Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 2. kolo 04.11.07

Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chrudim C 3,5:4,5, Polička C - Chrudim D 5:3, Chotěboč - Choceň A 7:1, Polabiny E - Polabiny F 6,5:1,5, Choceň B - Rapid E 3:5, Bohemia B - Prachovice 3,5:4,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

       ŠO DDM Hlinsko – ŠO Chrudim C                   TJ Štefanydes Polička C – ŠO Chrudim D

   1.  Roušar Z.                   1904     1:0    Culek K.                   1829            1.  Zeman L.              H  1922     1:0    Mrha J.                       1821

   2.  Adámek M.               1910     1:0    Němec B.                   1833            2.  Stodola Z.            V   1777     0:1    Ždímal P.                   1707

   3.  Hanus M.            H   1903     0:1    Bartoš M.                  1691            3.  Jerman M.                  1720     1:0    Sokol P.                    1673

   4.  Zámečník J.         H   1844     0:1    Kůs M.                      1687            4.  Charouz M.               1756     1:0    Mužík F.                    1634

   5.  Dvořák S.                  1846     1/2    Celuch T.                  1820            5.  Klíma L.                    1564     1/2    Stryka R.                   1580

   6.  Šťulík J.                     1785     1:0    Krys J.                       1531            6.  Navrátil L.                1705     1:0    Kůs M.                       1450

   7.  Štorek L.                   1730     0:1    Krys J.                       1569            7.  Bartoš K.                   1692     1/2    Zelený F.                   1555

   8.  Vojanec H.                1673     1:0    Káva F.                      1443            8.  Zeman A.                   1597     0:1    Bureš Z.                     1499

                                  4,5 : 3,5                                                                           5 : 3

     TJ CHS Chotěboř – Spartak Choceň A                 2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Petrus L.                   1916     1:0    Kučera J.                   1914            1.  Bělohlav J.                1971     1:0    Mojžíš M.            V   2025

   2.  Hospodka J.             1908     1:0    Vavroušek P.           1823            2.  Kouba P.                   1827     1/2    Škroch M.                 1819

   3.  Zvěřina J.                   1904     1:0    Trhal M.               H  1865            3.  Vorel B.                     1733     1:0    Nešpůrek P.             1000

   4.  Krejčík T.                  1891     1:0    Marek J.               H  1800            4.  Kvapil P.                  1502     0:1    Pochobradský L.    1000

   5.  Dobšinský P.          1904     1/2    Marinov P.               1760            5.  Krejčí J.                     1617     1:0    Plecháč J.                  1000

   6.  Fiala M.                     1822     1:0    Navrátil V.               1760            6.  Křišťál Z.                  1412     1:0    Liduch F.                  1000

   7.  Michal M.                 1781     1/2    Janeček F.                 1699            7.  Vraňan J.              H  1000     1:0    Kroupa T.                  1000

   8.  Novotný T.               1753     1:0    Matov I.                    1000            8.  Kábrt J.                      1000     1:0    Rež M.                        1000

                                     7 : 1                                                                           6,5 : 1,5

Spartak Choceň B – ŠK Rapid Pardubice E      ŠK Bohemia Pardubice B – SK Holcim Prachovice

   1.  Starý S.                      1401     0:1    Slabý M.              V   1908            1.  Nadrchal T.               2013     1:0    Pačovský M.      H  1967

   2.  Weis L.                      1781     1/2    Janko J.                      1790            2.  Třasák O.                   1986     1/2    Müller P.                   1929

   3.  Nikl L.                       1736     1/2    Hrnčiarik K.       V   1819            3.  Laušman P.               2012     1/2    Starý L.                      1847

   4.  Šmejdíř W.                1644     0:1    Režný Z.                    1809            4.  Mazuch J.                  1960     1/2    Hon J.                   H  1911

   5.  Janoušek M.             1636     0:1    Kraus O.                   1392            5.  Horáček M.               1792     1:0    Skokan J.                   2004

   6.  Nedelčev R.              1587     1:0    Kalhous M.              1613            6.  Michlian Š.               1746     0:1    Honek J.                    1811

   7.  Šlégr M.                     1523     1:0    Pyskatý J.                 1788            7.  Beneš D.                    1706     0:1    Přibyl J.                     1883

   8.  Novák M.                  1100     0:1    Marcinko P.             1261            8.  Kotlant T.                 1516     0:1    Šindelář P.                1850

                                     3 : 5                                                                           3,5 : 4,5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               2    2    0    0           6              14          15   :  1

                   2.   2222 ŠK Polabiny E                          2    2    0    0           6              10       11,5   :  4,5

                   3.   SK Holcim Prachovice                       2    2    0    0           6               8          9,5   :  6,5

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               2    2    0    0           6               8          9,5   :  6,5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    2    1    0    1           3               9           10   :  6

                   6.   ŠK Rapid Pardubice E                         2    1    0    1           3               6             8   :  8

                   7.   Spartak Choceň A                              2    1    0    1           3               6          7,5   :  8,5

                   8.   TJ Štefanydes Polička C                    2    1    0    1           3               5          6,5   :  9,5

                   9.   Spartak Choceň B                              2    0    0    2           0               5             6   :  10

                 10.   ŠK Bohemia Pardubice B                    2    0    0    2           0               4          6,5   :  9,5

                 11.   ŠO Chrudim D                                    2    0    0    2           0               3          4,5   :  11,5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           2    0    0    2           0               1          1,5   :  14,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.