Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy západ - 11. kolo 06.04.08

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ neponechalo vedoucí družstvo CHS Chotěboř nic náhodě a přesvědčivým vítězstvím nad Rapidem Pardubice E v poměru 6:2 obsadilo první příčku a postoupilo do Krajského přeboru 1. třídy. Sestup do Krajské soutěže nemine nejen Chrudim D, která podlehla Hlinsku 3:5, ale také 2222 ŠK Polabiny F, které prohrály v Poličce proti místnímu C družstvu 7:1. Další výsledky: Chrudim C - Choceň A 6:2, Polabiny E - Prachovice 2,5:5,5, Choceň B - Bohemia B 1,5:6,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

       ŠO Chrudim D – ŠO DDM Hlinsko                        ŠO Chrudim C – Spartak Choceň A

   1.  Mrha J.                       1821     0:1    Zámečník J.         H  1844            1.  Půlpán J.                   1826     1:0    Kučera J.                    1914

   2.  Ždímal P.                   1707     0:1    Dvořák S.                 1846            2.  Linhart Z.                  1912     1:0    Ernes J.                      1973

   3.  Sokol P.                    1673     1/2    Šťulík J.                    1785            3.  Culek K.                    1829     0:1    Vavroušek P.           1823

   4.  Mužík F.                    1634     1/2    Štorek L.                   1730            4.  Němec B.                   1833     1:0    Marek J.                H  1800

   5.  Kůs M.                       1450     0:1    Vojanec H.               1673            5.  Kůs M.                       1687     0:1    Marinov P.               1760

   6.  Kůs T.                        1518     1:0    Laštůvka K.             1442            6.  Celuch T.                   1820     1:0    Navrátil V.                1760

   7.  Bureš Z.                     1499     0:1    Profousová V.         1000            7.  Krys J.                        1569     1:0    Janeček F.                  1699

   8.  Hlaváček B.              1542     +:-                                                               8.  Pavlíček P.               1382     1:0    Ondrej T.             H  1529

                                     3 : 5                                                                              6 : 2

TJ Štefanydes Polička C – 2222 ŠK Polabiny F        TJ CHS Chotěboř – ŠK Rapid Pardubice E

   1.  Stodola Z.           V   1777     1/2    Mojžíš M.           V   2025            1.  Ondráček O.             2046     1:0    Slabý M.              V   1908

   2.  Jerman M.                  1720     1:0    Rež M.                       1654            2.  Linhart J.                   1957     0:1    Janko J.                      1790

   3.  Charouz M.               1756     1:0    Nešpůrek P.             1000            3.  Petrus L.                   1916     1/2    Pyskatý J.            V   1842

   4.  Klíma L.                    1564     1/2    Pochobradský L.                   1000  4.                  Hospodka J.     1908   1:0              Hrnčiarik K. V                 1819

   5.  Navrátil L.                1705     1:0    Řezníček D.             1000            5.  Krejčík T.                  1891     1:0    Režný Z.                    1809

   6.  Bartoš K.                   1692     1:0    Rež M.                       1000            6.  Fiala M.                     1822     1/2    Král M.                      1677

   7.  Buchta M.                 1296     1:0    Melichar V.              1000            7.  Michal M.                 1781     1:0    Kraus O.                    1392

   8.  Stodola J.                  1386     1:0    Outrata O.                1000            8.  Novotný T.               1753     1:0    Pyskatý J.                 1788

                                     7 : 1                                                                              6 : 2

2222 ŠK Polabiny E – SK Holcim Prachovice        Spartak Choceň B – ŠK Bohemia Pardubice B

   1.  Bělohlav J.                1971     1:0    Pačovský M.      H  1967            1.  Starý S.                      1401     1/2    Nadrchal T.               2013

   2.  Roub B.                     1896     0:1    Müller P.                  1929            2.  Nikl L.                       1736     1/2    Makeš M.                  2092

   3.  Bauer J.                      1825     0:1    Starý L.                     1847            3.  Doseděl Z.                1684     0:1    Laušman P.               2012

   4.  Baťa S.                       1815     0:1    Hon J.                   H  1911            4.  Šmejdíř W.                1644     0:1    Horáček M.               1792

   5.  Kouba P.                   1827     1:0    Skokan J.                  2004            5.  Janoušek M.             1636     0:1    Kučera A.                  1706

   6.  Vorel B.                     1733     0:1    Šindelář P.               1850            6.  Nedelčev R.              1587     0:1    Kotlant T.                 1516

   7.  Kvapil P.                  1502     0:1    Kýhos A.            H  1838            7.  Šlégr M.                     1523     1/2    Petružálek J.             1789

   8.  Krejčí J.                     1617     1/2    Tlapák S.                   1739            8.  Novák M.                  1100     0:1    Petružálek R.           1000

                                  2.5 : 5.5                                                                        1.5 : 6.5

 

ZÁVĚREČNÁ  TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ CHS Chotěboř                         11    9    2    0         29              60       70.5   :  17.5

                   2.   ŠO DDM Hlinsko                             11    9    0    2         27              41       48.5   :  39.5

                   3.   SK Holcim Prachovice                     11    8    1    2         25              41          51   :  37

                   4.   ŠO Chrudim C                                  11    7    2    2         23              42          55   :  33

                   5.   2222 ŠK Polabiny E                        11    7    0    4         21              34       46.5   :  41.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                  11    5    3    3         18              39          52   :  36

                   7.   TJ Štefanydes Polička C                  11    4    2    5         14              31       42.5   :  45.5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice E                       11    4    1    6         13              36       45.5   :  42.5

                   9.   Spartak Choceň A                            11    3    2    6         11              30          38   :  50

                 10.   Spartak Choceň B                            11    2    1    8           7              23       33.5   :  54.5

                 11.   2222 ŠK Polabiny F                      11    1    0  10           3              16       19.5   :  68.5

                 12.   ŠO Chrudim D                             11    0    0  11           0              19       25.5   :  62.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.