Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 10. kolo 16.03.08

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Kunvald 4:4, Ústí n/O. C - Letohrad 1,5:6,5, M.Třebová - M.Trnávka 5:3, Č.Třebová B - Lanškroun B 2:6, Svitavy - Žamberk C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B – ŠK Kunvald  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Smola J.                      1837     1/2    Keprta S.             H  1981            1.  Pečinka M.          V   2048     1/2    Veselý P.                   1911

   2.  Glembek B.               1754     1/2    Vymetálek P.           1783            2.  Pokorný J.           V   1961     1:0    Mikyska K.              1838

   3.  Taslar K.                    1687     1/2    Štěpán S.                   1693            3.  Kameník D.              1795     0:1    Papáček M.               1910

   4.  Vencl J.                      1777     1/2    Dvořák E.                 1737            4.  Mareš P.                    1708     0:1    Maceška B.          H  1859

   5.  Fangl J.                      1678     1/2    Hodek R.                  1675            5.  Halbrštát D.             1706     -:+     Krumer M.                 1944

   6.  Dudla M.                   1516     1/2    Rusz G.                     1607            6.  Dostál L.                   1574     0:1    Řehák J.                     1894

   7.  Víglaský J.                1313     1/2    Mlynář M.                1458            7.  Écsiová D.                1534     0:1    Janeček V.                 1539

   8.  Mareš J.                      1574     1/2    Vymetálek T.            1520            8.  Bečička D.                1406     0:1    Slavíček M.         H  1766

                                     4 : 4                                                                           1.5 : 6.5

Slovan Moravská Třebová – Sokol Městečko Trnávka Lokomotiva Česká Třebová B – TJ Lanškroun B

   1.  Endl V.                       2018     1:0    Burian M.                 1847            1.  Petráž M.             V   2015     0:1    Pokorný T.          V   2310

   2.  Sojma Z.                     1918     1:0    Šmíd F.                      1802            2.  Křemenák J.              1758     0:1    Šilar L.                 V   1956

   3.  Glöckner J.         H   1909     1:0    Navrátil M.              1720            3.  Gregor P.                  1671     0:1    Solil R.                 V   1944

   4.  Grepl P.                     1845     1:0    Lattenberg F.           1000            4.  Petrážová K.            1601     0:1    Šebrle J.                     1772

   5.  Chvojka A.               1729     1:0    Izák M.                      1703            5.  Pelcl K.                     1660     1/2    Paukert I.                  1786

   6.  Endl V.                      1624     0:1    Bureš V.                    1651            6.  Palla S.                 H  1796     1/2    Marek M.                   1622

   7.  Vícha K.                    1000     0:1    Franc F.                     1631            7.  Paluda J.                    1531     0:1    Novotný K.              1611

   8.  König M.                  1575     0:1    Pavlů P.                    1581            8.  Čižinský P.              1491     1:0    Krátký J.                    1250

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

              ŠK Svitavy – ŠK Žamberk C                           TJ Jablonné nad Orlicí – ŠK Žamberk B

   1.  Maděra S.                  1832     0:1    Belobrad I.               2063            1.  Černý K.                    1969     1/2    Kalous T.                  1840

   2.  Havel F.                     1810     0:1    Wiesinger W.    V   1925            2.  Tuvšinbajar D.   H  1969     1/2    Dungl P.                   1778

   3.  Riedl T.                      1728     1:0    Mazura M.                1908            3.  Tesař J.                       1877     1/2    Martinec J.                1734

   4.  Bartoš K.                   1718     1/2    Vohník M.                1671            4.  Filip L.                      1751     1/2    Plíva J.                       1746

   5.  Strachoň L.               1716     1:0    Felcman T.                1737            5.  Černohous J.            1724     1:0    Toman A.                   1636

   6.  Rosenkranz J.           1736     1/2    Felcman M.               1439            6.  Kubíček V.               1626     1/2    Mazura J.                   1628

   7.  Veselý O.                  1686     1/2    Lorenc J.                   1371            7.  Černý V.                    1524     1/2    Hurdes E.                  1468

   8.  Beneš L.                    1605     1:0    Kainek J.                   1307            8.  Vorlíček P.               1598     1/2    Kalous J.                   1289

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                               10    8    1    1         25              40          52   :  28

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová          10    7    2    1         23              37       50.5   :  29.5

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                10    7    2    1         23              36       49.5   :  29.5

                   4.   ŠK Žamberk B                                 10    5    2    3         17              22          44   :  36

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B    10    4    3    3         15              22          38   :  41

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B               10    4    3    3         15              17          41   :  39

                   7.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    3    1    6         10              22       37.5   :  42.5

                   8.   ŠK Kunvald                                      10    2    4    4         10              16          36   :  44

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C               10    3    0    7           9              19          34   :  46

                 10.   ŠK Svitavy                                       10    3    0    7           9              17       32.5   :  47.5

                 11.   ŠK Žamberk C                                 10    2    2    6           8              19       34.5   :  45.5

                 12.   Sokol Městečko Trnávka                 10    2    0    8           6              21       29.5   :  50.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.