Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - pořadí po základní části 14.04.08

V sobotu 12. dubna byla ukončena základní část Krajského přeboru mládeže PDŠS. Z jednotlivých kategorií se do závěrečných finalových turnajů kvalifikovali všichni vítězové jednotlivých turnajů (v tabulkách jsou vyznačeni červeně) a další nejúspěšnější hráči do počtu osmi v každé kategorii.


Celkové pořadí KP kategorie do 10-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Dupenopulos Karel 1100 TJ Č.Třebová 35 5 35 6 0 0 35 6 105 17
2. Cach Jakub 1100 2222 DDM Alfa 22 4,5 0 0 35 6 40 6,5 97 17
3. Hofmanová Vilma 1100 2222 DDM Alfa 26 4,5 40 7 0 0 30 5 96 16,5
4. Doleček Matěj 1100 TJ Lanškroun 40 7 16 4 26 4 13 3,5 82 15
5. Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ú.n.O. 13 4 26 4,5 30 5 26 4,5 82 14
6. Marel David 1000 2222 DDM Alfa 19 4,5 19 4 40 6 6 3,5 78 14,5
7. Kupsa Matěj 1000 TJ Lanškroun 5 3,5 30 4,5 19 4 16 4 65 12,5
8. Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ú.n.O. 16 4 22 4 22 4 3 3 60 12
9. Brejša Adam 1000 TJ Lanškroun 1 2,5 10 3,5 12 3 10 3,5 32 10
10. Čapek Filip 1000 Chotěboř 30 5 0 0 0 0 0 0 30 5
11. Verešpej Josef 1000 TJ Č.Třebová 8 4 13 3,5 0 0 8 3,5 29 11
12. Biben Vojtěch 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 22 4 22 4
13. Cach Ondřej 1000 2222 DDM Alfa 1 2,5 0 0 16 4 4 3 21 9,5
14. Sejkora Filip 1000 TJ Č.Třebová 1 2,5 0 0 0 0 19 4 20 6,5
15. Vašek Daniel 1000 DDM Hlinsko 0 0 0 0 12 3 0 0 12 3
16. Šetek Filip 1000 2222 DDM Alfa 10 4 0 0 0 0 0 0 10 4
17. Bartáček Filip 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 1 2 8 3,5 0 0 0 0 9 5,5
18. Kolomý Adam 1100 TJ Lanškroun 6 3,5 2 2 0 0 0 0 8 5,5
19. Ptáček Kryštof 1000 DDM Hlinsko 0 0 0 0 8 1,5 0 0 8 1,5
20. Plecháč Jakub 1100 2222 DDM Alfa 3 3 3 3 0 0 0 0 6 6
21. Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 0 0 6 3 0 0 0 0 6 3
22. Novotný David 1000 DDM Hlinsko 0 0 0 0 6 1 0 0 6 1
23. Musil Radek 1100 2222 DDM Alfa 4 3 1 1,5 0 0 0 0 5 4,5
24. Nešpor Jakub 1000 Litomyšl 0 0 0 0 0 0 5 3 5 3
25. Lenk William 1100 2222 DDM Alfa 0 0 5 3 0 0 0 0 5 3
26. Novák Petr 1000 DDM Hlinsko 0 0 0 0 5 0,5 0 0 5 0,5
27. Michek David 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 0 0 4 3 0 0 0 0 4 3
28. Marek Jakub 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 1 2 0 0 0 0 2 3 3 5
29. Vlasák Tomáš 1000 2222 DDM Alfa 2 3 1 2 0 0 0 0 3 5
30. Hanus Ondřej 1000 TJ Lanškroun 1 2,5 1 1 0 0 0 0 2 3,5
31. Paukertová Eliška 1000 TJ Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
32. Zwaková Magda 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
33. Nešpůrek Jan 1000 2222 DDM Alfa 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1 0,5
