Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 9. kolo 02.03.08

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň A - Hlinsko 3,5:4,5, Chrudim D - Polabiny F 2:6, Chrudim C - Rapid E 2:6, Polička C - Prachovice 5:3, Chotěboř - Bohemia B 4:4, Polabiny E - Choceň B 6,5:1,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     Spartak Choceň A – ŠO DDM Hlinsko                     ŠO Chrudim D – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Kučera J.                    1914     1/2    Roušar Z.                  1904            1.  Mrha J.                       1821     1/2    Mojžíš M.            V   2025

   2.  Vavroušek P.           1823     0:1    Adámek M.               1910            2.  Sokol P.                    1673     0:1    Škroch M.                 1819

   3.  Trhal M.               H   1865     1:0    Zámečník J.         H  1844            3.  Mužík F.                    1634     0:1    Dudek V.                   1732

   4.  Marek J.               H   1800     0:1    Dvořák S.                 1846            4.  Kůs M.                       1450     0:1    Rež M.                        1654

   5.  Marinov P.               1760     1:0    Šťulík J.                    1785            5.  Kůs T.                        1518     1:0    Nešpůrek P.             1000

   6.  Navrátil V.                1760     0:1    Štorek L.                   1730            6.  Hnát L.                      1529     0:1    Liduch F.                  1000

   7.  Janeček F.                  1699     0:1    Vojanec H.               1673            7.  Zelený F.                   1555     1/2    Rež M.                        1000

   8.  Siegel J.                     1737     1:0    Laštůvka K.             1442            8.  Bureš Z.                     1499     0:1    Melichar V.               1000

                                  3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

    ŠO Chrudim C – ŠK Rapid Pardubice E         TJ Štefanydes Polička C – SK Holcim Prachovice

   1.  Půlpán J.                   1826     1/2    Slabý M.              V   1908            1.  Zeman L.              H  1922     1:0    Pačovský M.      H  1967

   2.  Linhart Z.                  1912     1:0    Janko J.                      1790            2.  Stodola Z.            V   1777     1:0    Müller P.                   1929

   3.  Culek K.                    1829     1/2    Hrnčiarik K.       V   1819            3.  Jerman M.                  1720     1/2    Starý L.                      1847

   4.  Němec B.                   1833     0:1    Cvrček M.                 1585            4.  Klíma L.                    1564     1:0    Hon J.                   H  1911

   5.  Bartoš M.                  1691     1:0    Kraus O.                   1392            5.  Bartoš K.                   1692     0:1    Honek J.                    1811

   6.  Půlpán D.                 1000     1:0    Pavlovec V.             1850            6.  Zeman A.                   1597     0:1    Šindelář P.                1850

   7.  Kůs M.                       1687     1/2    Marcinko P.             1261            7.  Buchta M.                 1296     1/2    Kýhos A.             H  1838

   8.  Celuch T.                   1820     1:0    Zoubek D.                1000            8.  Stodola J.                  1386     1:0    Vondráček E.           1735

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

TJ CHS Chotěboř – ŠK Bohemia Pardubice B          2222 ŠK Polabiny E – Spartak Choceň B

   1.  Ondráček O.             2046     1/2    Třasák O.                  1986            1.  Bělohlav J.                1971     1:0    Starý S.                      1401

   2.  Petrus L.                    1916     1/2    Makeš M.                  2092            2.  Bauer J.                      1825     1/2    Weis L.                      1781

   3.  Zvěřina J.                   1904     1/2    Laušman P.              2012            3.  Baťa S.                       1815     1/2    Nikl L.                       1736

   4.  Krejčík T.                  1891     0:1    Horáček M.              1792            4.  Kouba P.                   1827     1:0    Doseděl Z.                1684

   5.  Fiala M.                     1822     1:0    Michlian Š.              1746            5.  Vorel B.                     1733     1/2    Šmejdíř W.                1644

   6.  Michal M.                 1781     0:1    Juchelka P.               1551            6.  Kvapil P.                  1502     1:0    Janoušek M.             1636

   7.  Novotný T.               1753     1:0    Beneš D.                   1706            7.  Krejčí J.                     1617     1:0    Nedelčev R.              1587

   8.  Ďoubal P.                 1711     1/2    Zelenka P.                1486            8.  Škorpík F.                 1614     1:0    Šlégr M.                     1523

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                               9    7    2    0         23              49       57.5   :  14.5

                   2.   SK Holcim Prachovice                       9    7    1    1         22              36       44.5   :  27.5

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               9    7    0    2         21              32          38   :  34

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                          9    6    0    3         18              28       38.5   :  33.5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    9    5    2    2         17              29       41.5   :  30.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    9    4    3    2         15              33          43   :  29

                   7.   ŠK Rapid Pardubice E                         9    4    0    5         12              32       39.5   :  32.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička C                    9    3    1    5         10              22       31.5   :  40.5

                   9.   Spartak Choceň A                              9    2    2    5           8              23          30   :  42

                 10.   Spartak Choceň B                              9    2    1    6           7              21       29.5   :  42.5

                 11.   2222 ŠK Polabiny F                           9    1    0    8           3              16          18   :  54

                 12.   ŠO Chrudim D                                    9    0    0    9           0              16       20.5   :  51.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.