Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 1. kolo 14.10.07

V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Hlinsko 3:5, Prachovice - Choceň B 5:3, Rapid E - Polabiny E 3:5, Polabiny F - Chotěboř 0:8, Choceň A - Polička C 6,5:1,5, Chrudim D - Chrudim C 1,5:6,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO DDM Hlinsko        SK Holcim Prachovice – Spartak Choceň B

   1.  Nadrchal T.               2013     0:1    Roušar Z.                  1904            1.  Pačovský M.      H  1967     1:0    Starý S.                      1401

   2.  Mazuch J.                  1960     1/2    Adámek M.               1910            2.  Müller P.                   1929     1:0    Weis L.                      1781

   3.  Horáček M.               1792     1:0    Hanus M.            H  1903            3.  Starý L.                      1847     0:1    Nikl L.                       1736

   4.  Urbánek J.                 1799     0:1    Zámečník J.         H  1844            4.  Honek J.                    1811     1:0    Doseděl Z.                1684

   5.  Juchelka P.               1551     0:1    Dvořák S.                 1846            5.  Kýhos A.             H  1838     0:1    Šmejdíř W.                1644

   6.  Beneš D.                    1706     1/2    Šťulík J.                    1785            6.  Vondráček E.           1735     1:0    Janoušek M.             1636

   7.  Kotlant T.                 1516     1:0    Štorek L.                   1730            7.  Klouček J.                 1672     1:0    Nedelčev R.              1587

   8.  Zelenka P.                 1486     0:1    Vojanec H.               1673            8.  Honek O.                  1402     0:1    Šlégr M.                     1523

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

ŠK Rapid Pardubice E – 2222 ŠK Polabiny E              2222 ŠK Polabiny F – TJ CHS Chotěboř

   1.  Pyskatý J.           V   1842     0:1    Bělohlav J.               1971            1.  Rež M.                        1654     0:1    Petrus L.                   1916

   2.  Režný Z.                    1809     1:0    Bauer J.                      1825            2.  Plecháč J.                  1000     0:1    Krejčík T.                  1891

   3.  Král M.                      1677     1/2    Baťa S.                       1815            3.  Kroupa T.                  1000     0:1    Dobšinský P.          1904

   4.  Cvrček M.                 1585     1:0    Kouba P.                  1827            4.  Rež M.                        1000     0:1    Fiala M.                     1822

   5.  Kalhous M.              1613     0:1    Vorel B.                     1733            5.  Ruml V.                      1000     0:1    Michal M.                 1781

   6.  Ryzner J.                    1518     1/2    Kvapil P.                  1502            6.  Plodík M.                 1000     0:1    Novotný T.               1753

   7.  Marcinko P.             1261     0:1    Krejčí J.                     1617            7.  Melichar V.               1000     0:1    Ďoubal P.                 1711

   8.  Jakoubek J.               1000     0:1    Vraňan J.              H  1000            8.  Outrata O.                 1000     0:1    Mandl P.                   1250

                                     3 : 5                                                                              0 : 8

Spartak Choceň A – TJ Štefanydes Polička C                 ŠO Chrudim D – ŠO Chrudim C

   1.  Kučera J.                    1914     0:1    Zeman L.              H  1922            1.  Sokol P.                    1673     0:1    Půlpán J.                   1826

   2.  Vavroušek P.           1823     1:0    Stodola Z.           V   1777            2.  Mužík F.                    1634     0:1    Linhart Z.                  1912

   3.  Trhal M.               H   1865     1:0    Jerman M.                  1720            3.  Stryka R.                   1580     0:1    Culek K.                    1829

   4.  Marek J.               H   1800     1/2    Charouz M.              1756            4.  Kůs M.                       1450     0:1    Kohoutek T.             1848

   5.  Marinov P.                1760     1:0    Klíma L.                    1564            5.  Kůs T.                        1518     0:1    Němec B.                   1833

   6.  Navrátil V.                1760     1:0    Navrátil L.               1705            6.  Zelený F.                   1555     0:1    Bartoš M.                  1691

   7.  Janeček F.                  1699     1:0    Zeman A.                   1597            7.  Krys J.                        1485     1/2    Půlpán D.                 1000

   8.  Matov I.                     1000     1:0    Buchta M.                 1296            8.  Hlaváček B.              1542     1:0    Kůs M.                       1687

                                  6.5 : 1.5                                                                        1.5 : 6.5

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               1    1    0    0           3               8             8   :  0

                   2.   Spartak Choceň A                              1    1    0    0           3               6          6.5   :  1.5

                   2.   ŠO Chrudim C                                    1    1    0    0           3               6          6.5   :  1.5

                   4.   SK Holcim Prachovice                       1    1    0    0           3               5             5   :  3

                   5.   2222 ŠK Polabiny E                          1    1    0    0           3               4             5   :  3

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               1    1    0    0           3               4             5   :  3

                   7.   Spartak Choceň B                              1    0    0    1           0               3             3   :  5

                   8.   ŠK Bohemia Pardubice B                    1    0    0    1           0               2             3   :  5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice E                         1    0    0    1           0               2             3   :  5

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    1    0    0    1           0               1          1.5   :  6.5

                 10.   ŠO Chrudim D                                    1    0    0    1           0               1          1.5   :  6.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           1    0    0    1           0               0             0   :  8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.