Celkové pořadí KP kategorie do 12-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Vu Antonín 1372 TJ Lanškroun 35 5,5 0 0 40 6 13 4,5 88 16
2. Liduch Filip 1250 2222 DDM Alfa 0 0 40 6,5 19 4,5 26 5 85 16
3. Řezníček Dominik 1100 2222 DDM Alfa 40 6 0 0 35 5,5 0 0 75 11,5
4. Vančura Daniel 1250 2222 DDM Alfa 22 5 22 4 22 4,5 22 5 66 14,5
5. Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 30 5 35 6 0 0 1 3 66 14
6. Rež Matouš 1100 2222 DDM Alfa 0 0 0 0 30 5 35 5,5 65 10,5
7. Hofman Oskar 1100 2222 DDM Alfa 19 5 26 4,5 0 0 8 4 53 13,5
8. Melichar Vojtěch 1100 2222 DDM Alfa 3 4 16 4 26 5 10 4,5 52 13,5
9. Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 16 4,5 0 0 3 3,5 30 5,5 49 13,5
10. Bureš Martin 1100 2222 DDM Alfa 1 4 30 5 13 4 0 0 44 13
11. Pospíšil Petr 1100 Moz. Polička 0 0 0 0 4 3,5 40 6 44 9,5
12. Kubeš Adam 1000 ŠK Vysoké Mýto 4 4 0 0 16 4,5 19 5 39 13,5
13. Rothshein Tomáš 1000 ŠK Vysoké Mýto 26 5 10 3,5 2 3 0 0 38 11,5
14. Konečný Tomáš 1100 ŠK DDM Svitavy 13 4,5 19 4 0 0 0 0 32 8,5
15. Outrata Ondřej 1100 2222 DDM Alfa 10 4 0 0 0 0 16 5 26 9
16. Fišnar Karel 1100 2222 DDM Alfa 2 4 13 4 0 0 5 4 20 12
17. Přikryl Mikuláš 1100 ŠK DDM Svitavy 0 0 4 3 8 4 0 0 12 7
18. Paukert Jan 1100 TJ Lanškroun 1 4 0 0 6 4 4 4 11 12
19. Eis Pavel 1000 Chotěboř 1 3 0 0 10 4 0 0 11 7
20. Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ú.n.O. 1 3,5 6 3,5 1 3 3 4 10 11
21. Plodík Michal 1100 2222 DDM Alfa 8 4 0 0 0 0 0 0 8 4
22. Lorenc Adam 1250 SK Žamberk 0 0 8 3,5 0 0 0 0 8 3,5
23. Kantor Tomáš 1100 2222 DDM Alfa 1 3,5 0 0 5 4 1 3 7 10,5
24. Gremlica Lukáš 1100 Č.Třebová 0 0 5 3,5 0 0 1 3 6 6,5
25. Česenek Jan 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 6 4 6 4
26. Šulc Marek 1000 ŠK Vysoké Mýto 6 4 0 0 0 0 0 0 6 4
27. Doláková Marie 1100 ŠK DDM Svitavy 1 3 3 3 0 0 1 3,5 5 9,5
28. Tůma Jan 1000 Chotěboř 5 4 0 0 0 0 0 0 5 4
29. Kuťák Daniel 1100 TJ Lanškroun 1 3 2 3 0 0 1 3 4 9
30. Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 1 3 1 3 0 0 1 3 3 9
31. Jasanský Jan 1000 Č.Třebová 1 2,5 1 3 0 0 1 2 3 7,5
32. Zendulka Ladislav 1100 ŠK DDM Svitavy 1 3 0 0 0 0 2 4 3 7
33. Knoll Martin 1000 TJ Lanškroun 1 2 1 2,5 1 2 1 2 3 6,5
34. Kučera Jan 1000 Č.Třebová 1 3 0 0 0 0 1 3 2 6
35. Peřina Josef 1000 Mozaika Polička 0 0 0 0 1 3 1 3 2 6
36. Daniel Martin 1000 Chotěboř 1 3 0 0 1 3 0 0 2 6
37. Králová Kateřina 1000 ŠK DDM Svitavy 1 2,5 0 0 1 3 0 0 2 5,5
38. Jiroušek Lukáš 1000 Č.Třebová 1 2,5 0 0 0 0 1 2 2 4,5
39. Kopecký Roman 1000 Chotěboř 1 2 0 0 1 2 0 0 2 4
40. Vencl Miroslav 1000 Jiskra Ú.n.O. 1 2 0 0 0 0 1 1 2 3
41. Bárta Pavel 1000 Chotěboř 1 2 0 0 1 1 0 0 2 3
42. Horáček Jakub 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 4 1 4
43. Matouš Petr 1100 Mozaika Polička 0 0 0 0 0 0 1 4 1 4
