Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - 11. kolo 06.04.08

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ potvrdil Lanškroun B zisk prvního místa a postup do Krajského přeboru 1. třídy nejtěsnějším vítězstvím nad Svitavami B v poměru 4,5:3,5. Sestup do Krajské soutěže postihl Městečko Trnávka, které v posledním kole podlehlo doma Lokomotivě Č.Třebová B 3:5. Další výsledky: Žamberk B - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk C - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Letohrad - M.Třebová 4,5:3,5, Kunvald - Ústí n/O. C 4:4


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

ŠK Žamberk B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B            ŠK Žamberk C – TJ Jablonné nad Orlicí

   1.  Kalous T.                  1840     1/2    Smola J.                     1837            1.  Belobrad I.                2063     1/2    Černý K.                    1969

   2.  Zámečník B.              1911     1/2    Kylar P.                    1950            2.  Wiesinger W.     V   1925     1/2    Tuvšinbajar D.   H  1969

   3.  Dungl P.                   1778     1/2    Petrželka K.       H  1931            3.  Mazura M.                 1908     1/2    Tesař J.                       1877

   4.  Plíva J.                       1746     1/2    Glembek B.              1754            4.  Vohník M.                1671     1/2    Filip L.                      1751

   5.  Brdíček D.                1697     1/2    Taslar K.                   1687            5.  Felcman T.                 1737     1/2    Černohous J.            1724

   6.  Mazura J.                   1628     1/2    Fangl J.                      1678            6.  Výprachtický D.     1591     1/2    Kubíček V.               1626

   7.  Šulc J.                         1523     1/2    Hájek J.                     1472            7.  Felcman M.               1439     1/2    Černý V.                    1524

   8.  Janeček M.                1522     1/2    Mareš J.                     1574            8.  Lorenc J.                    1371     1:0    Hrdina D.                  1000

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

             TJ Lanškroun B – ŠK Svitavy            Sokol Městečko Trnávka – Lokomotiva Česká Třebová B

   1.  Pokorný T.         V   2310     1:0    Maděra S.                  1832            1.  Šmíd F.                       1802     0:1    Šimek Z.               V   1800

   2.  Šilar L.                 V   1956     1/2    Havel F.                    1810            2.  Navrátil M.               1720     0:1    Gregor P.                  1671

   3.  Solil R.                V   1944     1:0    Riedl T.                     1728            3.  Lattenberg F.           1000     1/2    Jasanský K.              1816

   4.  Šebrle J.                     1772     1/2    Strachoň L.              1716            4.  Izák M.                       1703     1/2    Palla S.                 H  1796

   5.  Paukert I.                  1786     1/2    Rosenkranz J.          1736            5.  Bureš V.                     1651     1:0    Paluda J.                    1531

   6.  Marek M.                   1622     1:0    Veselý O.                  1686            6.  Franc F.                      1631     1:0    Flos P.                       1668

   7.  Novotný K.              1611     0:1    Beneš L.                    1605            7.  Pavlů P.                    1581     0:1    Čižinský P.              1491

   8.  Krátký J.                    1250     0:1    Jedlička E.                1654            8.  Bušina V.                  1553     0:1    Kovář V.                    1000

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

TJ Spartak OEZ Letohrad – Slovan Moravská Třebová ŠK Kunvald – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

   1.  Veselý P.                   1911     1:0    Urbášek O.         H  2030            1.  Vymetálek P.            1783     1/2    Kameník D.              1795

   2.  Mikyska K.              1838     1:0    Endl V.                      2018            2.  Krupička V.        H  1804     1/2    Poslušný R.             1787

   3.  Papáček M.               1910     0:1    Sojma Z.                    1918            3.  Dvořák E.                 1737     1/2    Mareš P.                    1708

   4.  Maceška B.         H   1859     -:+     Glöckner J.         H  1909            4.  Hodek R.                   1675     1/2    Halbrštát D.             1706

   5.  Krumer M.                 1944     0:1    Grepl P.                    1845            5.  Rusz G.                      1607     1/2    Dostál L.                   1574

   6.  Sysr P.                       1620     1:0    Chvojka A.              1729            6.  Krčmář S.                   1497     0:1    Écsiová D.                1534

   7.  Janeček V.                 1539     1:0    Endl V.                      1624            7.  Mlynář M.                 1458     1/2    Bečička D.                1406

   8.  Slavíček M.        H   1766     1/2    Vícha K.                    1000            8.  Vymetálek T.            1520     1:0    Nejedlý L.                1330

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

 

ZÁVĚREČNÁ  TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun B                            11    9    1    1         28              43       56.5   :  31.5

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    8    2    1         26              40          54   :  33

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová          11    7    2    2         23              40          54   :  34

                   4.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B    11    5    3    3         18              26          43   :  44

                   5.   ŠK Žamberk B                                 11    5    3    3         18              22          48   :  40

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B               11    4    4    3         16              17          45   :  43

                   7.   ŠK Žamberk C                                 11    3    2    6         11              20          39   :  49

                   8.   ŠK Kunvald                                      11    2    5    4         11              17          40   :  48

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    3    1    7         10              22          41   :  47

                 10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C               11    3    1    7         10              20          38   :  50

                 11.   ŠK Svitavy                                       11    3    0    8           9              19          36   :  52

                 12.   Sokol Městečko Trnávka             11    2    0    9           6              23       32.5   :  55.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.