Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 6. kolo 13.01.08

V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chotěboř 1:7, Polabiny E - Polička C 5:3, Choceň B - Chrudim C 3,5:4,5, Bohemia B - Chrudim D 5,5:2,5, Prachovice - Choceň A 4:4, Rapid E - Polabiny F 7,5:0,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

     ŠO DDM Hlinsko – TJ CHS Chotěboř             2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Roušar Z.                   1904     0:1    Ondráček O.            2046            1.  Bělohlav J.                1971     1:0    Zeman L.              H  1922

   2.  Adámek M.               1910     0:1    Petrus L.                   1916            2.  Bauer J.                      1825     1:0    Stodola Z.            V   1777

   3.  Hanus M.            H   1903     0:1    Hospodka J.             1908            3.  Baťa S.                       1815     1/2    Jerman M.                  1720

   4.  Zámečník J.         H   1844     0:1    Zvěřina J.                  1904            4.  Kouba P.                   1827     1/2    Klíma L.                    1564

   5.  Dvořák S.                  1846     1:0    Krejčík T.                 1891            5.  Vorel B.                     1733     1:0    Bartoš K.                   1692

   6.  Šťulík J.                     1785     0:1    Fiala M.                     1822            6.  Kvapil P.                  1502     0:1    Buchta M.                 1296

   7.  Štorek L.                   1730     0:1    Novotný T.              1753            7.  Krejčí J.                     1617     1:0    Stodola M.                1382

   8.  Vojanec H.                1673     0:1    Kajínek K.               1788            8.  Londinová J.            1000     0:1    Stodola J.                  1386

                                     1 : 7                                                                              5 : 3

       Spartak Choceň B – ŠO Chrudim C                 ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO Chrudim D

   1.  Starý S.                      1401     0:1    Linhart Z.                 1912            1.  Nadrchal T.               2013     0:1    Mrha J.                       1821

   2.  Weis L.                      1781     1:0    Culek K.                   1829            2.  Horáček M.               1792     1:0    Sokol P.                    1673

   3.  Nikl L.                       1736     1/2    Kohoutek T.            1848            3.  Michlian Š.               1746     1:0    Mužík F.                    1634

   4.  Doseděl Z.                1684     1:0    Němec B.                   1833            4.  Urbánek J.                 1799     0:1    Stryka R.                   1580

   5.  Šmejdíř W.                1644     0:1    Bartoš M.                  1691            5.  Juchelka P.               1551     1/2    Kůs M.                       1450

   6.  Janoušek M.             1636     1/2    Půlpán D.                 1000            6.  Beneš D.                    1706     1:0    Kůs T.                        1518

   7.  Nedelčev R.              1587     0:1    Kůs M.                      1687            7.  Kotlant T.                 1516     1:0    Zelený F.                   1555

   8.  Šlégr M.                     1523     1/2    Celuch T.                  1820            8.  Zelenka P.                 1486     1:0    Bureš Z.                     1499

                                  3.5 : 4.5                                                                        5.5 : 2.5

SK Holcim Prachovice – Spartak Choceň A           ŠK Rapid Pardubice E – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Müller P.                   1929     0:1    Kučera J.                   1914            1.  Slabý M.              V   1908     1/2    Mojžíš M.            V   2025

   2.  Starý L.                      1847     1/2    Vavroušek P.           1823            2.  Janko J.                      1790     1:0    Dudek V.                   1732

   3.  Honek J.                    1811     1:0    Marek J.               H  1800            3.  Hrnčiarik K.       V   1819     1:0    Pochobradský L.                               1000

   4.  Přibyl J.                     1883     1:0    Marinov P.               1760            4.  Režný Z.                    1809     1:0    Vančura D.                1000

   5.  Šindelář P.          V   1850     1/2    Navrátil V.               1760            5.  Král M.                      1677     1:0    Hofman O.                 1000

   6.  Kýhos A.            H   1838     0:1    Janeček F.                 1699            6.  Cvrček M.                 1585     1:0    Bureš M.                    1000

   7.  Vondráček E.           1735     0:1    Ondrej T.             H  1529            7.  Pavlovec V.              1850     1:0    Plodík M.                 1000

   8.  Honek O.                  1402     1:0    Janeček P.                 1000            8.  Kalhous M.              1613     1:0    Melichar V.               1000

                                     4 : 4                                                                           7.5 : 0.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               6    5    1    0         16              37       40.5   :  7.5

                   2.   SK Holcim Prachovice                       6    5    1    0         16              26       30.5   :  17.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny E                          6    5    0    1         15              22          28   :  20

                   4.   ŠO Chrudim C                                    6    4    1    1         13              22          29   :  19

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice B                    6    4    0    2         12              25          31   :  17

                   6.   ŠO DDM Hlinsko                               6    4    0    2         12              19          23   :  25

                   7.   Spartak Choceň B                              6    2    1    3           7              20          24   :  24

                   8.   ŠK Rapid Pardubice E                         6    2    0    4           6              19       24.5   :  23.5

                   9.   Spartak Choceň A                              6    1    2    3           5              14          20   :  28

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    6    1    0    5           3              11          17   :  31

                 11.   ŠO Chrudim D                                    6    0    0    6           0              11       14.5   :  33.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           6    0    0    6           0               5             6   :  42

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.