44. Svašková Lenka 1000 2222 DDM Alfa 1 4 0 0 0 0 0 0 1 4
45. Frank Michal 1000 Litomyšl 0 0 0 0 0 0 1 3,5 1 3,5
46. Tomáš Daniel 1100 Č.Třebová 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
47. Macháček Jiří 1100 Litomyšl 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
48. Med Dominik 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
49. Zadražil Dominik 1100 TJ Lanškroun 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
50. Stejskal Dominik 1000 Sokol Mistrovice 0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
51. Cach Zdeněk 1000 2222 DDM Alfa 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
52. Neumann Michal 1000 DDM Hlinsko 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
53. Zwak Alexander 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 1,5 1 1,5
54. Nešpor Ondřej 1000 Litomyšl 0 0 0 0 0 0 1 1,5 1 1,5
55. Jeřábek Tomáš 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
56. Rucký Jan 1000 2222 DDM Alfa 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Petrásek Kamil 1389 Tj Polička 40 6 19 5 40 6,5 35 6 115 18,5
2. Kapoun Vít 1314 Tj Jiskra Ústí n.O. 35 5,5 13 4,5 30 5,5 22 5 87 16
3. Stodola Marek 1382 Tj Polička 26 5 30 5,5 16 4,5 16 4,5 72 15
4. John Petr 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 30 5,5 40 5,5 1 3,5 2 4 72 15
5. Sabolová Kristýna 1579 Šk Vysoké Mýto 6 4,5 35 5,5 26 5,5 0 0 67 15,5
6. Sion David 1250 Tj Polička 2 4 16 5 35 6 6 4,5 57 15
7. Rott Michal 1250 Šo Ddm Hlinsko 10 5 10 4,5 10 4,5 30 5,5 50 15
8. Nešpůrek Petr 1250 2222 Šk Polabiny 22 5 6 4 22 5 1 3,5 50 14
9. Kubalík Michal 1250 Sk Žamberk 19 5 26 3,5 1 4 4 4 49 13
10. Pochobradský Libor 1250 2222 Šk Polabiny 1 4 5 4 13 4,5 26 5 44 13,5
11. Čižinský Petr 1760 Tj Česká Třebová 0 0 0 0 0 0 40 6,5 40 6,5
12. Dunglová Natálie 1250 Sk Žamberk 16 5 8 4 8 4,5 0 0 32 13,5
13. Hanus Lukáš 1250 Šo Ddm Hlinsko 0 0 22 5 1 4 3 4 26 13
14. Melichar Vojtěch 1100 2222 Šk Polabiny 13 5 1 3 1 4 10 4,5 24 13,5
15. Kučera Jan 1250 Šk Svitavy 1 3 1 4 0 0 19 5 21 12
16. Marek Dominik 1250 Tj Lanškroun 0 0 0 0 19 5 1 4 20 9
17. Hájek Pavel 1250 Šk Vysoké Mýto 0 0 1 3 2 4 13 4,5 16 11,5
18. Kolomý Štěpán 1250 Tj Lanškroun 5 4,5 1 2 0 0 8 4,5 14 11
19. Nečas Lukáš 1250 Tj Lanškroun 3 4 4 4 1 3 5 4,5 12 12,5
20. Řezníček Dominik 1250 2222 Šk Polabiny 8 4,5 0 0 0 0 0 0 8 4,5
21. Jirsa Ondřej 1100 ŠO Chotěboř 0 0 1 3 6 4,5 0 0 7 7,5
22. Vančura Daniel 1250 2222 Šk Polabiny 1 4 1 3 4 4 1 4 6 12
23. Šmajzrová Kateřina 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 0 0 0 0 5 4 0 0 5 4
24. John Jiří 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1 3,5 3 4 0 0 0 0 4 7,5
25. Plecháč Jan 1100 2222 Šk Polabiny 1 3,5 0 0 3 4 0 0 4 7,5
26. Sháněl Matěj 1250 Šk Vysoké Mýto 4 4 0 0 0 0 0 0 4 4
