Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 7. kolo 03.02.08

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Hlinsko 3:5, Choceň A - Rapid E 1,5:6,5, Chrudim D - Prachovice 2:6, Chrudim C - Bohemia B 4:4, Polička C - Choceň B 5,5:2,5, Chotěboř - Polabiny E 6,5:1,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

    2222 ŠK Polabiny F – ŠO DDM Hlinsko               Spartak Choceň A – ŠK Rapid Pardubice E

   1.  Škroch M.                 1819     1:0    Roušar Z.                  1904            1.  Kučera J.                    1914     0:1    Slabý M.              V   1908

   2.  Nešpůrek P.             1000     0:1    Ducheček J.              1970            2.  Vavroušek P.           1823     0:1    Janko J.                      1790

   3.  Plecháč J.                  1000     1:0    Hanus M.            H  1903            3.  Trhal M.               H  1865     0:1    Hrnčiarik K.       V   1819

   4.  Vančura D.                1000     0:1    Dvořák S.                 1846            4.  Marinov P.               1760     0:1    Režný Z.                    1809

   5.  Liduch F.                  1000     0:1    Šťulík J.                    1785            5.  Navrátil V.                1760     1/2    Král M.                      1677

   6.  Hofman O.                 1000     0:1    Štorek L.                   1730            6.  Janeček F.                  1699     1:0    Halousek J.               1478

   7.  Řezníček D.              1000     0:1    Vojanec H.               1673            7.  Siegel J.                     1737     0:1    Kraus O.                    1392

   8.  Outrata O.                 1000     1:0    Balek J.                      1653            8.  Janeček P.                 1000     0:1    Marcinko P.             1261

                                     3 : 5                                                                           1.5 : 6.5

   ŠO Chrudim D – SK Holcim Prachovice              ŠO Chrudim C – ŠK Bohemia Pardubice B

   1.  Mrha J.                       1821     0:1    Pačovský M.      H  1967            1.  Půlpán J.                   1826     0:1    Nadrchal T.               2013

   2.  Sokol P.                    1673     0:1    Starý L.                     1847            2.  Linhart Z.                  1912     0:1    Horáček M.               1792

   3.  Mužík F.                    1634     0:1    Hon J.                   H  1911            3.  Culek K.                    1829     0:1    Michlian Š.               1746

   4.  Stryka R.                   1580     1:0    Honek J.                    1811            4.  Kohoutek T.             1848     1:0    Juchelka P.               1551

   5.  Kůs M.                       1450     0:1    Přibyl J.                    1883            5.  Němec B.                   1833     1/2    Kotlant T.                 1516

   6.  Kůs T.                        1518     0:1    Šindelář P.               1850            6.  Bartoš M.                  1691     +:-     Petružálek J.             1789

   7.  Bureš Z.                     1499     1:0    Kýhos A.            H  1838            7.  Půlpán D.                 1000     1/2    Zelenka P.                 1486

   8.  Hlaváček B.              1542     0:1    Vondráček E.           1735            8.  Kůs M.                       1687     1:0    Petružálek R.           1000

                                     2 : 6                                                                              4 : 4

TJ Štefanydes Polička C – Spartak Choceň B           TJ CHS Chotěboř – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Zeman L.              H   1922     1/2    Starý S.                      1401            1.  Petrus L.                   1916     1/2    Bělohlav J.                1971

   2.  Stodola Z.           V   1777     1:0    Weis L.                     1781            2.  Hospodka J.             1908     1:0    Bauer J.                      1825

   3.  Charouz M.               1756     1/2    Nikl L.                      1736            3.  Zvěřina J.                   1904     1/2    Kouba P.                   1827

   4.  Klíma L.                    1564     1:0    Doseděl Z.                1684            4.  Krejčík T.                  1891     1/2    Vorel B.                     1733

   5.  Navrátil L.                1705     1:0    Šmejdíř W.               1644            5.  Fiala M.                     1822     1:0    Kvapil P.                  1502

   6.  Bartoš K.                   1692     0:1    Janoušek M.             1636            6.  Michal M.                 1781     1:0    Krejčí J.                     1617

   7.  Stodola M.                1382     1/2    Nedelčev R.             1587            7.  Novotný T.               1753     1:0    Kouba P.                   1652

   8.  Sodomka A.              1530     1:0    Šlégr M.                    1523            8.  Tomek K.                   1729     1:0    Vraňan J.              H  1000

                                  5.5 : 2.5                                                                        6.5 : 1.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               7    6    1    0         19              42          47   :  9

                   2.   SK Holcim Prachovice                       7    6    1    0         19              32       36.5   :  19.5

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               7    5    0    2         15              24          28   :  28

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                          7    5    0    2         15              22       29.5   :  26.5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    7    4    2    1         14              25          33   :  23

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    7    4    1    2         13              28          35   :  21

                   7.   ŠK Rapid Pardubice E                         7    3    0    4           9              25          31   :  25

                   8.   Spartak Choceň B                              7    2    1    4           7              21       26.5   :  29.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička C                    7    2    0    5           6              15       22.5   :  33.5

                 10.   Spartak Choceň A                              7    1    2    4           5              15       21.5   :  34.5

                 11.   ŠO Chrudim D                                    7    0    0    7           0              13       16.5   :  39.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           7    0    0    7           0               8             9   :  47

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.