Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 6. kolo 13.01.08

V ěestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - M.Trnávka 6:2, Letohrad - Lanškroun B 4:4, Kunvald - Žamberk C 4:4, Ústí n/O. C - Žamberk B 3:5, M.Třebová - Jablonné n/O. 5:3, Č.Třebová B - Svitavy 5,5:2,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B – Sokol Městečko Trnávka TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Lanškroun B

   1.  Mareš P.              V   2115     1:0    Šmíd F.                      1802            1.  Veselý P.                   1911     0:1    Pokorný T.          V   2310

   2.  Smola J.                      1837     1:0    Navrátil M.              1720            2.  Mikyska K.              1838     1/2    Šilar L.                 V   1956

   3.  Kylar P.                     1950     1:0    Lattenberg F.           1000            3.  Papáček M.               1910     0:1    Solil R.                 V   1944

   4.  Petrželka K.       H   1931     1/2    Izák M.                      1703            4.  Maceška B.          H  1859     1/2    Šebrle J.                     1772

   5.  Glembek B.               1754     1/2    Franc F.                     1631            5.  Krumer M.                 1944     1:0    Paukert I.                  1786

   6.  Taslar K.                    1687     1:0    Pavlů P.                    1581            6.  Řehák J.                     1894     0:1    Novotný K.              1611

   7.  Fangl J.                      1678     1/2    Bušina V.                  1553            7.  Janeček V.                 1539     1:0    Marek J.                     1557

   8.  Dudla M.                   1516     1/2    Hojgr F.                    1000            8.  Pecháček T.         H  1605     1:0    Fabian K.                  1560

                                     6 : 2                                                                              4 : 4

             ŠK Kunvald – ŠK Žamberk C                      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C – ŠK Žamberk B

   1.  Keprta S.             H   1981     1/2    Wiesinger W.    V   1925            1.  Pečinka M.          V   2048     1/2    Havrlík P.           V   1967

   2.  Krupička V.        H   1804     1/2    Mazura M.                1908            2.  Pokorný J.           V   1961     1/2    Kalous T.                  1840

   3.  Štěpán S.                   1693     1/2    Vohník M.                1671            3.  Kameník D.              1795     1:0    Zámečník B.              1911

   4.  Dvořák E.                 1737     1/2    Felcman T.                1737            4.  Poslušný R.             1787     0:1    Dungl P.                   1778

   5.  Hodek R.                   1675     1/2    Výprachtický D.                    1591  5.                  Halbrštát D.     1706   1/2                Martinec J.                     1734

   6.  Šlezingr V.                1680     1:0    Hynek P.                  1405            6.  Mastný T.                  1643     1/2    Jeništa J.                    1834

   7.  Krčmář S.                   1497     1/2    Lorenc J.                   1371            7.  Dostál L.                   1574     0:1    Brdíček D.                1697

   8.  Pácha L.                    1000     0:1    Mazura O.                 1280            8.  Bečička D.                1406     0:1    Mazura J.                   1628

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jablonné nad Orlicí Lokomotiva Česká Třebová B – ŠK Svitavy

   1.  Urbášek O.         H   2030     1/2    Černý K.                   1969            1.  Petráž M.             V   2015     1:0    Havel F.                     1810

   2.  Sojma Z.                     1918     1:0    Filip L.                      1751            2.  Šimek Z.               V   1800     1:0    Riedl T.                      1728

   3.  Glöckner J.         H   1909     1:0    Černohous J.            1724            3.  Křemenák J.              1758     1/2    Bartoš K.                   1718

   4.  Grepl P.                     1845     1/2    Kubíček V.               1626            4.  Gregor P.                  1671     0:1    Strachoň L.               1716

   5.  Chvojka A.               1729     0:1    Černý V.                    1524            5.  Pail M.                 H  1900     1/2    Rosenkranz J.           1736

   6.  Endl V.                      1624     1:0    Vorlíček P.               1598            6.  Petrážová K.            1601     1/2    Veselý O.                  1686

   7.  Vícha K.                    1000     1:0    Langr P.              H  1406            7.  Pelcl K.                     1660     1:0    Beneš L.                    1605

   8.  König M.                  1575     0:1    Bartoš T.                   1000            8.  Jasanský K.              1816     1:0    Jedlička E.                1654

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 6    5    1    0         16              24          31   :  17

                   2.   ŠK Žamberk B                                   6    4    1    1         13              16          28   :  20

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 6    4    1    1         13              15       26.5   :  21.5

                   4.   TJ Slovan Moravská Třebová            6    3    2    1         11              19          28   :  20

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  6    3    2    1         11              19          27   :  20

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      6    2    2    2           8              11       22.5   :  24.5

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 6    2    0    4           6              12          23   :  25

                   8.   Sokol Městečko Trnávka                   6    2    0    4           6              12          18   :  30

                   9.   ŠK Kunvald                                        6    1    3    2           6              10       22.5   :  25.5

                 10.   ŠK Žamberk C                                   6    1    2    3           5              10          21   :  27

                 11.   TJ Jablonné nad Orlicí                       6    1    0    5           3              14          20   :  28

                 12.   ŠK Svitavy                                         6    1    0    5           3              11       19.5   :  28.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.