Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 4. kolo 02.12.07

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Polička C 5:3, Chotěboř - Chrudim C 4:4, Polabiny E - Chrudim D 4,5:3,5, Choceň B - Choceň A 4:4, Bohemia B - Polabiny F 8:0, Prachovice - Rapid E 6:2


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

ŠO DDM Hlinsko – TJ Štefanydes Polička C                TJ CHS Chotěboř – ŠO Chrudim C

   1.  Roušar Z.                   1904     1:0    Zeman L.              H  1922            1.  Petrus L.                   1916     1:0    Půlpán J.                   1826

   2.  Ducheček J.              1970     -:+     Stodola Z.           V   1777            2.  Hospodka J.             1908     1/2    Linhart Z.                  1912

   3.  Zámečník J.         H   1844     1/2    Jerman M.                  1720            3.  Zvěřina J.                   1904     0:1    Culek K.                    1829

   4.  Dvořák S.                  1846     1:0    Charouz M.              1756            4.  Krejčík T.                  1891     1:0    Němec B.                   1833

   5.  Šťulík J.                     1785     1:0    Klíma L.                    1564            5.  Dobšinský P.          1904     1/2    Bartoš M.                  1691

   6.  Štorek L.                   1730     1:0    Navrátil L.               1705            6.  Fiala M.                     1822     0:1    Půlpán D.                 1000

   7.  Rott M.                      1000     1/2    Bartoš K.                  1692            7.  Michal M.                 1781     0:1    Kůs M.                       1687

   8.  Hanus L.                   1000     0:1    Zeman A.                   1597            8.  Novotný T.               1753     1:0    Celuch T.                   1820

                                     5 : 3                                                                              4 : 4

      2222 ŠK Polabiny E – ŠO Chrudim D                    Spartak Choceň B – Spartak Choceň A

   1.  Bělohlav J.                1971     1:0    Mrha J.                       1821            1.  Starý S.                      1401     0:1    Kučera J.                    1914

   2.  Bauer J.                      1825     0:1    Ždímal P.                  1707            2.  Weis L.                      1781     1:0    Vavroušek P.           1823

   3.  Baťa S.                       1815     1:0    Sokol P.                    1673            3.  Nikl L.                       1736     1/2    Trhal M.               H  1865

   4.  Kouba P.                   1827     1:0    Mužík F.                   1634            4.  Doseděl Z.                1684     0:1    Marinov P.               1760

   5.  Vorel B.                     1733     1:0    Kůs M.                      1450            5.  Šmejdíř W.                1644     0:1    Navrátil V.                1760

   6.  Kvapil P.                  1502     1/2    Zelený F.                   1555            6.  Janoušek M.             1636     1/2    Janeček F.                  1699

   7.  Londinová J.            1000     0:1    Bureš Z.                     1499            7.  Nedelčev R.              1587     1:0    Ondrej T.             H  1529

   8.  Kábrt J.                      1000     0:1    Hlaváček B.             1542            8.  Šlégr M.                     1523     1:0    Matov I.                     1000

                                  4,5 : 3,5                                                                           4 : 4

ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F  SK Holcim Prachovice – ŠK Rapid Pardubice E

   1.  Laušman P.               2012     1:0    Nožička K.               1358            1.  Pačovský M.      H  1967     1/2    Slabý M.              V   1908

   2.  Mazuch J.                  1960     1:0    Nešpůrek P.             1000            2.  Starý L.                      1847     0:1    Janko J.                      1790

   3.  Michlian Š.               1746     1:0    Vančura D.               1000            3.  Hon J.                   H  1911     1:0    Pyskatý J.            V   1842

   4.  Urbánek J.                 1799     1:0    Liduch F.                  1000            4.  Skokan J.                   2004     1/2    Hrnčiarik K.       V   1819

   5.  Juchelka P.               1551     1:0    Řezníček D.             1000            5.  Honek J.                    1811     1:0    Režný Z.                    1809

   6.  Beneš D.                    1706     1:0    Bureš M.                   1000            6.  Šindelář P.                1850     1:0    Král M.                      1677

   7.  Kotlant T.                 1516     1:0    Plodík M.                 1000            7.  Řechková M.            1841     1:0    Halousek J.               1478

   8.  Zelenka P.                 1486     1:0    Melichar V.              1000            8.  Kýhos A.             H  1838     1:0    Kalhous M.              1613

                                     8 : 0                                                                              6 : 2

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   2222 ŠK Polabiny E                          4    4    0    0         12              18          21   :  11

                   2.   SK Holcim Prachovice                       4    4    0    0         12              17       20,5   :  11,5

                   3.   TJ CHS Chotěboř                               4    3    1    0         10              24       26,5   :  5,5

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                               4    3    0    1           9              14       17,5   :  14,5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    4    2    1    1           7              15       18,5   :  13,5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    4    2    0    2           6              15          19   :  13

                   7.   Spartak Choceň B                              4    1    1    2           4              14          16   :  16

                   8.   Spartak Choceň A                              4    1    1    2           4              11       14,5   :  17,5

                   9.   ŠK Rapid Pardubice E                         4    1    0    3           3               9        13,5   :  18,5

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    4    1    0    3           3               9           13   :  19

                 11.   ŠO Chrudim D                                    4    0    0    4           0               6          8,5   :  23,5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           4    0    0    4           0               3          3,5   :  28,5

 

Vedoucí soutěže: Ing. Martin Šmajzr, Polní 1339, 562 06, Ústí nad Orlicí 6


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.