Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 8. kolo 17.02.08

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Letohrad 3:5, Kunvald - M.Trnávka 5:3, Úatí n/O. C - Lanškroun B 2:6, M.Třebová - Žamberk C 7:1, Č.Třebová B - Žamberk B 4:4, Svitavy - Jablonné n/O. 2:6


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B – TJ Spartak OEZ Letohrad ŠK Kunvald – Sokol Městečko Trnávka

   1.  Volf J.                   V   2119     0:1    Mikyska K.              1838            1.  Keprta S.              H  1981     1:0    Burian M.                  1847

   2.  Mareš P.              V   2115     1/2    Papáček M.              1910            2.  Vymetálek P.            1783     1/2    Šmíd F.                       1802

   3.  Smola J.                      1837     1:0    Bříza M.                    1971            3.  Krupička V.        H  1804     1:0    Navrátil M.               1720

   4.  Kylar P.                     1950     1/2    Maceška B.         H  1859            4.  Štěpán S.                   1693     0:1    Lattenberg F.           1000

   5.  Petrželka K.       H   1931     1/2    Krumer M.                1944            5.  Dvořák E.                 1737     1/2    Izák M.                       1703

   6.  Glembek B.               1754     1/2    Řehák J.                     1894            6.  Hodek R.                   1675     0:1    Franc F.                      1631

   7.  Taslar K.                    1687     0:1    Janeček V.                 1539            7.  Tobiška J.                  1627     1:0    Pavlů P.                    1581

   8.  Fangl J.                      1678     0:1    Slavíček M.        H  1766            8.  Rusz G.                      1607     1:0    Bušina V.                  1553

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C – TJ Lanškroun B     TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Žamberk C

   1.  Pečinka M.         V   2048     1/2    Pokorný T.         V   2310            1.  Urbášek O.          H  2030     1:0    Wiesinger W.     V   1925

   2.  Pokorný J.          V   1961     1/2    Šilar L.                 V   1956            2.  Endl V.                      2018     1/2    Vohník M.                1671

   3.  Kameník D.              1795     0:1    Solil R.                V   1944            3.  Sojma Z.                     1918     1/2    Výprachtický D.     1591

   4.  Poslušný R.             1787     1/2    Šebrle J.                     1772            4.  Glöckner J.          H  1909     1:0    Felcman M.               1439

   5.  Mareš P.                    1708     0:1    Paukert I.                  1786            5.  Grepl P.                     1845     1:0    Lorenc J.                    1371

   6.  Mastný T.                  1643     -:+     Marek M.                  1622            6.  Chvojka A.               1729     1:0    Kubalík M.               1250

   7.  Dostál L.                   1574     1/2    Novotný K.             1611            7.  Endl V.                      1624     1:0    Belobrad J.                1250

   8.  Écsiová D.                1534     0:1    Krátký J.                   1250            8.  Vícha K.                    1000     1:0    Belobrad Š.               1250

                                     2 : 6                                                                              7 : 1

TJ Lokomotiva Česká Třebová B – ŠK Žamberk B       ŠK Svitavy – TJ Jablonné nad Orlicí

   1.  Petráž M.             V   2015     1:0    Havrlík P.           V   1967            1.  Maděra S.                  1832     1/2    Černý K.                    1969

   2.  Šimek Z.               V   1800     0:1    Kalous T.                  1840            2.  Havel F.                     1810     0:1    Tuvšinbajar D.   H  1969

   3.  Křemenák J.              1758     1/2    Dungl P.                   1778            3.  Riedl T.                      1728     0:1    Tesař J.                       1877

   4.  Gregor P.                  1671     0:1    Martinec J.                1734            4.  Bartoš K.                   1718     1:0    Filip L.                      1751

   5.  Petrážová K.            1601     1/2    Kacálek K.               1822            5.  Rosenkranz J.           1736     1/2    Černohous J.            1724

   6.  Pelcl K.                     1660     1/2    Jeništa J.                    1834            6.  Veselý O.                  1686     0:1    Kubíček V.               1626

   7.  Flos P.                       1668     1/2    Brdíček D.                1697            7.  Beneš L.                    1605     0:1    Vorlíček P.               1598

   8.  Čižinský P.              1491     1:0    Kopal V.                   1467            8.  Riedl V.                     1645     0:1    Malá M.                H  1407

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 8    7    1    0         22              33          43   :  21

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová            8    5    2    1         17              28       40.5   :  23.5

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  8    5    2    1         17              26       37.5   :  25.5

                   4.   ŠK Žamberk B                                   8    4    2    2         14              18       34.5   :  29.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 8    4    1    3         13              17          33   :  31

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      8    3    3    2         12              17       31.5   :  31.5

                   7.   ŠK Kunvald                                        8    2    3    3           9              15       29.5   :  34.5

                   8.   ŠK Žamberk C                                   8    2    2    4           8              14       27.5   :  36.5

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    2    0    6           6              21          29   :  35

                 10.   Sokol Městečko Trnávka                   8    2    0    6           6              15       23.5   :  40.5

                 11.   ŠK Svitavy                                         8    2    0    6           6              14          26   :  38

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 8    2    0    6           6              13       27.5   :  36.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.