Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 10. kolo 16.03.08

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Choceň B 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny E 2,5:5,5, Prachovice - Chotěboř 1:7, Rapid E - Polička C 4:4, Polabiny F - Chrudim C 0,5:7,5, Choceň A - Chrudim D 6:2


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

     ŠO DDM Hlinsko – Spartak Choceň B            ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Ducheček J.              1970     1:0    Starý S.                      1401            1.  Laušman P.               2012     -:+     Bělohlav J.                1971

   2.  Zámečník J.         H   1844     0:1    Weis L.                     1781            2.  Horáček M.               1792     1/2    Bauer J.                      1825

   3.  Dvořák S.                  1846     1:0    Nikl L.                      1736            3.  Kučera A.                  1706     1/2    Baťa S.                       1815

   4.  Šťulík J.                     1785     1/2    Doseděl Z.                1684            4.  Urbánek J.                 1799     -:+     Kouba P.                   1827

   5.  Štorek L.                   1730     1:0    Šmejdíř W.               1644            5.  Juchelka P.               1551     0:1    Vorel B.                     1733

   6.  Janda L.                     1769     1:0    Janoušek M.             1636            6.  Beneš D.                    1706     1/2    Kvapil P.                  1502

   7.  Vojanec H.                1673     1:0    Nedelčev R.             1587            7.  Kotlant T.                 1516     1:0    Krejčí J.                     1617

   8.  Balek J.                      1653     0:1    Novák M.                 1100            8.  Zelenka P.                 1486     0:1    Škorpík F.                 1614

                                  5.5 : 2.5                                                                        2.5 : 5.5

SK Holcim Prachovice – TJ CHS Chotěboř       ŠK Rapid Pardubice E – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Pačovský M.      H   1967     0:1    Ondráček O.            2046            1.  Slabý M.              V   1908     1:0    Stodola Z.            V   1777

   2.  Müller P.                   1929     0:1    Linhart J.                  1957            2.  Pyskatý J.            V   1842     1/2    Jerman M.                  1720

   3.  Starý L.                      1847     1/2    Petrus L.                   1916            3.  Král M.                      1677     1/2    Charouz M.               1756

   4.  Hon J.                   H   1911     0:1    Hospodka J.             1908            4.  Cvrček M.                 1585     0:1    Klíma L.                    1564

   5.  Skokan J.                   2004     0:1    Zvěřina J.                  1904            5.  Kraus O.                    1392     0:1    Navrátil L.                1705

   6.  Honek J.                    1811     0:1    Krejčík T.                 1891            6.  Pyskatý J.                 1788     1:0    Bartoš K.                   1692

   7.  Přibyl J.                     1883     1/2    Fiala M.                     1822            7.  Ryzner J.                    1518     1:0    Buchta M.                 1296

   8.  Šindelář P.          V   1850     0:1    Novotný T.              1753            8.  Zoubek D.                 1000     0:1    Stodola J.                  1386

                                     1 : 7                                                                              4 : 4

      2222 ŠK Polabiny F – ŠO Chrudim C                      Spartak Choceň A – ŠO Chrudim D

   1.  Škroch M.                 1819     1/2    Linhart Z.                 1912            1.  Kučera J.                    1914     1:0    Mrha J.                       1821

   2.  Vančura D.                1000     0:1    Culek K.                   1829            2.  Vavroušek P.           1823     1:0    Ždímal P.                   1707

   3.  Hofman O.                 1000     0:1    Kohoutek T.            1848            3.  Trhal M.               H  1865     1/2    Sokol P.                    1673

   4.  Bureš M.                    1000     0:1    Němec B.                   1833            4.  Marinov P.               1760     1/2    Mužík F.                    1634

   5.  Kroupa T.                  1000     0:1    Bartoš M.                  1691            5.  Navrátil V.                1760     1:0    Kůs T.                        1518

   6.  Rež M.                        1000     0:1    Kůs M.                      1687            6.  Janeček F.                  1699     1:0    Zelený F.                   1555

   7.  Plodík M.                 1000     0:1    Celuch T.                  1820            7.  Ondrej T.             H  1529     1:0    Krys J.                        1485

   8.  Outrata O.                 1000     0:1    Krys J.                       1569            8.  Švarc O.               H  1389     0:1    Hlaváček B.              1542

                                  0.5 : 7.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                             10    8    2    0         26              55       64.5   :  15.5

                   2.   ŠO DDM Hlinsko                             10    8    0    2         24              37       43.5   :  36.5

                   3.   SK Holcim Prachovice                     10    7    1    2         22              36       45.5   :  34.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                        10    7    0    3         21              32          44   :  36

                   5.   ŠO Chrudim C                                  10    6    2    2         20              36          49   :  31

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                  10    4    3    3         15              34       45.5   :  34.5

                   7.   ŠK Rapid Pardubice E                       10    4    1    5         13              35       43.5   :  36.5

                   8.   Spartak Choceň A                            10    3    2    5         11              28          36   :  44

                   9.   TJ Štefanydes Polička C                  10    3    2    5         11              25       35.5   :  44.5

                 10.   Spartak Choceň B                            10    2    1    7           7              23          32   :  48

                 11.   2222 ŠK Polabiny F                         10    1    0    9           3              16       18.5   :  61.5

                 12.   ŠO Chrudim D                                  10    0    0  10           0              17       22.5   :  57.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.