27. Ratzinger Patrik 1100 Tj Česká Třebová 1 4 1 3,5 0 0 1 4 3 11,5
28. Šimberský Vojtěch 1250 Šk Vysoké Mýto 0 0 1 3 1 4 1 4 3 11
29. Frgalová Hana 1100 2222 Šk Polabiny 1 4 1 3,5 1 3 1 2,5 3 10,5
30. Belobrad Jan 1250 Sk Žamberk 1 4 1 3,5 1 3 0 0 3 10,5
31. Gregor Jiří 1100 2222 Šk Polabiny 1 4 1 3 1 3 1 3 3 10
32. Konečný Tomáš 1100 Šk Svitavy 1 2,5 0 0 1 3 1 3 3 8,5
33. Ruml Václav 1100 2222 Šk Polabiny 1 3,5 1 2 1 3 0 0 3 8,5
34. Fišnar Karel 1100 2222 Šk Polabiny 1 2 0 0 1 3 1 3 3 8
35. Holásek Vít 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1 3 0 0 1 3 1 2 3 8
36. Půlpán Matěj 1250 TJ Chrudim 0 0 2 4 1 4 0 0 3 8
37. Punar Jan 1100 Tj Polička 1 3 0 0 1 1 1 2,5 3 6,5
38. Holásek Vojtěch 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1 2 0 0 1 2 1 1 3 5
39. Janecký Tomáš 1100 TJ Litomyšl 0 0 1 3 0 0 1 4 2 7
40. Vaculík Jakub 1250 Tj Lanškroun 1 4 0 0 0 0 1 3 2 7
41. Šmíd Ladislav 1100 Šk Svitavy 1 3 1 3,5 0 0 0 0 2 6,5
42. Dupenopulos Karel 1100 Tj Česká Třebová 1 2,5 0 0 0 0 1 3 2 5,5
43. Kovář Lukáš 1000 Tj Česká Třebová 0 0 1 2 0 0 1 3 2 5
44. Chalupník Jakub 1000 ŠK Vysoké Mýto 1 3 0 0 0 0 1 2 2 5
45. Doláková Anna 1100 Šk Svitavy 0 0 1 2 1 3 0 0 2 5
46. Rudolf Martin 1100 ŠO Chotěboř 0 0 1 2 1 3 0 0 2 5
47. Ptáček Tomáš 1100 Šo Ddm Hlinsko 0 0 1 2 0 0 1 2,5 2 4,5
48. Pazourek Eduard 1000 Rapid Pardubice 0 0 0 0 1 2 1 2 2 4
49. Doláková Marie 1100 Šk Svitavy 1 2 0 0 1 2 0 0 2 4
50. Králová Kateřina 1000 ŠK Svitavy 1 1 0 0 0 0 1 0,5 2 1,5
51. Osička Přemysl 1100 Šo Ddm Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 4 1 4
52. Zendulka Ladislav 1100 Šk Svitavy 0 0 0 0 0 0 1 4 1 4
53. Pařízek Tomáš 1100 Tj Česká Třebová 0 0 1 4 0 0 0 0 1 4
54. Jursa Vít 1250 Tj Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 3,5 1 3,5
55. Kantor Tomáš 1100 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 0 0 1 3,5 1 3,5
56. Plodík Michal 1100 2222 Šk Polabiny 1 3,5 0 0 0 0 0 0 1 3,5
57. Kolomý Adam 1100 Tj Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
58. Kalousek Petr 1100 Šk Kámen 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
59. Kroupa Tomáš 1100 2222 Šk Polabiny 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
60. Liduch Filip 1100 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
61. Outrata Ondřej 1100 2222 Šk Polabiny 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
62. Sokol Radek 1000 Šk Vysoké Mýto 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
63. Lenk William 1000 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
64. Pospíšil Petr 1250 Tj Polička 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
65. Bureš Martin 1100 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 1 2,5 0 0 1 2,5
