Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 5. kolo 16.12.07

V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Svitavy - M.Třebová 2,5:5,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Kunvald 4,5:3,5, Žamberk C - Letohrad 3,5:4,5, Lanškroun B - M.Trnávka 6:2


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

Lokomotiva Česká Třebová B – Jiskra Ústí nad Orlicí B ŠK Svitavy – Slovan Moravská Třebová

   1.  Petráž M.             V   2015     1:0    Chládek V.          H  2163            1.  Havel F.                     1810     0:1    Urbášek O.          H  2030

   2.  Křemenák J.              1758     0:1    Mareš P.              V   2115            2.  Bartoš K.                   1718     0:1    Endl V.                      2018

   3.  Gregor P.                  1671     0:1    Smola J.                     1837            3.  Strachoň L.               1716     0:1    Sojma Z.                     1918

   4.  Pelcl K.                     1660     1/2    Kylar P.                    1950            4.  Rosenkranz J.           1736     1:0    Glöckner J.          H  1909

   5.  Jasanský K.              1816     1/2    Petrželka K.       H  1931            5.  Veselý O.                  1686     0:1    Grepl P.                     1845

   6.  Palla S.                H   1796     1/2    Glembek B.              1754            6.  Beneš L.                    1605     0:1    Chvojka A.               1729

   7.  Paluda J.                    1531     1/2    Taslar K.                   1687            7.  Riedl V.                     1645     1/2    Endl V.                      1624

   8.  Flos P.                       1668     1/2    Mareš J.                     1574            8.  Jedlička E.                1654     1:0    Valíček K.                 1696

                                  3,5 : 4,5                                                                        2,5 : 5,5

TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C       ŠK Žamberk B – ŠK Kunvald

   1.  Černý K.                    1969     1/2    Pečinka M.         V   2048            1.  Havrlík P.           V   1967     1:0    Keprta S.              H  1981

   2.  Tuvšinbajar D.  H   1969     1:0    Pokorný J.          V   1961            2.  Kalous T.                  1840     1/2    Vymetálek P.            1783

   3.  Filip L.                      1751     1:0    Kameník D.              1795            3.  Zámečník B.              1911     0:1    Krupička V.        H  1804

   4.  Černohous J.            1724     1:0    Mareš P.                    1708            4.  Dungl P.                   1778     1:0    Štěpán S.                   1693

   5.  Kubíček V.               1626     1/2    Halbrštát D.             1706            5.  Martinec J.                1734     1/2    Dvořák E.                 1737

   6.  Černý V.                    1524     1/2    Mastný T.                 1643            6.  Jeništa J.                    1834     1/2    Hodek R.                   1675

   7.  Vorlíček P.               1598     0:1    Dostál L.                  1574            7.  Brdíček D.                1697     1/2    Tobiška J.                  1627

   8.  Langr P.              H   1406     1:0    Écsiová D.                1534            8.  Mazura J.                   1628     1/2    Rusz G.                      1607

                                  5,5 : 2,5                                                                        4,5 : 3,5

ŠK Žamberk C – TJ Spartak OEZ Letohrad           TJ Lanškroun B – Sokol Městečko Trnávka

   1.  Wiesinger W.    V   1925     1/2    Veselý P.                  1911            1.  Šilar L.                 V   1956     1:0    Šmíd F.                       1802

   2.  Felcman T.                 1737     1/2    Mikyska K.              1838            2.  Solil R.                 V   1944     1:0    Navrátil M.               1720

   3.  Výprachtický D.                  1591   0:1                Krumer M.          1944  3.                      Šebrle J.         1772   1/2              Lattenberg F.                   1000

   4.  Felcman M.               1439     1/2    Řehák J.                     1894            4.  Paukert I.                  1786     1:0    Bureš V.                     1651

   5.  Lorenc J.                    1371     1:0    Sysr P.                       1620            5.  Novák M.                  1719     0:1    Franc F.                      1631

   6.  Kainek J.                   1307     0:1    Janeček V.                 1539            6.  Marek M.                   1622     1:0    Pavlů P.                    1581

   7.  Dunglová N.            1250     0:1    Pecháček T.        H  1605            7.  Paukert V.                 1702     1/2    Bušina V.                  1553

   8.  Kubalík M.               1250     1:0    Janeček O.                1525            8.  Fabian K.                  1560     1:0    Hojgr F.                     1000

                                  3,5 : 4,5                                                                           6 : 2

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 5    5    0    0         15              21          27   :  13

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  5    3    1    1         10              16          23   :  16

                   3.   ŠK Žamberk B                                   5    3    1    1         10              13          23   :  17

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 5    3    1    1         10              11       20,5   :  19,5

                   5.   TJ Slovan Moravská Třebová            5    2    2    1           8              15          23   :  17

                   6.   Sokol Městečko Trnávka                   5    2    0    3           6              12          16   :  24

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 5    2    0    3           6              11          20   :  20

                   8.   ŠK Kunvald                                        5    1    2    2           5               9        18,5   :  21,5

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      5    1    2    2           5               7           17   :  22

                 10.   ŠK Žamberk C                                   5    1    1    3           4               9           17   :  23

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       5    1    0    4           3              12          17   :  23

                 12.   ŠK Svitavy                                         5    1    0    4           3              10          17   :  23

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.