Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 7. kolo 03.02.08

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Ústí n/O. B 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová B 3:5, Žamberk B - M.Třebová 2,5:5,5, Žamberk C - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Lanškroun B - Kunvald 6:2, M.Trnávka - Letohrad 2,5:5,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

   ŠK Svitavy – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B    TJ Jablonné nad Orlicí – Lokomotiva Česká Třebová B

   1.  Maděra S.                  1832     0:1    Volf J.                   V   2119            1.  Černý K.                    1969     1/2    Petráž M.             V   2015

   2.  Havel F.                     1810     1/2    Mareš P.              V   2115            2.  Tuvšinbajar D.   H  1969     1:0    Křemenák J.              1758

   3.  Riedl T.                      1728     1/2    Smola J.                     1837            3.  Filip L.                      1751     1:0    Gregor P.                  1671

   4.  Bartoš K.                   1718     1/2    Kylar P.                    1950            4.  Kubíček V.               1626     0:1    Pěkník M.           H  1882

   5.  Strachoň L.               1716     1/2    Petrželka K.       H  1931            5.  Černý V.                    1524     0:1    Petrážová K.            1601

   6.  Veselý O.                  1686     1:0    Glembek B.              1754            6.  Vorlíček P.               1598     0:1    Pelcl K.                     1660

   7.  Beneš L.                    1605     1:0    Taslar K.                   1687            7.  Malá M.                H  1407     0:1    Jasanský K.              1816

   8.  Riedl V.                     1645     1/2    Fangl J.                      1678            8.  Langr P.               H  1406     1/2    Palla S.                 H  1796

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

ŠK Žamberk B – TJ Slovan Moravská Třebová       ŠK Žamberk C – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

   1.  Havrlík P.           V   1967     0:1    Urbášek O.         H  2030            1.  Wiesinger W.     V   1925     1:0    Pečinka M.          V   2048

   2.  Kalous T.                  1840     1/2    Sojma Z.                    1918            2.  Mazura M.                 1908     1:0    Krummer D.              1838

   3.  Zámečník B.              1911     0:1    Glöckner J.         H  1909            3.  Vohník M.                1671     0:1    Kameník D.              1795

   4.  Dungl P.                   1778     0:1    Grepl P.                    1845            4.  Felcman T.                 1737     1:0    Poslušný R.             1787

   5.  Martinec J.                1734     1/2    Chvojka A.              1729            5.  Výprachtický D.     1591     1:0    Mareš P.                    1708

   6.  Kacálek K.                1822     1/2    Endl V.                      1624            6.  Felcman M.               1439     1/2    Halbrštát D.             1706

   7.  Jeništa J.                    1834     1/2    Vícha K.                    1000            7.  Lorenc J.                    1371     1/2    Dostál L.                   1574

   8.  Brdíček D.                1697     1/2    König M.                  1575            8.  Kainek J.                   1307     1/2    Écsiová D.                1534

                                  2.5 : 5.5                                                                        5.5 : 2.5

            TJ Lanškroun B – ŠK Kunvald              Sokol Městečko Trnávka – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Pokorný T.         V   2310     1:0    Vymetálek P.           1783            1.  Šmíd F.                       1802     1:0    Veselý P.                   1911

   2.  Šilar L.                 V   1956     0:1    Krupička V.        H  1804            2.  Navrátil M.               1720     1/2    Mikyska K.              1838

   3.  Solil R.                V   1944     1:0    Štěpán S.                   1693            3.  Lattenberg F.           1000     0:1    Papáček M.               1910

   4.  Šebrle J.                     1772     1/2    Dvořák E.                 1737            4.  Izák M.                       1703     0:1    Maceška B.          H  1859

   5.  Paukert I.                  1786     1:0    Hodek R.                  1675            5.  Bureš V.                     1651     0:1    Krumer M.                 1944

   6.  Novák M.                  1719     1:0    Tobiška J.                 1627            6.  Franc F.                      1631     0:1    Řehák J.                     1894

   7.  Marek M.                   1622     1/2    Šlezingr V.               1680            7.  Pavlů P.                    1581     1/2    Sysr P.                       1620

   8.  Novotný K.              1611     1:0    Rusz G.                     1607            8.  Bušina V.                  1553     1/2    Janeček V.                 1539

                                     6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 7    6    1    0         19              29          37   :  19

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  7    4    2    1         14              23       32.5   :  22.5

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová            7    4    2    1         14              22       33.5   :  22.5

                   4.   ŠK Žamberk B                                   7    4    1    2         13              16       30.5   :  25.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 7    4    1    2         13              16          30   :  26

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      7    3    2    2         11              15       27.5   :  27.5

                   7.   ŠK Žamberk C                                   7    2    2    3           8              14       26.5   :  29.5

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 7    2    0    5           6              13       25.5   :  30.5

                   9.   ŠK Svitavy                                         7    2    0    5           6              13          24   :  32

                 10.   Sokol Městečko Trnávka                   7    2    0    5           6              13       20.5   :  35.5

                 11.   ŠK Kunvald                                        7    1    3    3           6              11       24.5   :  31.5

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    1    0    6           3              16          23   :  33

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.