Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 4. kolo 02.12.07

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Lanškroun B 3:5, M.Trnávka - Žamberk C 3,5:4,5, Letohrad - Žamberk B 3,5:4,5, Kunvald - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Svitavy 5,5:2,5, M.Třebová . Č.Třebová B 6,5:1,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

Jiskra Ústí nad Orlicí B – TJ Lanškroun B             Sokol Městečko Trnávka – ŠK Žamberk C

   1.  Mareš P.              V   2115     0:1    Pokorný T.         V   2310            1.  Burian M.                  1847     0:1    Belobrad I.                2063

   2.  Smola J.                      1837     1/2    Šilar L.                 V   1956            2.  Šmíd F.                       1802     0:1    Wiesinger W.     V   1925

   3.  Petrželka K.       H   1931     0:1    Solil R.                V   1944            3.  Navrátil M.               1720     0:1    Mazura M.                 1908

   4.  Glembek B.               1754     0:1    Šebrle J.                     1772            4.  Lattenberg F.           1000     1:0    Vohník M.                1671

   5.  Taslar K.                    1687     1:0    Marek M.                  1622            5.  Izák M.                       1703     0:1    Výprachtický D.     1591

   6.  Vencl J.                      1777     1/2    Novotný K.             1611            6.  Bureš V.                     1651     1:0    Felcman M.               1439

   7.  Víglaský J.                1313     1:0    Fabian K.                  1560            7.  Franc F.                      1631     1:0    Lorenc J.                    1371

   8.  Mareš J.                      1574     0:1    Krátký J.                   1250            8.  Pavlů P.                    1581     1/2    Kainek J.                   1307

                                     3 : 5                                                                           3,5 : 4,5

TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Žamberk B                 ŠK Kunvald – TJ Jablonné nad Orlicí

   1.  Veselý P.                   1911     1:0    Havrlík P.           V   1967            1.  Keprta S.              H  1981     1/2    Černý K.                    1969

   2.  Mikyska K.              1838     1/2    Kalous T.                  1840            2.  Vymetálek P.            1783     0:1    Tuvšinbajar D.   H  1969

   3.  Bříza M.                     1971     1/2    Zámečník B.             1911            3.  Krupička V.        H  1804     1:0    Tesař J.                       1877

   4.  Krumer M.                 1944     1/2    Dungl P.                   1778            4.  Štěpán S.                   1693     1:0    Černohous J.            1724

   5.  Řehák J.                     1894     0:1    Martinec J.                1734            5.  Dvořák E.                 1737     0:1    Kubíček V.               1626

   6.  Sysr P.                       1620     0:1    Jeništa J.                    1834            6.  Hodek R.                   1675     0:1    Černý V.                    1524

   7.  Janeček V.                 1539     1:0    Brdíček D.                1697            7.  Tobiška J.                  1627     1:0    Řehák M.                   1000

   8.  Janeček O.                 1525     0:1    Kopal V.                   1467            8.  Šlezingr V.                1680     1:0    Hrdina D.                  1000

                                  3,5 : 4,5                                                                        4,5 : 3,5

      Jiskra Ústí nad Orlicí C – ŠK Svitavy    Slovan Moravská Třebová – Lokomotiva Česká Třebová B

   1.  Pečinka M.         V   2048     1:0    Havel F.                    1810            1.  Urbášek O.          H  2030     1:0    Petráž M.             V   2015

   2.  Pokorný J.          V   1961     1/2    Riedl T.                     1728            2.  Endl V.                      2018     1/2    Vondra L.            V   1915

   3.  Kameník D.              1795     1:0    Bartoš K.                  1718            3.  Sojma Z.                     1918     1:0    Křemenák J.              1758

   4.  Mareš P.                    1708     0:1    Strachoň L.              1716            4.  Glöckner J.          H  1909     1/2    Gregor P.                  1671

   5.  Halbrštát D.             1706     1/2    Rosenkranz J.          1736            5.  Grepl P.                     1845     1:0    Pelcl K.                     1660

   6.  Mastný T.                  1643     1:0    Veselý O.                  1686            6.  Chvojka A.               1729     1/2    Jasanský K.              1816

   7.  Dostál L.                   1574     1:0    Beneš L.                    1605            7.  Vícha K.                    1000     1:0    Palla S.                 H  1796

   8.  Bečička D.                1406     1/2    Riedl V.                     1645            8.  Valíček K.                 1696     +:-     Flos P.                       1668

                                  5,5 : 2,5                                                                        6,5 : 1,5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 4    4    0    0         12              16          21   :  11

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  4    2    1    1           7              13       18,5   :  12,5

                   3.   ŠK Žamberk B                                   4    2    1    1           7              11       18,5   :  13,5

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 4    2    1    1           7               9           16   :  16

                   5.   Sokol Městečko Trnávka                   4    2    0    2           6              11          14   :  18

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 4    2    0    2           6              10       17,5   :  14,5

                   7.   TJ Slovan Moravská Třebová            4    1    2    1           5              10       17,5   :  14,5

                   8.   ŠK Kunvald                                        4    1    2    1           5               8           15   :  17

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      4    1    2    1           5               6        13,5   :  17,5

                 10.   ŠK Žamberk C                                   4    1    1    2           4               7        13,5   :  18,5

                 11.   ŠK Svitavy                                         4    1    0    3           3               8        14,5   :  17,5

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       4    0    0    4           0               8        11,5   :  20,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.