Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 9. kolo 02.03.08

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk B - Svitavy 6:2, Žamberk C - Č.Třebová B 3,5:4,5, Lanškroun B - M.Třebová 3:5, M.Trnávka - Ústí n/O. C 3:5, Letohrad - Kunvald 5,5:2,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B         ŠK Žamberk B – ŠK Svitavy

   1.  Černý K.                    1969     1/2    Volf J.                   V   2119            1.  Havrlík P.           V   1967     1:0    Maděra S.                  1832

   2.  Tuvšinbajar D.  H   1969     1/2    Mareš P.              V   2115            2.  Kalous T.                  1840     1:0    Havel F.                     1810

   3.  Tesař J.                       1877     1/2    Kylar P.                    1950            3.  Dungl P.                   1778     1/2    Riedl T.                      1728

   4.  Filip L.                      1751     1/2    Petrželka K.       H  1931            4.  Martinec J.                1734     1/2    Strachoň L.               1716

   5.  Černohous J.            1724     1/2    Glembek B.              1754            5.  Kacálek K.                1822     1/2    Rosenkranz J.           1736

   6.  Kubíček V.               1626     1/2    Taslar K.                   1687            6.  Plíva J.                       1746     1/2    Veselý O.                  1686

   7.  Černý V.                    1524     1/2    Dudla M.                  1516            7.  Jeništa J.                    1834     1:0    Riedl V.                     1645

   8.  Vorlíček P.               1598     1/2    Mareš J.                     1574            8.  Brdíček D.                1697     1:0    Jedlička E.                1654

                                     4 : 4                                                                              6 : 2

ŠK Žamberk C – TJ Lokomotiva Česká Třebová B TJ Lanškroun B – TJ Slovan Moravská Třebová

   1.  Wiesinger W.    V   1925     1/2    Petráž M.             V   2015            1.  Pokorný T.          V   2310     +:-     Urbášek O.          H  2030

   2.  Vohník M.                1671     1:0    Gregor P.                  1671            2.  Šilar L.                 V   1956     1/2    Sojma Z.                     1918

   3.  Felcman T.                 1737     1:0    Petrážová K.            1601            3.  Solil R.                 V   1944     1/2    Glöckner J.          H  1909

   4.  Výprachtický D.     1591     1:0    Pelcl K.                     1660            4.  Šebrle J.                     1772     1/2    Grepl P.                     1845

   5.  Lorenc J.                    1371     0:1    Jasanský K.              1816            5.  Paukert I.                  1786     0:1    Chvojka A.               1729

   6.  Kainek J.                   1307     0:1    Palla S.                H  1796            6.  Marek M.                   1622     0:1    Endl V.                      1624

   7.  Kubalík M.               1250     0:1    Paluda J.                   1531            7.  Novotný K.              1611     0:1    Vícha K.                    1000

   8.  Matějíček M.            1250     0:1    Flos P.                       1668            8.  Krátký J.                    1250     0:1    König M.                  1575

                                  3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

Sokol Městečko Trnávka – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Kunvald

   1.  Šmíd F.                       1802     0:1    Pečinka M.         V   2048            1.  Veselý P.                   1911     1/2    Keprta S.              H  1981

   2.  Navrátil M.               1720     0:1    Pokorný J.          V   1961            2.  Mikyska K.              1838     1/2    Vymetálek P.            1783

   3.  Lattenberg F.           1000     1:0    Krummer D.              1838            3.  Papáček M.               1910     1:0    Krupička V.        H  1804

   4.  Izák M.                       1703     0:1    Kameník D.              1795            4.  Maceška B.          H  1859     1:0    Štěpán S.                   1693

   5.  Bureš V.                     1651     0:1    Mareš P.                    1708            5.  Krumer M.                 1944     1:0    Dvořák E.                 1737

   6.  Franc F.                      1631     1:0    Halbrštát D.             1706            6.  Řehák J.                     1894     0:1    Hodek R.                   1675

   7.  Pavlů P.                    1581     0:1    Dostál L.                  1574            7.  Sysr P.                       1620     1:0    Tobiška J.                  1627

   8.  Bušina V.                  1553     +:-                                                               8.  Janeček V.                 1539     1/2    Rusz G.                      1607

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                                 9    7    1    1         22              34       45.5   :  26.5

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová            9    6    2    1         20              32          46   :  26

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  9    6    2    1         20              30          43   :  28

                   4.   ŠK Žamberk B                                   9    5    2    2         17              22       40.5   :  31.5

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B      9    4    3    2         15              21          36   :  35

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 9    4    2    3         14              17          37   :  35

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 9    3    0    6           9              18       32.5   :  39.5

                   8.   ŠK Kunvald                                        9    2    3    4           9              16          32   :  40

                   9.   ŠK Žamberk C                                   9    2    2    5           8              17          31   :  41

                 10.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    2    1    6           7              21          33   :  39

                 11.   Sokol Městečko Trnávka                   9    2    0    7           6              18       26.5   :  45.5

                 12.   ŠK Svitavy                                         9    2    0    7           6              14          28   :  44

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.