Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 5. kolo 16.12.07

V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid E - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny F - Prachovice 2:6, Choceň A - Bohemia 1,5:6,5, Chrudim D - Choceň B 3,5:4,5, Chrudim C - Polabiny E 6:2, Polička C - Chotěboř 1:7


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

  ŠK Rapid Pardubice E – ŠO DDM Hlinsko            2222 ŠK Polabiny F – SK Holcim Prachovice

   1.  Slabý M.              V   1908     0:1    Roušar Z.                  1904            1.  Škroch M.                 1819     1:0    Müller P.                   1929

   2.  Janko J.                      1790     0:1    Ducheček J.              1970            2.  Nožička K.               1358     0:1    Starý L.                      1847

   3.  Pyskatý J.           V   1842     0:1    Zámečník J.         H  1844            3.  Rež M.                        1654     0:1    Hon J.                   H  1911

   4.  Hrnčiarik K.       V   1819     0:1    Dvořák S.                 1846            4.  Nešpůrek P.             1000     1:0    Skokan J.                   2004

   5.  Král M.                      1677     1/2    Šťulík J.                    1785            5.  Pochobradský L.                1000   0:1                Šindelář P. V                  1850

   6.  Cvrček M.                 1585     1:0    Štorek L.                   1730            6.  Plecháč J.                  1000     0:1    Kýhos A.             H  1838

   7.  Pavlovec V.              1850     1:0    Vojanec H.               1673            7.  Kroupa T.                  1000     0:1    Vondráček E.           1735

   8.  Kalhous M.              1613     1:0    Balek J.                      1653            8.  Rež M.                        1000     0:1    Sedlák P.                   1544

                                  3,5 : 4,5                                                                           2 : 6

Spartak Choceň A – ŠK Bohemia Pardubice B             ŠO Chrudim D – Spartak Choceň B

   1.  Kučera J.                    1914     0:1    Nadrchal T.              2013            1.  Mrha J.                       1821     1:0    Starý S.                      1401

   2.  Vavroušek P.           1823     0:1    Makeš M.                  2092            2.  Ždímal P.                   1707     0:1    Weis L.                      1781

   3.  Trhal M.               H   1865     1/2    Laušman P.              2012            3.  Sokol P.                    1673     1/2    Nikl L.                       1736

   4.  Marek J.               H   1800     1/2    Horáček M.              1792            4.  Mužík F.                    1634     0:1    Šmejdíř W.                1644

   5.  Marinov P.               1760     0:1    Michlian Š.              1746            5.  Kůs M.                       1450     0:1    Janoušek M.             1636

   6.  Navrátil V.                1760     1/2    Urbánek J.                1799            6.  Zelený F.                   1555     1:0    Nedelčev R.              1587

   7.  Janeček F.                  1699     0:1    Juchelka P.               1551            7.  Bureš Z.                     1499     0:1    Šlégr M.                     1523

   8.  Janeček P.                 1000     0:1    Kotlant T.                 1516            8.  Hlaváček B.              1542     1:0    Novák M.                  1100

                                  1,5 : 6,5                                                                        3,5 : 4,5

      ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny E               TJ Štefanydes Polička C – TJ CHS Chotěboř

   1.  Půlpán J.                   1826     1:0    Bělohlav J.               1971            1.  Zeman L.              H  1922     0:1    Petrus L.                   1916

   2.  Linhart Z.                  1912     1/2    Roub B.                     1896            2.  Charouz M.               1756     1/2    Krejčík T.                  1891

   3.  Culek K.                    1829     1:0    Bauer J.                      1825            3.  Klíma L.                    1564     1/2    Dobšinský P.          1904

   4.  Němec B.                   1833     1/2    Baťa S.                       1815            4.  Navrátil L.                1705     0:1    Fiala M.                     1822

   5.  Bartoš M.                  1691     1:0    Kouba P.                  1827            5.  Bartoš K.                   1692     0:1    Michal M.                 1781

   6.  Půlpán D.                 1000     1/2    Vorel B.                     1733            6.  Buchta M.                 1296     0:1    Novotný T.               1753

   7.  Kůs M.                       1687     1:0    Kvapil P.                  1502            7.  Stodola M.                1382     0:1    Tomek K.                   1729

   8.  Celuch T.                   1820     1/2    Krejčí J.                     1617            8.  Stodola J.                  1386     0:1    Ďoubal P.                 1711

                                     6 : 2                                                                              1 : 7

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Holcim Prachovice                       5    5    0    0         15              23       26,5   :  13,5

                   2.   TJ CHS Chotěboř                               5    4    1    0         13              30       33,5   :  6,5

                   3.   2222 ŠK Polabiny E                          5    4    0    1         12              18          23   :  17

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                               5    4    0    1         12              18          22   :  18

                   5.   ŠO Chrudim C                                    5    3    1    1         10              19       24,5   :  15,5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    5    3    0    2           9              20       25,5   :  14,5

                   7.   Spartak Choceň B                              5    2    1    2           7              18       20,5   :  19,5

                   8.   Spartak Choceň A                              5    1    1    3           4              11          16   :  24

                   9.   ŠK Rapid Pardubice E                         5    1    0    4           3              12          17   :  23

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    5    1    0    4           3               9           14   :  26

                 11.   ŠO Chrudim D                                    5    0    0    5           0               9           12   :  28

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           5    0    0    5           0               5          5,5   :  34,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.