66. Holásek Jan 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
67. Knápek Martin 1100 Tj Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
68. Bielčíková Sára 1100 Šk Kámen 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
69. Golubeva Nikol 1250 Šk Kámen 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
70. Marel David 1100 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
71. Neumann Michal 1100 Šo Ddm Hlinsko 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
72. Pecháček Martin 1000 Šk Vysoké Mýto 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
73. Macháček Erik 1000 Tj Lanškroun 0 0 1 1,5 0 0 0 0 1 1,5
74. Zástěra Jiří 1000 Šk Vysoké Mýto 1 1,5 0 0 0 0 0 0 1 1,5
75. Musil Radek 1100 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
76. Svědiroh Stanislav 1000 2222 Šk Polabiny 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
77. Ryšavá Monika 1000 Tj Polička 0 0 0 0 0 0 1 0,5 1 0,5
78. Škraňková Eva 1000 ŠK Svitavy 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1 0,5
79. Pelíšek Michal 1000 Šk Svitavy 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
Celkové pořadí KP kategorie do 16-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Kosek Marek 1686 Šk Vysoké Mýto 30 5,5 40 6,5 35 5,5 40 5,5 115 17,5
2. Výprachtický David 1591 Sk Žamberk 40 6 35 5,5 16 4 26 4,5 101 16
3. Marek Michal 1622 Tj Lanškroun 35 6 3 3,5 40 5,5 19 4,5 94 16
4. Schaffer Ondřej 1250 Tj Polička 22 4,5 13 4 19 4,5 35 5 76 14
5. Jílek Václav 1422 Šk Vysoké Mýto 19 4,5 30 5 22 4,5 0 0 71 14
6. Krušina Patrik 1258 Šk Svitavy 0 0 10 4 26 4,5 16 4,5 52 13
7. Malá Michaela 1407 Sk Žamberk 26 5 1 3 3 3 22 4,5 51 12,5
8. Krátký Josef 1250 Tj Lanškroun 0 0 4 3,5 13 4 30 5 47 12,5
9. Mareš Jan 1574 Tj Jiskra Ústí n.O. 6 4 26 5 6 3,5 8 3,5 40 12,5
10. Lorenc Josef 1371 Sk Žamberk 10 4 19 5 10 4 0 0 39 13
11. Půlpán Jakub 2005 TJ  Chrudim 0 0 0 0 30 5 0 0 30 5
12. Kainek Jan 1307 Sk Žamberk 3 3,5 22 5 4 3,5 0 0 29 12
13. Kodytek Tomáš 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 16 4,5 8 4 0 0 5 3 29 11,5
14. Komínek Lukáš 1250 Tj Lanškroun 13 4 1 2,5 0 0 13 4,5 27 11
15. Jániš Petr 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 2 3,5 16 4,5 0 0 2 3 20 11
16. Kozák David 1276 Šk Svitavy 4 4 1 3,5 1 2 10 3,5 15 11
17. Růžička Filip 1250 2222 Šk Polabiny 8 4 1 3,5 0 0 6 3 15 10,5
18. Petrásek Jan 1250 Tj Polička 1 3 6 4 0 0 4 3 11 10
19. Kubišta Ladislav 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 5 4 1 3 2 2,5 0 0 8 9,5
20. Kraus Ondřej 1392 Rapid Pardubice 0 0 0 0 8 4 0 0 8 4
21. Odehnal Daniel 1250 TJ CHS Chotěboř 0 0 5 4 1 2 0 0 6 6
22. Jačisko Jakub 1250 Tj Lanškroun 0 0 2 3,5 0 0 3 3 5 6,5
23. Zoubek David 1250 Rapid Pardubice 0 0 0 0 5 3,5 0 0 5 3,5
