Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 8. kolo 17.02.08

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Polabiny E 5,5:2,5, Choceň B - Chotěboř 1,5:6,5, Bohemia B - Polička C 4:4, Prachovice - Chrudim C 5:3, Rapid E - Chrudim D 6:2, Polabiny F - Choceň A 3:5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

    ŠO DDM Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny E                  Spartak Choceň B – TJ CHS Chotěboř

   1.  Roušar Z.                   1904     1/2    Bělohlav J.               1971            1.  Starý S.                      1401     0:1    Linhart J.                   1957

   2.  Adámek M.               1910     1:0    Roub B.                     1896            2.  Weis L.                      1781     0:1    Petrus L.                   1916

   3.  Zámečník J.         H   1844     0:1    Bauer J.                      1825            3.  Nikl L.                       1736     1/2    Dobšinský P.          1904

   4.  Dvořák S.                  1846     1/2    Kouba P.                  1827            4.  Doseděl Z.                1684     1/2    Fiala M.                     1822

   5.  Štorek L.                   1730     1/2    Vorel B.                     1733            5.  Šmejdíř W.                1644     0:1    Michal M.                 1781

   6.  Janda L.                     1769     1:0    Kvapil P.                  1502            6.  Janoušek M.             1636     0:1    Novotný T.               1753

   7.  Vojanec H.                1673     1:0    Krejčí J.                     1617            7.  Nedelčev R.              1587     0:1    Kajínek K.                1788

   8.  Balek J.                      1653     1:0    Vraňan J.              H  1000            8.  Šlégr M.                     1523     1/2    Ďoubal P.                 1711

                                  5.5 : 2.5                                                                        1.5 : 6.5

ŠK Bohemia Pardubice B – TJ Štefanydes Polička C SK Holcim Prachovice – ŠO Chrudim C

   1.  Nadrchal T.               2013     0:1    Zeman L.              H  1922            1.  Pačovský M.      H  1967     1/2    Půlpán J.                   1826

   2.  Makeš M.                  2092     1:0    Stodola Z.           V   1777            2.  Müller P.                   1929     1/2    Linhart Z.                  1912

   3.  Michlian Š.               1746     1:0    Jerman M.                  1720            3.  Starý L.                      1847     1/2    Culek K.                    1829

   4.  Kučera A.                  1706     1/2    Charouz M.              1756            4.  Hon J.                   H  1911     1/2    Němec B.                   1833

   5.  Urbánek J.                 1799     0:1    Klíma L.                    1564            5.  Honek J.                    1811     1:0    Bartoš M.                  1691

   6.  Juchelka P.               1551     0:1    Navrátil L.               1705            6.  Přibyl J.                     1883     1/2    Půlpán D.                 1000

   7.  Zelenka P.                 1486     1/2    Bartoš K.                  1692            7.  Šindelář P.          V   1850     1/2    Kůs M.                       1687

   8.  Petružálek R.           1000     1:0    Zeman A.                   1597            8.  Vondráček E.           1735     1:0    Celuch T.                   1820

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

    ŠK Rapid Pardubice E – ŠO Chrudim D                 2222 ŠK Polabiny F – Spartak Choceň A

   1.  Slabý M.              V   1908     0:1    Mrha J.                       1821            1.  Mojžíš M.            V   2025     1:0    Kučera J.                    1914

   2.  Janko J.                      1790     1:0    Sokol P.                    1673            2.  Škroch M.                 1819     1:0    Vavroušek P.           1823

   3.  Hrnčiarik K.       V   1819     1:0    Mužík F.                   1634            3.  Nešpůrek P.             1000     0:1    Marek J.                H  1800

   4.  Král M.                      1677     1:0    Stryka R.                   1580            4.  Pochobradský L.    1000     0:1    Marinov P.               1760

   5.  Cvrček M.                 1585     1:0    Kůs M.                      1450            5.  Plecháč J.                  1000     0:1    Navrátil V.                1760

   6.  Halousek J.               1478     1:0    Zelený F.                   1555            6.  Liduch F.                  1000     0:1    Janeček F.                  1699

   7.  Marcinko P.             1261     1:0    Krys J.                       1485            7.  Kroupa T.                  1000     0:1    Ondrej T.             H  1529

   8.  Čoček O.                   1000     0:1    Hlaváček B.             1542            8.  Melichar V.               1000     1:0    Janeček P.                 1000

                                     6 : 2                                                                              3 : 5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               8    7    1    0         22              47       53.5   :  10.5

                   2.   SK Holcim Prachovice                       8    7    1    0         22              34       41.5   :  22.5

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               8    6    0    2         18              28       33.5   :  30.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                          8    5    0    3         15              23          32   :  32

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice B                    8    4    2    2         14              31          39   :  25

                   6.   ŠO Chrudim C                                    8    4    2    2         14              25          36   :  28

                   7.   ŠK Rapid Pardubice E                         8    4    0    4         12              31          37   :  27

                   8.   Spartak Choceň A                              8    2    2    4           8              20       26.5   :  37.5

                   9.   Spartak Choceň B                              8    2    1    5           7              21          28   :  36

                 10.   TJ Štefanydes Polička C                    8    2    1    5           7              18       26.5   :  37.5

                 11.   ŠO Chrudim D                                    8    0    0    8           0              15       18.5   :  45.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           8    0    0    8           0              11          12   :  52

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.