Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 3. kolo 18.11.07

Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Prachovice - Hlinsko 5:3, Rapid E - Bohemia B 3,5:4,5, Polabiny F - Choceň B 2:6, Choceň A - Polabiny E 3:5, Chrudim D - Chotěboř 0,5:7,5, Chrudim C - Polička C 4,5:3,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

SK Holcim Prachovice – ŠO DDM Hlinsko       ŠK Rapid Pardubice E – ŠK Bohemia Pardubice B

   1.  Pačovský M.      H   1967     1:0    Roušar Z.                  1904            1.  Slabý M.              V   1908     1:0    Nadrchal T.               2013

   2.  Müller P.                   1929     1:0    Ducheček J.              1970            2.  Janko J.                      1790     1:0    Třasák O.                   1986

   3.  Starý L.                      1847     1/2    Adámek M.               1910            3.  Hrnčiarik K.       V   1819     1/2    Laušman P.               2012

   4.  Hon J.                   H   1911     0:1    Zámečník J.         H  1844            4.  Režný Z.                    1809     0:1    Horáček M.               1792

   5.  Skokan J.                   2004     1/2    Dvořák S.                 1846            5.  Král M.                      1677     1/2    Michlian Š.               1746

   6.  Honek J.                    1811     1:0    Šťulík J.                    1785            6.  Halousek J.               1478     0:1    Urbánek J.                 1799

   7.  Přibyl J.                     1883     0:1    Vojanec H.               1673            7.  Kalhous M.              1613     1/2    Juchelka P.               1551

   8.  Šindelář P.          V   1850     1:0    Rott M.                      1000            8.  Marcinko P.             1261     0:1    Kotlant T.                 1516

                                     5 : 3                                                                           3,5 : 4,5

   2222 ŠK Polabiny F – Spartak Choceň B                Spartak Choceň A – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Škroch M.                 1819     1:0    Starý S.                      1401            1.  Kučera J.                    1914     1:0    Bělohlav J.                1971

   2.  Dudek V.                   1732     0:1    Weis L.                     1781            2.  Vavroušek P.           1823     -:+     Bauer J.                      1825

   3.  Vančura D.                1000     0:1    Nikl L.                      1736            3.  Marek J.                H  1800     1/2    Baťa S.                       1815

   4.  Hofman O.                 1000     0:1    Šmejdíř W.               1644            4.  Marinov P.               1760     0:1    Kouba P.                   1827

   5.  Řezníček D.              1000     0:1    Janoušek M.             1636            5.  Navrátil V.                1760     0:1    Vorel B.                     1733

   6.  Bureš M.                    1000     0:1    Nedelčev R.             1587            6.  Janeček F.                  1699     1/2    Kvapil P.                  1502

   7.  Ruml V.                      1000     0:1    Šlégr M.                    1523            7.  Siegel J.                     1737     1:0    Krejčí J.                     1617

   8.  Outrata O.                 1000     1:0    Fajt L.                        1100            8.  Matov I.                     1000     0:1    Škorpík F.                 1614

                                     2 : 6                                                                              3 : 5

       ŠO Chrudim D – TJ CHS Chotěboř                  ŠO Chrudim C – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Mrha J.                       1821     0:1    Krejčík T.                 1891            1.  Půlpán J.                   1826     1:0    Zeman L.              H  1922

   2.  Ždímal P.                   1707     0:1    Dobšinský P.          1904            2.  Linhart Z.                  1912     0:1    Stodola Z.            V   1777

   3.  Sokol P.                    1673     0:1    Fiala M.                     1822            3.  Culek K.                    1829     1:0    Jerman M.                  1720

   4.  Mužík F.                    1634     0:1    Michal M.                 1781            4.  Němec B.                   1833     0:1    Charouz M.               1756

   5.  Stryka R.                   1580     0:1    Novotný T.              1753            5.  Bartoš M.                  1691     1/2    Klíma L.                    1564

   6.  Kůs M.                       1450     0:1    Tomek K.                  1729            6.  Půlpán D.                 1000     1/2    Navrátil L.                1705

   7.  Kůs T.                        1518     0:1    Pour B.                      1719            7.  Kůs M.                       1687     1/2    Bartoš K.                   1692

   8.  Soukal P.                  1454     1/2    Ďoubal P.                 1711            8.  Celuch T.                   1820     1:0    Zeman A.                   1597

                                  0,5 : 7,5                                                                        4,5 : 3,5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               3    3    0    0           9              21       22,5   :  1,5

                   2.   2222 ŠK Polabiny E                          3    3    0    0           9              14       16,5   :  7,5

                   3.   SK Holcim Prachovice                       3    3    0    0           9              12       14,5   :  9,5

                   4.   ŠO Chrudim C                                    3    2    0    1           6              12       14,5   :  9,5

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               3    2    0    1           6              10       12,5   :  11,5

                   6.   Spartak Choceň B                              3    1    0    2           3              11          12   :  12

                   7.   ŠK Rapid Pardubice E                         3    1    0    2           3               8        11,5   :  12,5

                   8.   Spartak Choceň A                              3    1    0    2           3               8        10,5   :  13,5

                   9.   ŠK Bohemia Pardubice B                    3    1    0    2           3               7           11   :  13

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    3    1    0    2           3               7           10   :  14

                 11.   ŠO Chrudim D                                    3    0    0    3           0               3             5   :  19

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           3    0    0    3           0               3          3,5   :  20,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.