24. Belobrad Šimon 1250 Sk Žamberk 1 3 1 2 1 2,5 0 0 3 7,5
25. Lamberský Luboš 1100 Tj Lanškroun 1 2 1 2,5 1 2 1 2 3 6,5
26. Schreiber Jiří 1100 Sk Žamberk 1 3 1 3 0 0 0 0 2 6
27. Hevera Jakub 1100 Tj Česká Třebová 1 2,5 1 3 0 0 0 0 2 5,5
28. Šamánek Radek 1250 Šk Kámen 1 3 1 2 0 0 0 0 2 5
29. Kokula Filip 1100 Šk Kámen 1 1 1 3 0 0 0 0 2 4
30. Morafcsik Marek 1000 ŠK Svitavy 1 1 1 3 0 0 0 0 2 4
31. Škrdla Ondřej 1000 ŠK Kámen 1 1,5 1 2 0 0 0 0 2 3,5
32. Hofrichtr Matěj 1250 Šk Kámen 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
33. Šafář Roman 1100 Šk Kámen 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
34. Bureš Dominik 1100 Šk Kámen 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
35. Porteš Petr 1250 ŠK Svitavy 0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
36. Šolcová Michaela 1000 Tj Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
37. Šťastný Jan 1100 TJ CHS Chotěboř 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
38. Hanák Antonín 1000 ŠK Svitavy 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 10-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Hofmanová Vilma 1100 2222 DDM Alfa 26 4,5 40 7 0 0 30 5 96 16,5
2. Paukertová Eliška 1000 TJ Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
3. Zwaková Magda 1000 DDM Chrudim 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 12-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Doláková Marie 1100 ŠK DDM Svitavy 1 3 3 3 0 0 1 3,5 5 9,5
2. Králová Kateřina 1000 ŠK DDM Svitavy 1 2,5 0 0 1 3 0 0 2 5,5
3. Svašková Lenka 1000 2222 DDM Alfa 1 4 0 0 0 0 0 0 1 4
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 14-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Sabolová Kristýna 1579 Šk Vysoké Mýto 6 4,5 35 5,5 26 5,5 0 0 67 15,5
2. Dunglová Natálie 1250 Sk Žamberk 16 5 8 4 8 4,5 0 0 32 13,5
3. Šmajzrová Kateřina 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 0 0 0 0 5 4 0 0 5 4
4. Frgalová Hana 1100 2222 Šk Polabiny 1 4 1 3,5 1 3 1 2,5 3 10,5
5. Doláková Anna 1100 Šk Svitavy 0 0 1 2 1 3 0 0 2 5
6. Doláková Marie 1100 Šk Svitavy 1 2 0 0 1 2 0 0 2 4
7. Králová Kateřina 1000 ŠK Svitavy 1 1 0 0 0 0 1 0,5 2 1,5
8. Golubeva Nikol 1250 Šk Kámen 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
9. Bielčíková Sára 1100 Šk Kámen 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
10. Škraňková Eva 1000 ŠK Svitavy 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1 0,5
11. Ryšavá Monika 1000 TJ Polička 0 0 0 0 0 0 1 0,5 1 0,5
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 16-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Malá Michaela 1407 Sk Žamberk 26 5 1 3 3 3 22 4,5 51 12,5
2. Šolcová Michaela 1000 Tj Lanškroun 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.