911     1/2    Izák M.                      1703            3.  Felcman T.                 1737     0:1    Solil R.                 V   1944

   4.  Dungl P.                   1778     1:0    Bureš V.                    1651            4.  Výprachtický D.     1591     1/2    Šebrle J.                     1772

   5.  Martinec J.                1734     1/2    Franc F.                     1631            5.  Lorenc J.                    1371     0:1    Paukert I.                  1786

   6.  Kacálek K.                1822     1/2    Pavlů P.                    1581            6.  Kainek J.                   1307     0:1    Marek M.                   1622

   7.  Jeništa J.                    1834     1:0    Bušina V.                  1553            7.  Dunglová N.            1250     0:1    Novotný K.              1611

   8.  Brdíček D.                1697     1:0    Hojgr F.                    1000            8.  Kubalík M.               1250     0:1    Marek J.                     1557

                                  6,5 : 1,5                                                                        1,5 : 6,5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 3    3    0    0           9              12          16   :  8

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  3    2    1    0           7              11          15   :  8

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 3    2    1    0           7               7           13   :  11

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   3    2    0    1           6               8        10,5   :  13,5

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      3    1    2    0           5               6           12   :  11

                   6.   ŠK Žamberk B                                   3    1    1    1           4               8           14   :  10

                   7.   ŠK Svitavy                                         3    1    0    2           3               7           12   :  12

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 3    1    0    2           3               6           12   :  12

                   9.   TJ Slovan Moravská Třebová            3    0    2    1           2               5           11   :  13

                 10.   ŠK Kunvald                                        3    0    2    1           2               4        10,5   :  13,5

                 11.   ŠK Žamberk C                                   3    0    1    2           1               3             9   :  15

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       3    0    0    3           0               5             8   :  16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.